fbpx

Čo je PandoraStar – prístroj na svetelnú terapiu

Čo je to PandoraStar - Akuira

PandoraStar je vedecky vyvinutý a roky testovaný prístroj na svetelnú terapiu so špeciálnymi LED svetlami, ktorá ponúka rýchly, bezpečný a jednoduchý spôsob, ako dosiahnuť stavy hlbokej relaxácie a tranzu na podporu rôznych blahodarných procesov v našom tele a mysli, ktoré nám pomáhajú relaxovať, tvoriť ale aj liečiť sa.

Dvanásť špeciálne zoskupených a upravených LED diód produkuje svetelné impulzy na špecifických frekvenciách, ktoré stimulujú mozog k vytváraniu ohromujúcich vizuálnych efektov so zatvorenými očami. Tieto vizuálne krásne obrazy sú však len sprievodným javom hlbokých stavov relaxácie, stimulovania kognitívnych funkcií alebo samoliečivých procesov.

Prístroj, ktorý bol vyvinutý vo Veľkej Británii, sa dnes po celom svete sa PandoraStar používa k podpore osobného rozvoja:

 • privedie mozog do hypnagogického stavu za pár minút
 • simuluje prechod z bdelosti do spánku, v tejto fáze je mozog náchylný na zmenené stavy vedomia
 • dosiahnete stav hlbokého tranzu, kde môžete na chvíľu „vypnúť“ vonkajší svet

Lampa ponúka bezpečné a jednoduché použitie, pokiaľ splníte základné podmienky a nie sú u vás stavy, ktoré aplikáciu tohto vplyvu vylučujú (okrem iného, kontraindikovaná je epilepsia, silné depresie a fóbie, fotosenzitivita – aj zosilnená liekmi, niektoré druhy liečív, drogy vrátane kofeínu a alkoholu, nízky alebo vysoký tlak a iné.

Prečítajte si dopredu aj informácie Ako presne bude moje sedenie s PandoraStar prebiehať. Pozrite si, prosím, Osobný dotazník ešte pred objednaním sedenia PandoraStar a v prípade nejasností mi napíšte alebo zavolajte. Použitie PandoraStar je na vlastnú žiadosť a zodpovednosť, žiadne skutočnosti týkajúce sa zdravotného alebo psychického stavu, prosím, nezamlčujte pre svoju vlastnú bezpečnosť a zachovanie účinnosti pôsobenia lampy PandoraStar.

Máte záujem o Svetelnú terapiu?

Napíšte mi správu, objednajte si úvodné sedenie alebo čítajte viac.

  Pozrite si viac o svetelnej terapii:

  Moja osobná skúsenosť so svetelnou terapiou

  Ako presne bude moje sedenie s PandoraStar prebiehať?

  Ako funguje prístroj PandoraStar na prehĺbenie vedomia a stimuláciu mozgu?

  Základné oblasti, ktoré svetelná terapia podporí

  1. Zlepšite si krátkodobú pamäť, fungovanie mozgu a IQ
  2. Máte problém uvoľniť sa, meditovať, vyčistiť si myseľ?
  3. Rýchly, bezpečný a spoľahlivý spôsob na rozšírenie vedomia
  4. PandoraStar ako podpora pri terapiách aj bolesti