fbpx

Podpora duše: Esencia na ochranu a posilnenie (Soul support)

Vibračné esencie na podporu duše - Akuira.sk

Moja osobná skúsenosť s esenciou Soul support

Najskôr sa chcem podeliť s vami o moju osobnú skúsenosť s Esenciou Podpora duše, ktorá je veľkým pomocníkom pre duchovnú prácu. Z tohto príbehu sami vycítite, prečo je to také dôležité a prečo som sa rozhodla s týmito esenciami pracovať.

Celý príbeh sa začal v jednom pražskom byte, kde som mala možnosť počas trojdňovej energetickej práce so skvelými dušami vyskúšať účinky esenciálnej podpory – pre mňa doslova zázračnej – esencie v spreji.

Cítila som, že táto esencia ma neskutočne jasne viedla, ochraňovala a posilňovala. Vedela som už od dámy, ktorá ma ňou obdarovala, že je to Aljašská esencia s názvom Soul Support, čo znamená Podpora duše. Tento sprej sa používa najmä na posilnenie práce so siedmou čakrou, na prepojenie s vyššími svetmi.

Bolo mi jasné, že tento úžasný preparát je ako stvorený nielen pre mňa, ale pre každého, kto pracuje na hlbšom prepojení so svojou dušou, svojím životným zámerom, hľadá svoju pravú cestu, na ktorú sa jeho duša v tomto živote podujala.

Rozhodla som sa ju preto sprostredkovať študentom mojich kurzov chanelingu z Akáše – Čítanie z vlastných záznamov duše a klientom, ktorí chodia na čítania, lebo verím, že skvele podporí ich prácu.

Vibračné esencie na podporu duše - Akuira.sk
Vibračné esencie na podporu duše – Akuira.sk

Pre koho je určená výborná esencia Podpora duše

Sprej na podporu duše Soul Support je dokonale vyladená kombinácia vibračných esencií a okrem toho využíva upokojujúce a objasňujúce vlastnosti veľmi kvalitného organického levanduľového oleja.

Tento sprej je obzvlášť užitočný na uzemnenie a centrovanie energie v našom prostredí, ako aj v našom osobnom energetickom poli, a na upokojenie v obzvlášť stresujúcich situáciách.

Kedy je dobré použiť túto esenciu

Esenciu Podpora duše môžete použiť pri vašej energetickej práci vždy, keď máte potrebu alebo intuíciu, že by to bolo prospešné, predovšetkým však pri nasledujúcich situáciách a stavoch:

 • Keď sa jednoducho necítite dobre      
 • Po nehodách, zraneniach, šoku a traume
 • Pri pocitoch emocionálneho zlyhania
 • Po prijatí zlých správ
 • Po hádke alebo na podporu riešenia sporov
 • Pri náročných životných situáciách ako je rozvod/rozchod s partnerom, zmena zamestnania, sťahovanie
 • V prípadoch post-traumatického stresu (PTSD)
 • Pred operáciou a bezprostredne po nej, aj počas rekonvalescencie
 • Pri záchranných prácach počas prírodných a spoločenských katastrof
 • V období emocionálneho alebo fyzického vyhorenia
 • Pre týrané alebo opustené zvieratá v útulku alebo pri záchrane divých zvierat na ich upokojenie
 • Pri náhlej a/alebo veľkej zmene vašich plánov, rozhodnutí a formovaní nových zámerov
 • Pre akýkoľvek zásadnejší prechod, výzvu alebo spustenie niečoho nového vo vašom živote
 • Na podporu práce so siedmou čakrou a prepojenie s vyššími sférami, na ochranu a vedenie
Vibračné esencie na podporu duše - Akuira.sk

Ako vzniká esencia na podporu duše Soul Support

Tak, ako iné kombinované spreje značky Alaskan Essences, aj Podpora duše je jedinečnou zmesou vibračných esencií zo špeciálne vyberaných bylín, kryštálov a energeticky silných prírodných zdrojov ako sú vodopády, silové miesta, prírodné úkazy a iné zázraky našej Zeme.

Spoločne dosahujú dokonalý súlad – synergiu, ktorá je možná len vďaka spojeniu liečivej sily rastlín, minerálov a elementov cez koncentrovaný zámer tvorivých síl. Tieto esencie sú výsledkom mnohých rokov výskumu Alaskan Essences, pozorovaní a spätnej väzby od klientov a terapeutov z celého sveta.

Sprejová forma tejto esencie umožňuje jednoduchšie použitie u osôb a v prostredí, a to aj v prípadoch, keď by kvapkanie pod jazyk nebolo praktické alebo vhodné (deti, starí ľudia, zvieratá, panika, spánok, zranenie, viac ľudí, harmonizácia prostredia a pod.)

Chcem esenciu na podporu duše v energetickej práci

Na úvod mám na sklade obmedzené množstvo Esencií, takže pokiaľ máte záujem, napíšte mi čo najskôr >>Objednávkový formulár nájdete nižšie<<

Po vypredaní zásob je možné zabezpečiť si Esenciu na Podporu duše formou predobjednávok – prosím, takisto vyplňte objednávkový formulár a budem vás informovať, keď príde ďalšia zásielka. Pomôže mi to objednať vždy toľko esencií, koľko všetci potrebujete a vy zároveň nebudete musieť na svoje esencie pridlho čakať.

Vibračné esencie na podporu duše - Akuira.sk

Esencia Podpora duše (sprej) / Soul Support Emergency Spray (Alaskan EssencesTM)
Dostupné varianty esencie v spreji:

Objem a cena:
60 ml – 28 Eur
120 ml – 40 Eur

V Nitre doručenie zdarma alebo možnosť osobného vyzdvihnutia. Doručenie v rámci SR a ČR poštou, na dobierku, kuriérom podľa predchádzajúcej dohody.

Objednať Esenciu Podpora duše (sprej)
/ Soul Support Emergency Spray (Alaskan EssencesTM)

  počet sprejov - 60 ml

  počet sprejov - 120 ml

  Informácia pre spotrebiteľa:

  Vibračné esencie sa podľa čl. 2 Nariadenia (ES) č. 178/2002 EÚ považované za potravinu bez “priameho dopadu na ľudské telo a psychiku, ktorý by sa dal dokázať súčasnými vedeckými metódami výskumu”. Tvrdenia o účinkoch vibračných esencií sa týkajú aspektov ako aura, energetické meridiány, čakry, energetická rovnováha a pod.