fbpx

Ako presne bude moje sedenie s PandoraStar prebiehať?

Svetelná terapia PandoraStar - Akuira

Pri prvej návšteve najprv prejdete úvodným skúšobným programom, ktorý preverí vhodnosť tejto terapie pre vás. Je to dôležité aj z hľadiska bezpečnosti aj účinnosti. Ďalej si budete môcť vybrať z kratších programov do 30 minút. Pri prvom sedení teda nie je možné absolvovať hodinový program.

Celkove máte na výber zo 63 prednastavených programov PandoraStar. Ako si vybrať? Jednou možnosťou je, že mi pred prvým stretnutím opíšete, čo si od svetelnej terapie sľubujete alebo čo by ste potrebovali podporiť a ja vám na základe toho vyberiem vhodný program. Možné je, že ak prídete na svetelnú terapiu po čítaní z Akáše (záznamov duše), najvhodnejšie programy nám budú odporúčané.

Pri opakovaných návštevách je možné si program vybrať. Oblastí, ktoré sa dajú podporovať, je mnoho, napríklad prehlbovať vnímanie, stimulovať mozog aj pamäť, podporuje duchovné zážitky, liečivé procesy a blahodarné stavy našej mysle a tela.

Programy využívajú frekvenciu od 0,1-200 hz, čiže celé rozpätie známych mozgových vĺn (Epsylon, Delta, Theta, Alfa, Beta, Gamma, Hyper Gamma, Lambda). Niektoré programy sú s hudbou, iné nie. Hudba, ktorá je k danému programu zvolená podľa návodu, sa počas sedenia počúva cez slúchadlá.

Dôležité informácie pre záujemcov o svetelnú terapiu

Pred sedením nepite kávu ani alkohol, neberte žiadne drogy. Epilepsia a fotosenzitivita je kontraindikáciou.

Pozrite si zoznam v Osobnom dotazníku nižšie, aby ste sa ubezpečili, že nemáte žiadny stav, zdravotný problém, ktorý by bol prekážkou svetelnej terapii a mohol by ohroziť vaše zdravie. Ak si nie ste istí niektorým bodom, napíšte mi alebo sa poraďte so svojím všeobecným lekárom.

Účinok svetelnej terapie pomocou prístroja PandoraStar sa prejavuje nielen počas sedenia, ale obzvlášť intenzívny môže byť ešte pár hodín po pôsobení lampy a následne sa prejavuje v žiaducej oblasti počas ďalších dní.

Vzhľadom na “doťahovanie” stavov hlbokej relaxácie alebo tranzu a liečenia možno nie je najlepšie, aby ste hneď potom išli robiť nejakú náročnú prácu, alebo sa vydali na dlhú cestu autom. Nechajte si svetelnú terapiu trochu odznieť a užite si to.

Ceny za svetelnú terapiu PandoraStar podľa dĺžky sedenia

Cena do 30 minút: 20 eur/osoba
Do 60 minút: 30 eur/osoba

Pri záujme o 10 sedení a viac je možná špeciálna zvýhodnená cena pri platbe všetkých sedení vopred.

Zvýhodnená cena pre dvojicu
Cena do 30 minút: 30 eur (len 15 eur/osoba)
Do 60 minút: 40 eur (len 20 eur/osoba)

Zrušenie termínu na svetelnú terapiu

Dali by ste mi, prosím, vedieť aspoň 24-hodín dopredu, ak si objednáte termín a nemôžete sa dostaviť na sedenie? Spolieham sa na vás 🙂

Vzhľadom na obmedzené hodiny a veľký záujem o svetelnú terapiu, budú objednané termíny, ktoré klient nezruší najmenej 24 hodín vopred, účtované v plnej výške.

Osobný dotazník pre vašu bezpečnosť a Súhlas s terapiou

Písomný súhlas so svetelnou terapiou podpíšete na mieste, ale VOPRED si prosím pravdivo a podľa najlepšieho svedomia a vedomia zodpovedzte nasledujúce otázky. Je to veľmi DÔLEŽITÉ! Niektoré stavy sú totiž kontraindikáciou a nesmiete pri nich sedenie s prístrojom PandoraStar absolvovať. Ide o vaše vlastné bezpečie a zdravie.

1) Mali ste niekedy osobne epilepsiu alebo ste mali záchvat? ÁNO/NIE
2) Máte v rodinnej anamnéze epilepsiu alebo záchvaty? ÁNO/NIE
3) Užívate nejaké lieky na predpis vrátane liekov na úzkosť alebo depresiu? ÁNO/NIE
4) Máte nejaké psychické alebo psychiatrické problémy? ÁNO/NIE
5) Mali ste niekedy poranenie hlavy alebo mozgu, nádor alebo ste absolvovali operáciu mozgu? ÁNO/NIE
6) Mali ste niekedy mozgovú príhodu? ÁNO/NIE
7) Užívate nejaké fotosenzitívne lieky? (pozor: patria sem aj byliny ako napr. ľubovník bodkovaný, z liekov antidepresíva, diuretiká, ATB a i.) ÁNO/NIE
8) Ste tehotná? ÁNO/NIE
9) Ošetrili ste si tvár laserom za posledný mesiac alebo ste absolvovali v uplynulých týždňoch chemický peeling? ÁNO/NIE
10) Ste pod vplyvom rekreačných alebo psychoaktívnych drog? ÁNO/NIE
11) Ste pod vplyvom alkoholu? ÁNO/NIE
12) Mávate nízky tlak alebo závrate? ÁNO/NIE
13) Liečite sa na vysoký tlak alebo srdcovo-cievne ochorenia? ÁNO/NIE

Ak si nie ste istí niektorým bodom, zavolajte mi vopred (napíšte) alebo sa poraďte sa so svojím všeobecným lekárom.

Máte záujem o Svetelnú terapiu?

Napíšte mi správu, objednajte si úvodné sedenie alebo čítajte viac.

    Pozrite si viac o svetelnej terapii:

    Moja osobná skúsenosť so svetelnou terapiou

    Ako funguje prístroj PandoraStar na prehĺbenie vedomia a stimuláciu mozgu?

    Čo je PandoraStar – prístroj na svetelnú terapiu

    Základné oblasti, ktoré svetelná terapia podporí