fbpx

Cítite sa bezmocní z toho, čo sa deje? Riešenie je úplne jednoduché!

Obdobie, cez ktoré prechádzame je časom “bez-moci” – pocitu bezmocnosti, ktorý možno mnohí z nás majú a zažívajú denno-denne. Ako keby sme nemali kontrolu nad vlastným osudom, nad tým, čo sa deje v našom živote.

Sprievodcovia Akáše alebo všetko ponímajúci éter či Vesmír (akokoľvek si tú silu nazývame a prijímame) nám ukazujú, čo to znamená, keď vložíme svoju osobnú moc do rúk niekoho iného. Čo to znamená, keď neustále vyživujeme ten okolitý svet – to, čo sa nachádza a deje okolo nás, a nie náš vlastný svet. Svet, ktorý vychádza z nášho vnútra, tvorí sa v nás samotných,.

Prečo sa momentálne cítime takí slabí a ohrození?

Prečo sme mnohí z toho, čo sa deje, zúfalí a skľúčení? Nuž, lebo žijeme neustále v tom svete vonku, dávame mu silu, vydávame naň energiu, pripisujeme mu skutočnosť, dokonca si myslíme, že mu rozumieme. A keby len to. Často si tiež myslíme, že sme múdrejší či ostrieľanejší, ako ostatní – nás predsa nikto neoklame.

Toto všetko je ilúzia. Ilúzia, ktorá nám moc odoberá, pretože ju sami živíme. Dokonca sme sa tak sami, dobrovoľne rozhodli. Deje sa to cez naše presvedčenia, vďaka ktorým sme si istí, že naše životy ovplyvňujú iní a nič sa s tým nedá spraviť.

Neustále tu platí to, čo sme už všetci počuli, ale stále to väčšina neprijala (čiže odmietla): Svet okolo nás je projekciou nášho vnútorného sveta, nášho individuálneho vnímania, založeného na našich minulých skúsenostiach, prijatých presvedčeniach a opakovaných vzorcoch, ktoré si denne ukotvujeme a “trénujeme”.

Toto nás odvádza od plnej pozornosti, ktorú by sme mohli venovať sebe a využitiu vlastnej energie. Pokiaľ vyživujeme sami seba a svoj vlastný svet, sami si stanovíme, či v ňom potrebujeme povedzme súdy, armádu a nepriateľa.

Preto je zvyšovanie vlastných vibrácií nevyhnutné. Budeme ukazovať na iných a pripisovať im moc nad nami a naším životom, až kým sa to v nás nezlomí. Kým všetci prijmeme, že všetko je v našich vlastných rukách, môže uplynúť ešte veľa času. Ale to predsa nie je potrebné…

Afirmácia, aby sme smerovali energiu do svojho života

K tomu, aby sme sa mohli v tejto turbulentnej, zvláštnej dobe cítiť lepšie, je potrebné, aby sme si prinavrátili moc do vlastných rúk.

Realitu - svoj svet - si tvoríme my sami

Nie je to sebectvo, je to záchrana ľudstva, lebo týmto vnímaním budeme mať naozajstný súcit so všetkým živým na tejto planéte. Budeme chápať oveľa hlbšie a širšie, čo iné bytosti môžu prežívať a prijmeme ich, aké sú, ale nebudeme ich obviňovať, že nám ničia život.

Ja si plne prinavraciam svoju neobmedzenú moc, svoju právomoc, svoje rozhodnutia beriem plne do svojich rúk. Touto mocou vyživujem výlučne svoje vlastné zámery, cesty, svoje vlastné rozhodnutia.

Vyživujem sám/-a seba vo všetkých oblastiach svojho života a bytia. Ja si plne prinavraciam to, čo je moje a je mojou božskou silou. Všetko, čo už nepotrebujem a všetko, čo nie je moje, s láskou prepúšťam do časopriestoru a zo svojho poľa bytia.

V mojom božskom svete nie sú potrebné žiadne ľudské súdy ani vlády… Všetko je v rukách vyššej inteligencie a ja v pokore prímam všetky božie dary, ktoré sú mi poskytnuté.

Energie, ktoré sem prúdia, nás vedú k rýchlemu prerodu

Každý vieme precítiť, čo je to nerovnováha a čo sú karmické príčiny a následky. Každý, kto má toto vedomie o tom, čo je rovnováha Vesmíru, čo je takzvaný “boží súd”, nepotrebuje sám súdiť. Zvyšovanie vibrácií a vlastného vedomia je preto naša najvyššia ochrana pred pocitmi bezmocnosti.

Vesmír a súčasné energie nás tlačia k tomu, aby sme týmto vývojom prešli čo najskôr. Aby sme mohli dosiahnuť stav rovnováhy a prestali žiť dualitu na všetkých úrovniach. Aby sme plne prijali túto zábavnú a požehnanú cestu na planéte Zem.

Je to naozaj jednoduché: Keď niečo nevyživujem, neexistuje to. Nie v mojej realite alebo mojom vesmíre. Povedzte si:

Ja vystupujem z ilúzie matrixu, lebo jediné, čo skutočne existuje, je Tu a Teraz. Nech sa tak deje.

 

Z Akáše zapísala Akuira, 19.11.2020

Napíšte komentár