fbpx

Nová služba: Energetická pomoc na diaľku

Predstavujem vám novú službu na podporu vašej duchovnej práce alebo ako doplnok k osobnému čítaniu z vašich záznamov duše a práci s afirmáciami, ktoré vám boli zaslané.

Táto energetická pomoc môže slúžiť k zintenzívneniu práce na sebe, posilneniu energetického poľa, prehĺbeniu napojenia na Božský zdroj a pevnejšiemu ukotveniu v sebe pri práci s afirmáciami alebo meditáciách. Priniesť má aktívnejšiu prácu, odbúranie nánosov a blokov, pomoc pri vystúpení z bludných kruhov, kolobehu opakujúcich sa udalostí.

Energetická podpora k čítaniu z Akáše

Ako funguje Energetická pomoc na diaľku

Energetická pomoc spočíva v cielenom a sústredenom zasielaní svetelnej liečivej energie a lásky na diaľku, napojenie k Božskému zdroju, podpora k vášmu zámeru,zdravotnému stavu a duchovnej práci.

Je to vhodný doplnok k osobnému čítaniu z vlastných záznamov duše (Akášických záznamov) a takisto ako alternatívny doplnok pre závažné životné udalosti ako sú blížiace sa operácie, ťažké rozhodnutia alebo veľké zmeny vo vašom živote (zmena zamestnania, sobáš, sťahovanie do inej krajiny, rozchod/rozvod, narodenie dieťaťa a pod.).

Energetická pomoc pôsobí na diaľku prostredníctvom meditácie a cez napojenie na vás. Vykonáva sa kedykoľvek, keď treba, alebo vo vhodnom čase, nemusíte byť prítomní. Je však potrebné povolenie k tomuto pôsobeniu od vás alebo priamo od človeka, pre ktorého má byť pomoc určená, ak nejde o vás. Pokiaľ žiadate o pomoc pre ľudí, ktorí nie sú pri vedomí, tak je potrebné výslovné povolenie najbližších.

  • Doba pôsobenia energetickej pomoci je 60 minút / cena 20 eur.
  • Neslúži ako náhrada zdravotnej starostlivosti!

Čo sa očakáva od vás na prijatie energetickej pomoci

Napriek tomu, že ide o podporu a zasielanie energie na diaľku, teda stačí byť otvorení a prijímať, nie je to “zázračná pilulka”. Ako vždy, aj tu platí, že nikto za vás nič neurobí, preto sa aj táto služba nazýva POMOC. Je to pomoc, ktorá vás má podporiť pri práci na sebe. Vy však musíte chcieť.

Nevyhnutná je dôvera v prenos energie, v opačnom prípade to nemá význam. Tak, ako pri všetkom, je aj tu dôležitá slobodná vôľa.

K energetickej pomoci dostanete odo mňa písomnú informáciu o tom, čo som počas spojenia vnímala, pokiaľ bude pre vás niečo dôležité, odovzdám vám potrebné informácie. Pokiaľ sa objavia z mojej strany nejaké otázky, budem vás kontaktovať. Prípadne dostanete ďalšie odporúčania k tomu, čo som pocítila a čo by vám to malo priniesť.

Som vždy vďačná za spätnú väzbu – či a ako ste pomoc vnímali, čo sa začalo vo vašom živote meniť, ako prebiehali vaše životné zmeny, významné udalosti, ako sa vám darí pracovať na sebe, aké nové otázky sa vám otvorili a podobne.

Energetická podpora k práci na sebe

V prípade záujmu o túto službu ma kontaktujte.