fbpx

Cesta k sebe vedie aj cez naše fyzické telo a jeho ochranu

Žijeme v dobe, keď poplašné správy, psychické a nervové vydieranie ľudí naberajú na otáčkach a vážnosti. Nikto už ani netuší, čo je čo a čo je vlastne správne a pravdivé. Ako v tom všetkom nájsť svoj stred?

Katastrofické scenáre sa prelínajú s úsmevnými príbehmi o bezpodmienečnej láske, naplnení a živote vo svetle a dobre.

Aj keď cítime stres, nepodporujme odvrátenú stranu

Vznikol tu informačný a pretlakový chaos, v ktorom sa nikto nevyzná a v podstate ani nevie, čo si má myslieť.

Cítime stres a nevieme, čo je pravda

Éter čaká na naše odpovede a prejavy v hmote a my nie sme schopní žiť ani pravdu pred sebou samými.

Tým viac je však posilňovaná druhá, odvrátená strana. Cítim, že sa jej stále darí veľmi dobre, hoci mnohí z nás už pochopili… Musíme si uvedomiť, že my sami posilňujeme a upevňujeme moc politikov, finančných skupín a všetkých, ktorých tak veľmi odsudzujeme. Robíme to už len tým, že na nich ukazujeme prstom a sme pritom plní nenávisti a odsúdenia.

Pravda je jednoduchá: pokiaľ je vyrovnané naše emočné telo, môžu vírusy okolo nás prúdiť, dokonca sa nás priam dotýkať. Nemajú však šancu, pretože v našom tele nie je miesto, ktoré je slabé a bezmocné. Nie je tu žiadna emócia, ktorá nás zožiera zvnútra, nie je zážitok, ktorý zostal neodpustený v našej duši.

Temná strana žije z nášho strachu a pochybností o sebe

Živíte a podporujete odvrátenú stranu?

Je to iba obyčajný strach, čo nás požiera zvnútra. Téma, o ktorej teraz a stále hovorím, je o tom istom. Ide o to, byť ukotvený sám v sebe, napojený na svoj vlastný stred, v súzvuku so svojím jedinečným Ja, v bezpodmienečnosti.

Ide o to, aby sme vyživovali len to, čo v skutočnosti chceme, a to vo vibráciách lásky. Hovorím tu o skutočnej láske k sebe samému. O skutočnom nezlomnom cite k vlastnej osobe, k vlastnému telu, duši a bytiu.

Tento stav je však často prekrývaný umelými a nanútenými prejavmi, ktoré nevychádzajú z nás samotných a nie sú skutočné.

Láska je vibrácia, nacítite si ju sami v sebe

Akú vibráciu vyžarujete, akou vibráciou sa nesiete, kam plynie? Prejdite do vlastnej skutočnosti. Všetko naozaj vychádza z nás.

V mnohých z vás teraz počujem a cítim odpor voči týmto slovám. Chcem vám len odkázať: Nechajte éter, aby súdil. Nechajte silu, ktorá je tu všade okolo nás. Nechajte boží súd rozhodnúť. Ten sa nedá podplatiť ani oklamať ani zmanipulovať.

Všetko je v nás

Sústreďme sa sami na seba, na to, prečo sme prišli žiť sem na Zem, urobme si túto planétu a tento život taký, aký ho mať chceme, vychádzajúci z nášho stredu.

Na Zemi je aj veľa dobra a správnych ciest

Aj v radách vedcov alebo finančníkov sa nájdu takí, čo podporujú dobré veci, ktoré nám slúžia na osobný rozvoj, uzdravenie, oslobodenie.

Preto prichádzam aj s riešeniami našej fyzickej podstaty. Prepájam éter s hmotou, ponúkam pomôcky, ktoré vás podporia na ceste k sebe samým aj cez fyzické telo. Jeden z nás vytvoril produkty, ktoré sú ochranou a podporou pre náš imunitný systém v hmotnej podobe.

Ochrana /Protect/ fyzického tela

V prepájaní éteru a hmoty prinášam doplnky s vysokou účinnosťou a možným testovaním. Prepustite zápaly zo svojho tela von. Začnite od začiatku…

Viac informácií sa dozviete u mňa osobne, emailom, cez formulár, na kurzoch…

Vaša Akuira

Napíšte komentár