fbpx

Čítanie z akášických záznamov na diaľku

Čítanie z vášho energetického poľa na diaľku (konzultácia cez Skype)

Akuira konzultácie emailom

Akuira konzultácie emailom

Môžeme uzdraviť svoje vzťahy aj telo, pohnúť sa z miesta, zbaviť sa strachu, nájsť správnu cestu, dostať sa zo zdravotných, finančných, pracovných problémov. Cieľom je, aby ste mohli odteraz žiť svoj život v harmónii, plynutí energie a skutočne podľa volania vlastnej duše.

Ak chcete osobnú konzultáciu s Akuirou, nemusíte chodiť ku mne do Nitry, môžeme sa rozprávať cez Skype (messenger, alebo iným spôsobom), alebo telefonicky. Svoju žiadosť o čítanie z vášho energetického informačného poľa mi môžete poslať e-mailom a dohodneme si konkrétny spôsob, dátum a čas.

Súčasťou čítania je vždy aj vaša osobná aktuálna afirmácia, ktorá vám pomôže v prepisovaní nefunkčných vzorcov, aktuálnych životných procesoch, zvedomení a zhmotnení toho, čo je pre vašu dušu práve najdôležitejšie.


  AKO KONZULTÁCIA NA DIAĽKU PREBIEHA? klikni >>

  Počas osobnej konzultácie otvoríme váš záznam duše cez Akášický zdroj informácií. Na vašu žiadosť sa napojím na informačný kanál, cez ktorý vám Univerzum ukazuje smer vášho bytia, pomáha vám rozhodnúť sa, kadiaľ a ako ísť ďalej.

  Môžete mi položiť jednu až dve otázky, ktoré vás najviac trápia alebo sa len nechať viesť odpoveďou na jednoduchú ale zásadnú otázku: Čo je teraz na rade v mojom živote?

  Čítanie vášho záznamu a následné pochopenie a prijatie týchto informácií vám pomôže zodpovedať otázky, ktoré vás trápia, vyriešiť opakujúce sa uzavreté cykly a vystúpiť z nich. Okrem odpovedí na vaše kľúčové otázky dostanete aj afirmáciu, ktorá vám pomôže dosiahnuť cieľ, po ktorom v duši túžite.

  Rada vás prevediem svetelnou energiou a ukážem vám možnosti, pokiaľ cítite, že toto je tá správna cesta. Informácie z Akáše a vášho energetického poľa sú odovzdávané vždy s tým najlepším zámerom a v najvhodnejšej forme pre vaše pochopenie.

  A čo hovoria ľudia ktorí mali konzultáciu, alebo sa zúčastnili kurzov?

  komentáre komentáre
  komentáre
  komentáre komentáre komentáre
  komentáre komentáre komentáre
  komentáre komentáre komentáre
  komentáre komentáre komentáre
  komentáre komentáre komentáre
  ČO VÁM OSOBNÁ KONZULTÁCIA PRINESIE?

  Vďaka načítaniu do energetického informačného poľa, dospievate k lepšiemu pochopeniu príčin a následkov vo vašom živote. Akáša vám pomôže dosiahnuť hlbšie pochopenie príčin a následkov vášho konania, nekonania, reakcií po celej časovo priestorovej osi a na všetkých úrovniach vášho éterického, mentálneho a emočného tela.

  Spýtajte sa, čo najviac potrebujete vyriešiť

  Či už hľadáte nové smerovanie v živote, chcete chápavého partnera alebo lepší vzťah, prípadne ukončiť niečo, čo vás už neposúva ďalej, túžite po práci, ktorá vám bude dávať naozaj zmysel, chcete mať väčšiu slobodu, viac času, menej stresu, Akáša, vaše informačné energetické pole, intuícia, vyššie ja, univerzálne vedomie – nazvite to, ako chcete – má informácie, ktoré vám pomôžu vydať sa tou správnou cestou, aby ste to dosiahli.

  Akuira je skúsená channelerka, ktorá sa na vašu osobnú žiadosť napojí na Akášické záznamy a získa odpovede na vaše otázky. “Cieľom je priniesť ľuďom, ktorí sa na mňa obracajú, plné otvorenie srdca a prijatie všetkého, čo sa odohráva v ich životoch”. To znamená, pochopiť, čo chce naše ego a po čom túži naša duša. “Otváram vedomie, čítam z hĺbky duše, aby som mohla pomôcť ľuďom otvoriť vedomie a dostať sa k tým najtajnejším kútom ich zraniteľnosti a všetkého, čo si nosia. Takto bude prebiehať aj liečenie ich duše.”

  Pokiaľ je váš zámer čistý a vedie vás úprimná túžba rozvíjať sa, žiť v láske, naplniť svoje pravé poslanie, tak vás Akáša, miesto, kde prebýva vaše vyššie ja, bezpečne nasmeruje na tú správnu cestu, pomôže vám odhaliť pravdu vašej duše, uvoľniť bloky a ukázať tie najlepšie možnosti pre váš ďalší vývoj.

  PRÍKLADY OTÁZOK, KTORÉ MÔŽETE PRED ČÍTANÍM POLOŽIŤ
  • Čo sa odohralo v koreňovom minulom živote môjho predka?
  • Čo zasahuje opakovane do momentu Tu a Teraz?
  • Čo potrebujem odstrániť? Čo je hlavnou príčinou tohto problému?
  • Aké nastavenie mi bráni pohnúť sa z miesta, urobiť životnú zmenu?
  • Z čoho vychádza moje lipnutie na niečom, moja závislosť od niečoho?
  • Prečo sa neustále točím v bludnom kruhu?
  • Čo je teraz na rade v mojom živote?
  • Čo mi bráni vstúpiť do nového vzťahu?
  • …a mnoho iných dôležitých otázok na veci, ktorými sa najviac zaoberáme.

  Najlepšie je pýtať sa na dôvody a cesty, ktoré sú nám otvorené (alebo, naopak, prečo sú nám niektoré momentálne uzavreté), napríklad klásť otázky, ktoré sa začínajú slovami: Ako / Aké… Čo môžem robiť… Čo spôsobuje…?

  Nepredpovedáme budúcnosť, ale ukazujeme aktuálne možnosti Tu a teraz, prípadne odhaľujeme príčiny a bloky našej neschopnosti pohnúť sa z miesta, vystúpiť z cyklických vzorcov správania. Výsledkom čítania z Akášických záznamov budú informácie, ktoré nás privedú k pochopeniu, uvoľnenie blokov a otvorenie cesty, na ktorú sa môžeme vydať za svojím vytúženým cieľom.

  MALÉ POUČENIE O ČÍTANÍ Z AKÁŠE

  Získané informácie prijaté z Akášického vedomia sú individuálne a osobné a nie sú zdieľané verejne z ani jednej strany. Otázky sú formulované s úctou a pokorou.
  Nikdy nemôžeme získať informácie o inej osobe bez jej vedomého zvolenia alebo v snahe manipulovať, ani “pre ich vlastné dobro”.
  Neskúšame nič len tak, zo zvedavosti, ale s tým najčistejším zámerom, ktorý vychádza zo skutočnej a hlbokej potreby.

  Cena čítania z energetického poľa na diaľku je 50€

  Cena za čítanie predstavuje rovnováhu voči energii, ktorú vkladám pre čítanie zdroja vašej duše. Po zaslaní e-mailovej žiadosti, vám zašlem číslo účtu, kde môžete uhradiť platbu za osobnú konzultáciu.

  Osobná či telefonická konzultácia trvá najviac 90 minút. K čítaniu si môžete doobjednať aj Osobnú meditáciu (15€) na vloženie zámerov a Duchovné meno (15€)  na podporu v živote.   Viac informácií emailom na akuira@akuira.sk, alebo telefonicky na čísle 0907 787 774

   Pokiaľ máte ďalšie otázky, nech sa páči, pýtajte sa. Prajem vám krásny deň, Akuira.

   AKUIRA konzultácie emailom

   AKUIRA konzultácie emailom