fbpx

Čo mi dala svetelná terapia a ako môže pomôcť aj vám

Svetelná terapia na podporu blahodarnych procesov

Chcem sa s vami podeliť o ďalšiu úžasnú vec, ktorú som mala možnosť vyskúšať a po výborných výsledkoch som ju zaradila nielen do svojho vlastného rozvoja, ale sprostredkujem ju aj klientom, ktorí cítia, že to potrebujú.

Ide o vysoko účinnú svetelnú terapiu, ktorá pomáha prehlbovať vnímanie, stimulovať mozog aj pamäť, podporuje duchovné zážitky, liečivé procesy a blahodarné stavy našej mysle a tela.

Svetlo, ktoré stimuluje liečivé a duchovné frekvencie v mozgu

Iste ste už počuli o Alfa, Beta či Delta vlnách, ktoré vznikajú pri určitých stavoch v ľudskom mozgu. Vedcom je známych osem vlnových pásiem, ktoré zodpovedajú rôznym stavom vedomia a vnímania.

Jednotlivé vlnové frekvencie sú zodpovedné napríklad za hlboké stavy relaxácie (Alfa), REM spánok aj kreatívne vizualizácie (Theta), bežné denné vnímanie (Beta), hlboký spánok a regeneráciu tela (Delta), extázy a lucidné sny (Epsylon), vhľady a mimoriadne mentálne schopnosti (Gamma, Hyper Gamma a Lambda).

Prístroj PandoraStar je schopný navodiť u človeka všetkých osem typov vĺn na základe predvolených frekvencií a špeciálnych programov v rozmedzí od 0,1Hz do 200Hz. Vďaka tomu vie podporiť rôzne blahodarné procesy a stavy v našom tele, ktoré nám pomáhajú relaxovať, tvoriť ale aj liečiť sa.

Svetelná terapia PandoraStar - Akuira

Moja osobná skúsenosť s pôsobením svetelnej terapie

Hneď po prvom sedení sa mi prehĺbili lucidné sny a možnosť vnímania v snoch a pochopenia hlbšieho významu. Hoci predtým som mala pocity rýchleho poklesu energie počas dňa, po použití lampy PandoraStar to bolo skôr opačne, bola som plná energie aj večer (inak, takto podobne na mňa pôsobil aj olej s omega mastnými kyselinami, keď som ho začala brať).

Tiež sa mi po pôsobení lampy zreteľne prehĺbil spánok a intenzita spania, ráno som vstávala lepšie oddýchnutá. Vnímam to ako ďalšiu úžasnú podporu k práci na sebe, podobne, ako aljašské esencie, ktoré ku mne z tohto dôvodu prišli a teraz ich sprostredkujem aj iným. Tak, ako je to pri všetkom, aj k lampe PandoraStar pristupujeme s pokorou.

Základné oblasti, ktoré svetelná terapia podporí

Čo je dobré vedieť o svetelnej terapii PandoraStar

Účinok svetelnej terapie pomocou prístroja PandoraStar sa prejavuje nielen počas sedenia, ale obzvlášť intenzívny môže byť ešte pár hodín po pôsobení lampy a následne sa prejavuje v žiaducej oblasti počas ďalších dní.

Vzhľadom na “doťahovanie” stavov hlbokej relaxácie alebo tranzu a liečenia možno nie je najlepšie, aby ste hneď potom išli robiť nejakú náročnú prácu alebo sa vydali na dlhú cestu autom. Nechajte si svetelnú terapiu trochu odznieť a užite si to.

Lampa ponúka bezpečné a jednoduché použitie, pokiaľ splníte základné podmienky a nie sú u vás stavy, ktoré aplikáciu tohto vplyvu vylučujú (okrem iného, kontraindikovaná je epilepsia, silné depresie a fóbie, fotosenzitivita – aj zosilnená liekmi, niektoré druhy liečív, drogy vrátane kofeínu a alkohou, nízky alebo vysoký tlak a iné.

Pozrite si, prosím, Osobný dotazník (na stránke Ako presne bude moje sedenie s PandoraStar prebiehať) ešte pred objednaním sedenia PandoraStar a v prípade nejasností mi napíšte alebo zavolajte. Použitie PandoraStar je na vlastnú žiadosť a zodpovednosť, žiadne skutočnosti týkajúce sa zdravotného alebo psychického stavu, prosím, nezamlčujte pre svoju vlastnú bezpečnosť a zachovanie účinnosti pôsobenia lampy PandoraStar.

Pozrite si viac o svetelnej terapii:

Máte záujem o Svetelnú terapiu?

Napíšte mi správu, objednajte si úvodné sedenie alebo čítajte viac.