fbpx

Channeling: Chcete naozaj zmeniť svoj život?

Na ostatnom stretnutí s Akášou nám sprievodcovia ukázali naše nedoriešené cykly, to čo nevidíme, pochybnosti o nás samotných… Ukázali nám pokoru, dôležitosť všetkých vnemov, ako vyzerá prijatie samých seba.

Vzhľadom ku kolektívnemu zámeru channelingu, ktorý bol práve tam prijatý od Akášických majstrov, som sa však rozhodla zdieľať ho aj s vami ostatnými. Týka sa totiž nás všetkých, toho, čo práve žijeme – alebo možno skôr nežijeme.

Channeling k akutálnym zmenám vibrácií

Zmena života, ako ho poznáme doteraz

To, čo sa odohráva vo vašich životoch a vašej každodennosti, sú vaše rozhodnutia… To dobre sami viete. Sú to výstupy vášho doterajšieho života a vnímania.

Je pre vás dôležité si uvedomiť, že aj opustenie starého môže byť bolestivé. Vo vašej fyzickej forme to môže znamenať zmeny vo forme sťahovania, opustenia priateľov, zamestnania…

Môže to byť príležitosť zmeniť všetko

Môže byť, a nemusí….

Preto vznikajú závislosti na situáciách, ľuďoch a miestach, a preto je držanie sa silou-mocou pri tom starom a známom, je pre ludí veľakrát výhodnejšie, ľahšie. Pretože opustenie toho starého známeho je výzva. Pretože vložiť sa do niečoho, čo vôbec nepoznáte a čo ste nikdy nezažili, je trochu desivé. Preto tento prechod a zmena vibrácií je pre vás taká komplikovaná, náročná a mätúca.

Vy sami zistíte, ako veľmi ste závislí od vášho spôsobu života a aké to bude ešte pre vás, povedané vaším jazykom „utrpenie“, sa ho vzdať. Existuje však jednoduchý spôsob, ako od toho odísť a pretransformovať sa do nového života, ktorý vám môžeme poskytnúť.

Je to ako napísať knihu svojho doterajšieho života, v každom detaile, ktorý je pre vás dôležitý a na ktorý si spomínate. Keď knihu dopíšete, zavriete ju a už nikdy sa k nej nevrátite. Nikdy sa už nevrátite do cyklu utrpenia, vašich opakovaných vzorcov, ilúzií.

Knihu symbolicky odovzdáte najvyšším sprievodcom a prenecháte éteru. To, či sa táto kniha stratí alebo znehodnotí, nebude už viac vaša starosť. Možno ostane iba v knižnici. Vy na ňu však zabudnete. Odovzdanie niečoho éteru je posvätné odovzdanie. Povedzte si:

Ja prepúšťam a odovzdávam do rúk strážcov a sprievodcov Akášického vedomia plne svoju minulosť, ktorá nie je viac mojou súčasťou.

Vo fyzickej podobe je to vkladanie vašich myšlienok a emócií na papier, do knihy, ktorú im odovzdáte a tým ukončíte všetko staré a minulé. To je jeden zo spôsobov.

Zároveň sa potrebujete rozlúčiť s tým starým, čo už nie je pre vás potrebné. Ale vy sa nechcete častokrát rozlúčiť. Pretože v novom priestore nie sú žiadne istoty a zábezpeky.

Nie je tam vlastne vôbec nič. Iba plynutie. Je to možnosť, ktorá sa vám ponúka v tomto čase. Je to stav, kde nič neočakávame, nehodnotíme, iba sme. Oddávame sa životu každou sekundou svojho bytia.

Teraz máte symbolické obdobie, keď sa rozhodujete o tom, či naozaj dôverujete, či sa naozaj potrebujete vzdať starého, či naozaj prepúšťate všetko, čo k vám už nepatrí.

Táto vibrácia, táto zmena prichádza práve v tomto roku, aby ste mohli začať žiť iné životy. Nie tie, ktoré boli predtým…

Nie je tu žiadna skrytá informácia, ktorú by ste nevedeli. Všetko už bolo povedané. Teraz by sme to pomenovali ako Rozhodnutie pre to, čo naozaj idem robiť. A rozhodnutie o tom, či naozaj túžite po zmene?

Stále nie ste rozhodnutí na kolektívnej úrovni. Ale iba tak môže staré odísť a nové prísť. Odpojením.

Rozhodnutie je niečo, čo sa nedá vziať späť, nie je to loď, na ktorú sa môžete vrátiť, keď ste už raz vystúpili.

Toto je vhodná afirmácia pre tento účel:

Môj život je plynutie na všetkých úrovniach, vo všetkých mojich telách, v každej bunke. Môj život je plynutie.

Práve toto vám odkazujú Akášickí majstri, sprievodcovia a strážcovia.

Zapísala Akuira 22.11.2020

Ak cítite aj vy túžbu pridať k takémuto stretnutiu duší (max 5 ľudí, opatrenia platia), pozrite si pozvánky medzi Podujatiami.

Napíšte komentár