fbpx

Základný kurz Channelingu: Čítanie z vlastných záznamov duše: “Návrat k svojmu JA”, Nitra 19.06.2021 – 9:00 (sobota) – MAX 12 ľudí

Kurz channeling 19.6.2021 Nitra

Úvodný kurz Channelingu pre každého

Znovu sa rozpomeniete na vašu vlastnú cestu, ktorá je vám prirodzená. Dôležité informácie, ktoré získavame v stave našej prirodzenosti počas vlastného channelingu z Akáše, nám pomáhajú vymaniť sa z opakujúcich sa vzorcov a udalostí, ktoré nám už neslúžia.
Môžeme tak uzdraviť svoje vzťahy aj telo, pohnúť sa z miesta, nájsť správnu cestu, dostať sa zo zdravotných, finančných, pracovných problémov. Cieľom je, aby ste mohli odteraz žiť svoj život v harmónii, plynutí energie a skutočne podľa volania vlastnej duše.

Registrations are closed for this event

Akuira: kurz seba-poznania, lásky, rozvoja cez váš vlastný potenciál. Bude to výlet za poznaním vlastnej duše, na ktorom sa môžete načítať do najtajnejších kútov a uzavrieť všetko, čo už naplnilo svoj zámer. Budeme sa venovať preskúmaniu a prijatiu toho, čo je pre nás momentálne najväčšou prekážkou na ceste vpred.

komentáre komentáre komentáre
komentáre komentáre komentáre
komentáre komentáre komentáre
komentáre komentáre komentáre
komentáre komentáre komentáre
komentáre komentáre
galéria z kurzov

semináre semináre semináre semináre semináre semináre

 

Registrácia na Kurz Akášické záznamy a návrat k svojmu “Ja”

Vzhľadom na krátkosť času a široký záber je počet účastníkov limitovaný na 12 miest.

Cena za kurz zahŕňa miestnosť, čaj, kávu, ovocie, podklady a špeciálny DARČEK pre účastníkov. Cena nezahŕňa ubytovanie a stravu.
Prihláškou je registrácia cez tento formulár, SMS alebo správa na FB, kde uvediete meno a kontakt na vás. Obratom vám zašlem číslo účtu, aby ste mohli zaplatiť záväznú zálohu. KDE a KEDY: Nitra 19.6. 9:00 (sobota) MIESTO: konania v Nitre bude upresnené.
♥ Darčekom pre účastníkov mojich kurzov Channelingu je teraz aj špeciálne aktivovaná krásna sviečka s písmenom A, ktoré symbolizuje meno Akuira, ako aj Akášu, z ktorej dostávame všetky dôležité a potrebné informácie.

Cena kurzu: 70€ – z toho 30€ je záloha na potvrdenie vášho miesta na kurze.

Záloha je nevratná ak sa odhlásite 3 dni pred kurzom alebo neskôr. Je však možné ju použiť ako kredit na iné podujatie, alebo osobné konzultácie vybrané z ponuky Akuira.sk. Pokiaľ sa nedokážete zúčastniť na kurze a odhlásite sa najneskôr do 15.6., záloha vám bude vrátená

Registrations are closed for this event

 

COVID-19 – dôležitá informácia:

Pokiaľ by sa v rámci aktuálnych vládnych nariadení ku COVID-19 stalo, že budú opätovne zakázané podujatia, uhradenú zálohu v plnej výške vám vrátim alebo ju môžete využiť na niektorý z budúcich kurzov. Takisto máte možnosť ju využiť ako kredit na niektorú z mojich osobných služieb (čítanie z Akášických záznamov osobne alebo na diaľku, energetická aktivácia pozemku, duchovné meno, meditácia a pod.)

Viac informácií emailom na akuira@akuira.sk, alebo telefonicky na čísle 0907 787 774

Pokiaľ máte ďalšie otázky, nech sa páči, pýtajte sa. Prajem vám krásny deň, Akuira

AKUIRA kurzy

AKUIRA kurzy