fbpx

Kurz channelingu: Čítanie z vlastných záznamov duše: “Návrat k sebe”, Nitra 08.05 8:00 (sobota) – 09.05.2021 17:00 (nedeľa)

Kurz channeling 8 - 9 máj 2021 Nitra

Úvodný kurz Channelingu pre každého

Znovu sa rozpomeniete na vašu vlastnú cestu, ktorá je vám prirodzená. Dôležité informácie, ktoré získavame v stave našej prirodzenosti počas vlastného channelingu z Akáše, nám pomáhajú vymaniť sa z opakujúcich sa vzorcov a udalostí, ktoré nám už neslúžia.
Môžeme tak uzdraviť svoje vzťahy aj telo, pohnúť sa z miesta, nájsť správnu cestu, dostať sa zo zdravotných, finančných, pracovných problémov. Cieľom je, aby ste mohli odteraz žiť svoj život v harmónii, plynutí energie a skutočne podľa volania vlastnej duše.

Registrations are closed for this event

Akuira: kurz seba-poznania, lásky, rozvoja cez váš vlastný potenciál. Bude to výlet za poznaním vlastnej duše, na ktorom sa môžete načítať do najtajnejších kútov a uzavrieť všetko, čo už naplnilo svoj zámer. Budeme sa venovať preskúmaniu a prijatiu toho, čo je pre nás momentálne najväčšou prekážkou na ceste vpred.

komentáre komentáre komentáre
komentáre komentáre komentáre
komentáre komentáre komentáre
komentáre komentáre komentáre
komentáre komentáre komentáre
komentáre komentáre
galéria z kurzov

semináre semináre semináre semináre semináre semináre

 

Registrácia na Kurz Akášické záznamy a návrat k svojmu “Ja”

Cena za kurz zahŕňa miestnosť, čaj, kávu, ovocie, podklady a špeciálny channeling pre skupinu, s ktorým môžete ďalej pracovať.
Prihláškou je registrácia cez tento formulár, SMS alebo správa na FB, kde uvediete meno a kontakt na vás. Obratom vám zašlem číslo účtu, aby ste mohli zaplatiť záväznú zálohu. KDE a KEDY: Nitra 8.5. 8:00 (sobota) – 9.5.2021 17:00 (nedeľa)
♥ Darčekom pre účastníkov mojich kurzov Channelingu je teraz aj špeciálne aktivovaná krásna sviečka s písmenom A, ktoré symbolizuje jednak meno Akuira a jednak Akášu, z ktorej dostávame všetky dôležité a potrebné informácie.

Cena kurzu: 130€ – z toho 40€ je záloha na potvrdenie vášho miesta na kurze.

Registrations are closed for this event

Viac informácií emailom na akuira@akuira.sk, alebo telefonicky na čísle 0907 787 774

Pokiaľ máte ďalšie otázky, nech sa páči, pýtajte sa. Prajem vám krásny deň, Akuira

AKUIRA kurzy

AKUIRA kurzy