fbpx

Čítanie z akášických záznamov na diaľku

Čítanie z vášho energetického poľa na diaľku (konzultácia e-mailom)

Akuira konzultácie emailom

Akuira konzultácie emailom

Môžeme uzdraviť svoje vzťahy aj telo, pohnúť sa z miesta, zbaviť sa strachu, nájsť správnu cestu, dostať sa zo zdravotných, finančných, pracovných problémov. Cieľom je, aby ste mohli odteraz žiť svoj život v harmónii, plynutí energie a skutočne podľa volania vlastnej duše.

Ak chcete osobnú konzultáciu s Akuirou, nemusíte chodiť ku mne do Nitry, alebo sa rozprávať telefonicky cez Skype, pokiaľ nechcete. Svoju žiadosť o čítanie z vášho energetického informačného poľa mi môžete poslať aj e-mailom a e-mailom odo mňa dostanete aj odpoveď.

Súčasťou čítania je vždy aj vaša osobná aktuálna afirmácia, ktorá vám pomôže v prepisovaní nefunkčných vzorcov, aktuálnych životných procesoch, zvedomení a zhmotnení toho, čo je pre vašu dušu práve najdôležitejšie.


  AKO ČÍTANIE NA DIAĽKU PREBIEHA? klikni >>

  Dostanete odo mňa písomné spracovanie načítania Akášických záznamov vašej duše, inak povedané čítanie z vášho energetického poľa, podľa potreby to bude text na zhruba 1-2 strany formátu A4.

  Je to ekvivalent 90-minutovej konzultácie osobne alebo cez Skype pre všetkých, ktorí nemajú možnosť alebo čas prísť za mnou do Nitry, neradi používajú Skype alebo jednoducho uprednostňujú písomnú e-mailovú komunikáciu.

  Spracujem informácie, ktoré dostanem z Akáše, týkajúce sa vášho aktuálneho nastavenia Tu a Teraz. Môžete mi v e-mailovej správe položiť 1-2 otázky (príklady nižšie) alebo nechať pracovať iba záznam Čo je na rade v mojom živote?

  Po vašom konkrétnom povolení (pozri formuláciu Povolenia nižšie) sa pripojím k vášmu energetickému poľu a budem v Akášických záznamoch hľadať odpovede na vaše otázky.

  Výsledkom tohto channelingu na mieru bude aj afirmácia, ktorá slúži na vyrovnanie energií a podporu cieľa, ktorý si vaša duša vybrala alebo kľúčových otázok, ktoré práve riešite. Podstatné je, aby sa pred vami otvorili tie správne cesty a aby ste mohli svoje úprimné túžby premeniť na skutočnosť.

  A čo hovoria ľudia ktorí mali konzultáciu, alebo sa zúčastnili kurzov?

  recenzie
  recenzie recenzie
  recenzie recenzie
  recenzie recenzie recenzie recenzie
  recenzie recenzie recenzie

  Povolenie na čítanie vo vlastnom Akášickom zázname:

  Prosím Akuiru o čítanie z mojich vlastných Akášických záznamov, aby v mojom mene channelovala pod vedením strážcov Akáše a ich ochranou a mohla mi odovzdať všetky informácie, ktoré žiadam a sú prístupné pre moje najvyššie dobro – tu a teraz.

  Toto povolenie si, prosím, najskôr nahlas prečítajte a precíťte ho. Potom ho nezabudnite potvrdiť (zaškrtnúť) vo vašej online žiadosti o čítanie z vašich Akášických záznamov (formulár nižšie). Ak by ste chceli poslať správu na môj kontaktný e-mail, povolenie skopírujte.

  PRÍKLADY OTÁZOK, KTORÉ MÔŽETE PRED ČÍTANÍM POLOŽIŤ
  • Čo sa odohralo v koreňovom minulom živote môjho predka?
  • Čo zasahuje opakovane do momentu Tu a Teraz?
  • Čo potrebujem odstrániť? Čo je hlavnou príčinou tohto problému?
  • Aké nastavenie mi bráni pohnúť sa z miesta, urobiť životnú zmenu?
  • Z čoho vychádza moje lipnutie na niečom, moja závislosť od niečoho?
  • Prečo sa neustále točím v bludnom kruhu?
  • Čo je teraz na rade v mojom živote?
  • Čo mi bráni vstúpiť do nového vzťahu?
  • …a mnoho iných dôležitých otázok na veci, ktorými sa najviac zaoberáme.

  Nepredpovedáme budúcnosť, ale ukazujeme aktuálne možnosti Tu a teraz, prípadne odhaľujeme príčiny a bloky našej neschopnosti pohnúť sa z miesta, vystúpiť z cyklických vzorcov správania. Výsledkom čítania z Akášických záznamov budú informácie, ktoré nás privedú k pochopeniu, uvoľnenie blokov a otvorenie cesty, na ktorú sa môžeme vydať za svojím vytúženým cieľom.

  MALÉ POUČENIE O ČÍTANÍ Z AKÁŠE

  Získané informácie prijaté z Akášického vedomia sú individuálne a osobné a nie sú zdieľané verejne z ani jednej strany. Otázky sú formulované s úctou a pokorou.

  Nikdy nemôžeme získať informácie o inej osobe bez jej vedomého zvolenia alebo v snahe manipulovať, ani “pre ich vlastné dobro”.

  Neskúšame nič len tak, zo zvedavosti, ale s tým najčistejším zámerom, ktorý vychádza zo skutočnej a hlbokej potreby.

  Cena čítania z energetického poľa na diaľku je 40€

  Cena za čítanie predstavuje rovnováhu voči energii, ktorú vkladám pre čítanie zdroja vašej duše. Po zaslaní e-mailovej žiadosti s vašou otázkou a povolením, vám zašlem číslo účtu, kde môžete uhradiť platbu za emailovú konzultáciu. Spracovanie tohto osobného čítania zasielam e-mailom do 4 až 7 pracovných dní, nie je k tomu potrebná žiadna telefonická konzultácia.


   Viac informácií emailom na akuira@akuira.sk, alebo telefonicky na čísle 0907 787 774

   Pokiaľ máte ďalšie otázky, nech sa páči, pýtajte sa. Prajem vám krásny deň, Akuira

   AKUIRA konzultácie emailom

   AKUIRA konzultácie emailom