fbpx

Osobné konzultácie

Čo je čítanie z vášho vyššieho informačného poľa?

A čo vám osobná konzultácia prinesie?

Vďaka načítaniu do energetického informačného poľa,
dospievate k lepšiemu pochopeniu príčin a následkov vo vašom živote.
Akáša vám pomôže dosiahnuť hlbšie pochopenie príčin a následkov vášho konania, nekonania,
reakcií po celej časovo priestorovej osi a na všetkých úrovniach vášho éterického,
mentálneho a emočného tela.

Spýtajte sa, čo najviac potrebujete vyriešiť

Či už hľadáte nové smerovanie v živote,
chcete chápavého partnera alebo lepší vzťah, prípadne ukončiť niečo, čo vás už neposúva ďalej, túžite po práci, ktorá vám bude dávať naozaj zmysel, chcete mať väčšiu slobodu, viac času, menej stresu, Akáša, vaše informačné energetické pole, intuícia, vyššie ja, univerzálne vedomie – nazvite to, ako chcete – má informácie, ktoré vám pomôžu
vydať sa tou správnou cestou, aby ste to dosiahli.

Ako takáto konzultácia s Akuirou prebieha?

V súčasnosti sa nachádzame vo veľmi priaznivom období, vhodnom na prebúdzanie a nasmerovanie spôsobom, aký je najvhodnejší a najdôležitejší pre vás a vašu dušu.

Počas osobnej konzultácie otvoríme váš záznam duše cez Akášický zdroj informácií. Na vašu žiadosť sa napojím na informačný kanál, cez ktorý vám Univerzum ukazuje smer vášho bytia, pomáha vám rozhodnúť sa, kadiaľ a ako ísť ďalej.

Čítanie vášho záznamu a následné pochopenie a prijatie týchto informácií vám pomôže zodpovedať otázky, ktoré vás trápia, vyriešiť opakujúce sa uzavreté cykly a vystúpiť z nich. Okrem odpovedí na vaše kľúčové otázky dostanete aj afirmáciu, ktorá vám pomôže dosiahnuť cieľ, po ktorom v duši túžite.

Rada vás prevediem svetelnou energiou a ukážem vám možnosti, pokiaľ cítite, že toto je tá správna cesta. Informácie z Akáše a vášho energetického poľa sú odovzdávané vždy s tým najlepším zámerom a v najvhodnejšej forme pre vaše pochopenie.

Čítanie z vášho informačného poľa môže prebiehať osobne, cez Skype alebo aj bez vašej prítomnosti po zaslaní požiadavky e-mailom.

Osobná či telefonická konzultácia trvá najviac 90 minút.

Cena jedného čítania z energetického poľa (aj na viac súvisiacich otázok) je 30 €.

Rezervácia konzultácie s Akuirou