fbpx

Základný kurz Channelingu: čítanie Akášických záznamov: “rozvoj 3-tieho OKA”, Nitra 16.07.2022 – 9:00 (sobota) – MAX 6 osôb

Kurz channeling 16.7.2022 Nitra

Kurz Akášických záznamov so zameraním na rozvoj 3-tieho Oka

Znovu sa rozpomeniete na vašu vlastnú cestu, ktorá je vám prirodzená. Dôležité informácie, ktoré získavame v stave našej prirodzenosti počas vlastného channelingu z Akáše, nám pomáhajú vymaniť sa z opakujúcich sa vzorcov a udalostí, ktoré nám už neslúžia.
NOVINKA: pre záujemcov je možnosť osvietenia lampou PandoraStar, pre podporu rozvoja a prepojenia s energetickým centrom 3-tieho oka.

Registrácia

Tribe Loading Animation Image

Akuira: kurz seba-poznania, lásky, rozvoja cez váš vlastný potenciál. Bude to výlet za poznaním vlastnej duše, na ktorom sa môžete načítať do najtajnejších kútov a uzavrieť všetko, čo už naplnilo svoj zámer. Budeme sa venovať preskúmaniu a prijatiu toho, čo je pre nás momentálne najväčšou prekážkou na ceste vpred.

RECENZIA
RECENZIA
RECENZIA
RECENZIA
RECENZIA
komentáre
komentáre
komentáre
komentáre komentáre komentáre
komentáre komentáre komentáre
komentáre komentáre komentáre
komentáre komentáre komentáre
komentáre komentáre
galéria z kurzov

semináre semináre semináre semináre semináre semináre

 

Registrácia na Kurz Akášické záznamy a návrat k svojmu “Ja”

Vzhľadom na krátkosť času a široký záber je počet účastníkov limitovaný na 6 miest.

Cena za kurz zahŕňa miestnosť, čaj, kávu, ovocie, podklady a špeciálny DARČEK pre účastníkov. Cena nezahŕňa ubytovanie a stravu.
Prihláškou je registrácia cez tento formulár, SMS alebo správa na FB, kde uvediete meno a kontakt na vás. Obratom vám zašlem číslo účtu, aby ste mohli zaplatiť záväznú zálohu. KDE a KEDY: Nitra 16.7. 9:00 (sobota) MIESTO: konania v Nitre bude upresnené.
♥ Darčekom pre účastníkov mojich kurzov Channelingu je teraz aj špeciálne aktivovaná krásna sviečka s písmenom A, ktoré symbolizuje meno Akuira, ako aj Akášu, z ktorej dostávame všetky dôležité a potrebné informácie.

Cena kurzu: 70€ – z toho 30€ je záloha na potvrdenie vášho miesta na kurze.

Záloha je nevratná ak sa odhlásite 3 dni pred kurzom alebo neskôr. Je však možné ju použiť ako kredit na iné podujatie, alebo osobné konzultácie vybrané z ponuky Akuira.sk.

Registrácia

Tribe Loading Animation Image

Viac informácií emailom na akuira@akuira.sk, alebo telefonicky na čísle 0907 787 774

Pokiaľ máte ďalšie otázky, nech sa páči, pýtajte sa. Prajem vám krásny deň, Akuira

AKUIRA kurzy

AKUIRA kurzy