fbpx

Akášické záznamy kurz: “zameraný na liečenie, ochranu a navýšenie vibrácie”, Bratislava 30.07.2022 – 9h-18h (sobota)

Kurz so zameraním na liečenie, ochranu a navýšenie vibrácie

Na tomto 1-dňovom kurze upevníte svoju sebadôveru, sebe-lásku z vášho srdca, posilníte svoje vibrácie a zacielite svoju energiu na vibráciu liečenia, ochrany. Našou najvyššou ochranou je čistota srdca, čistota zámerov, výška vibrácie nášho energetického poľa.

Znovu sa rozpomeniete na vašu vlastnú cestu, ktorá je vám prirodzená. Dôležité informácie, ktoré získavame v stave našej prirodzenosti počas vlastného channelingu z Akáše, nám pomáhajú vymaniť sa z opakujúcich sa vzorcov a udalostí, ktoré nám už neslúžia.

NOVINKA: pre záujemcov je možnosť osvietenia lampou PandoraStar, pre podporu rozvoja a prepojenia s energetickým centrom 3-tieho oka.

Registrations are closed for this event

Akuira: Zo srdca vás pozývam k prepojeniu éteru a vášho srdca, na prepojenie tela a ducha, na prepojenie vás samých v sebe. Pozývam vás do tohto sveta, kde zákonitosti ľudskej logiky neplatia, do sveta plynutia, porozumenia sebe a druhým, ale aj vesmírnym zákonom, ktoré plynú rovnako pre nás všetkých bez ohľadu na vek, farbu pleti, postavenie.
♥ Podporíme čistotu vašich zámerov a vašich krokov v každodennosti.
♥ Podporíme našimi činmi vibráciu tejto planéty a spojenie s bytosťami svetla.

RECENZIA
RECENZIA
RECENZIA
RECENZIA
RECENZIA
komentáre
komentáre
komentáre
komentáre komentáre komentáre
komentáre komentáre komentáre
komentáre komentáre komentáre
komentáre komentáre komentáre
komentáre komentáre
galéria z kurzov

semináre semináre semináre semináre semináre semináre

 

Registrácia na Kurz Akášické záznamy

Cena za kurz zahŕňa miestnosť, čaj, kávu, ovocie, podklady a špeciálny DARČEK pre účastníkov. Cena nezahŕňa ubytovanie a stravu.
Prihláškou je registrácia cez tento formulár, SMS alebo správa na FB, kde uvediete meno a kontakt na vás. Obratom vám zašlem číslo účtu, aby ste mohli zaplatiť záväznú zálohu. KDE a KEDY: Bratislava 30.7. 9:00 (sobota) MIESTO: Komárnická 28, Bratislava
♥ Darčekom pre účastníkov mojich kurzov Channelingu je teraz aj špeciálne aktivovaná krásna sviečka s písmenom A, ktoré symbolizuje meno Akuira, ako aj Akášu, z ktorej dostávame všetky dôležité a potrebné informácie.

Cena kurzu: 70€ – z toho 40€ je záloha na potvrdenie vášho miesta na kurze.

Záloha je nevratná ak sa odhlásite 3 dni pred kurzom alebo neskôr. Je však možné ju použiť ako kredit na iné podujatie, alebo osobné konzultácie vybrané z ponuky Akuira.sk.

Registrations are closed for this event

Viac informácií emailom na akuira@akuira.sk, alebo telefonicky na čísle 0907 787 774

Pokiaľ máte ďalšie otázky, nech sa páči, pýtajte sa. Prajem vám krásny deň, Akuira

AKUIRA kurzy

AKUIRA kurzy