fbpx
Nahrávam Udalosti

« Všetky Udalosti

  • Táto udalosť už prebehla.

Kurz Akášické záznamy, prinavrátenie sa k vlastnej podstate duše 22-23.4.2023 Bratislava

22. apríla 2023 @ 9:00 - 23. apríla 2023 @ 16:30

150EUR
ZÁKLADNÝ KURZ CHANNELINGU (AKÁŠICKÉ ZÁZNAMY) - BRATISLAVA

Pozývam vás na tento kurz, kde mnohí nájdu nielen spriaznené duše, ale aj jasné volanie a návrat na svoju životnú cestu a návody na riešenie mnohých životných výziev.

Opätovne si rozpomeniete na vašu vlastnú cestu, ktorá je vám prirodzená a prinavrátite sa do hlbín svojej duše. Dôležité informácie, ktoré získavame v stave našej prirodzenosti počas vlastného channelingu z Akáše, nám pomáhajú vymaniť sa z opakujúcich sa vzorcov a udalostí, ktoré nám už neslúžia.

Na kurz Čítanie z vlastných záznamov duše sa môžete registrovať cez formulár nižšie.

Môžeme tak uzdraviť svoje vzťahy aj telo, pohnúť sa z miesta, nájsť správnu cestu, dostať sa zo zdravotných, finančných, pracovných problémov. Cieľom je, aby ste mohli odteraz žiť svoj život v harmónii, plynutí energie a skutočne podľa volania vlastnej duše.

Akuira:Je to cesta seba-poznania, lásky, rozvoja cez váš vlastný potenciál. Bude to výlet za poznaním vlastnej duše, na ktorom sa môžete načítať do najtajnejších kútov a uzavrieť všetko, čo už naplnilo svoj zámer. Budeme sa venovať preskúmaniu hlbočiny našej duše a prijatiu toho, čo je pre nás momentálne najväčšou prekážkou. Naučíte sa nasledovať intuíciu, zdroj, potenciál. “

Channeling je pre všetkých, nie len pre vyvolených či zasvätených

Akáša je všetko obklopujúca existencia, duchovná sila, ktorá sa rozpína celým vesmírom. Prostredníctvom tejto energie vstupujeme do univerzálnej Akášickej kroniky – knižnice Akášických záznamov – teda energetického informačného poľa, kde sú uložené záznamy všetkých bytostí (inak ich voláme aj Záznamy duše).

Cieľom je otvoriť vám kanál k channelingu, ktorá je k dispozícií pre všetkých. Tieto vedomosti sú podávané čo najjednoduchšou a najprijateľnejšou formou pre každého záujemcu.

Každý z nás má schopnosť prinášať informácie zo sféry vyššieho Ja alebo energetických informačných polí, pokiaľ je napojený v prúde prijímania a udržiava si čistotu zámerov.

Informácie, ktoré si takto sami nacítite, vám budú nápomocné v každodennom živote.

Čo vás čaká na kurze Čítania z vlastných záznamov duše, 22.4.-23.4.2023 v Bratislave

Prijatie a precítenie pojmov ako channeling, Akášický zdroj, čo sú to vesmírne zákony a ich plné pochopenie, aké sú dôležité v prepojení s elementmi. Plné ukončenie minulosti, karmicky sa opakujúcich cyklov a prestup do nového časopriestoru „Tu a teraz“. Uvedomenie a zhmotňovanie toho, po čom naša duša volá. Prestúpenie neba na zemi a vytvorenie vlastnej reality.

Budeme sa riadiť predovšetkým tým, čo nám Akáša prinesie a aktuálnymi témami, ktoré rezonujú u vás osobne – to bude najdôležitejšie.

Budete pripájaní k Akášickému zdroju a vedení k vlastným channelingom, k tomu, aby sa precítili k svojej duši a tak si vytvorili vlastný naplnený život. Pokiaľ budete o to požiadaní, môžete potom pomôcť aj ľuďom vo svojom okolí.

Bližšie informácie vám zašlem e-mailom ešte pred samotným stretnutím.

Registrácia na Osobné stretnutie s Akášou: Čítanie z vlastných záznamov duše

Miesto: Jogaland, Súkennícka 1388/4,82109 Bratislava

Termín: 22.4.-23.4.2023

Odporúčaná cena stretnutia: 150 Eur – z toho 50 EUR je záloha na rezerváciu termínu.

Pre tých, ktorý už na kurze boli a radi by si ho zopakovali je cena 110 Eur. Platí pre účastníkov 2-dňových kurzov.

Cena za stretnutie s Akášou zahŕňa:

náklady na prenájom miesta, podklady a písomné zhrnutie víkendu s aktuálnym channelingom, s ktorými môžete ďalej pracovať. Špeciálnym darčekom je sviečka vytváraná na energii pripojenosti k zdroju.

Cena NEZAHŔŇA: Ubytovanie a strava

Prihláškou na toto podujatie je registrácia na web stránke Akuira.sk / sekcia Podujatia, e-mail, SMS alebo správa na FB, kde uvediete meno a kontakt na vás. Obratom vám zašlem číslo účtu, aby ste mohli zaplatiť záväznú zálohu.

Záloha je nevratná v prípade, že sa odhlásite 3 dni pred kurzom alebo neskôr (t.j. od 19.4.) . Je však možné ju použiť ako kredit na iné podujatie alebo osobné konzultácie vybrané z ponuky Akuira.sk. Pokiaľ sa nedokážete zúčastniť na kurze a odhlásite sa najneskôr do 18.4.., záloha vám bude vrátená.

Viac informácií na www.akuira.sk, emailom na akuira@akuira.sk, alebo telefonicky na čísle

0907 787 774

Pre individuálnu konzultáciu – čítanie z Akáše (vlastných záznamov duše) – emailom alebo osobne sa môžete registrovať tu: https://akuira.sk/konzultacie/

Pokiaľ máte ďalšie otázky, nech sa páči, pýtajte sa.

Prajem vám krásny deň, Akuira

Podrobnosti

Začiatok:
22. apríla 2023 @ 9:00
Koniec:
23. apríla 2023 @ 16:30
Cena:
150EUR
Udalosť Kategória:

Miesto udalosti

Jogaland, Súkennícka 1388/4,82109 Bratislava
Súkennícka 1388/4
Bratislava, 82109
+ Google Map
Webstránka:
https://jogaland.sk

Registrations are closed for this event

Spýtajte sa, čo najviac potrebujete vyriešiť na osobnej konzultácii

Či už hľadáte nové smerovanie v živote, chcete chápavého partnera alebo lepší vzťah, prípadne ukončiť niečo, čo vás už neposúva ďalej, túžite po práci, ktorá vám bude dávať naozaj zmysel, chcete mať väčšiu slobodu, viac času, menej stresu, Akáša, vaše informačné energetické pole, intuícia, vyššie ja, univerzálne vedomie – nazvite to, ako chcete – má informácie, ktoré vám pomôžu vydať sa tou správnou cestou, aby ste to dosiahli.

Akášické záznamy