fbpx
Nahrávam Udalosti

« Všetky Udalosti

  • Táto udalosť už prebehla.

Kurz channelingu: Čítanie z vlastných záznamov duše – Bratislava, 11.-12.12. 2021

11. decembra 2021 @ 9:00 - 12. decembra 2021 @ 16:30

130,00 €
Kurz channelingu Akuira - 11.- 12. 12. 2021 Bratislava

Pozývam vás na tento kurz, kde mnohí nájdu nielen spriaznené duše, ale aj jasné volanie a návrat na svoju životnú cestu a návody na riešenie mnohých životných výziev.

Opätovne si rozpomeniete na vašu vlastnú cestu, ktorá je vám prirodzená a prinavrátite sa do hlbín svojej duše. Dôležité informácie, ktoré získavame v stave našej prirodzenosti počas vlastného channelingu z Akáše, nám pomáhajú vymaniť sa z opakujúcich sa vzorcov a udalostí, ktoré nám už neslúžia.

Môžeme tak uzdraviť svoje vzťahy aj telo, pohnúť sa z miesta, nájsť správnu cestu, dostať sa zo zdravotných, finančných, pracovných problémov. Cieľom je, aby ste mohli odteraz žiť svoj život v harmónii, plynutí energie a skutočne podľa volania vlastnej duše.

Akuira:Je to cesta seba-poznania, lásky, rozvoja cez váš vlastný potenciál. Bude to výlet za poznaním vlastnej duše, na ktorom sa môžete načítať do najtajnejších kútov a uzavrieť všetko, čo už naplnilo svoj zámer. Budeme sa venovať preskúmaniu hlbočiny našej duše a prijatiu toho, čo je pre nás momentálne najväčšou prekážkou. Naučíte sa nasledovať intuíciu, zdroj, potenciál. Otvoríme Kvet života, posvätnú Merkabu.”

Channeling je pre všetkých, nie len pre vyvolených či zasvätených

Akáša je všetko obklopujúca existencia, duchovná sila, ktorá sa rozpína celým vesmírom. Prostredníctvom tejto energie vstupujeme do univerzálnej Akášickej kroniky – knižnice Akášických záznamov – teda energetického informačného poľa, kde sú uložené záznamy všetkých bytostí (inak ich voláme aj Záznamy duše).

Cieľom je otvoriť vám kanál k channelingu, ktorá je k dispozícií pre všetkých. Tieto vedomosti sú podávané čo najjednoduchšou a najprijateľnejšou formou pre každého záujemcu.

Každý z nás má schopnosť prinášať informácie zo sféry vyššieho Ja alebo energetických informačných polí, pokiaľ je napojený v prúde prijímania a udržiava si čistotu zámerov.

Informácie, ktoré si takto sami nacítite, vám budú nápomocné v každodennom živote.

Čo vás čaká na kurze Čítania z vlastných záznamov duše, 11. – 12. 12. 2021 v Bratislave

Prijatie a precítenie pojmov ako channeling, Akášický zdroj, čo sú to vesmírne zákony a ich plné pochopenie, aké sú dôležité v prepojení s elementmi. Plné ukončenie minulosti, karmicky sa opakujúcich cyklov a prestup do nového časopriestoru „Tu a teraz“. Uvedomenie a zhmotňovanie toho, po čom naša duša volá. Prestúpenie neba na zemi a vytvorenie vlastnej reality.

Budeme sa riadiť predovšetkým tým, čo nám Akáša prinesie a aktuálnymi témami, ktoré rezonujú u vás osobne – to bude najdôležitejšie.

Budete pripájaní k Akášickému zdroju a vedení k vlastným channelingom, k tomu, aby sa precítili k svojej duši a tak si vytvorili vlastný naplnený život. Pokiaľ budete o to požiadaní, môžete potom pomôcť aj ľuďom vo svojom okolí.

Bližšie informácie vám zašlem e-mailom ešte pred samotným stretnutím.

Registrácia na Osobné stretnutie s Akášou: Čítanie z vlastných záznamov duše

Miesto: Centrum Šťastná rovnováha, Lýcejná 4, Bratislava

Termín: 11. – 12. decembra 2021

Cena stretnutia: 130 Eur – z toho 70 EUR je záloha na rezerváciu termínu.

COVID-19 – dôležitá informácia:
Pokiaľ by sa v rámci aktuálnych vládnych nariadení ku COVID-19 stalo, že bude lockdown alebo že budete nútení zostať v karanténe, uhradenú zálohu v plnej výške vám vrátim alebo ju môžete využiť na niektorú z mojich akcií. Takisto máte možnosť ju využiť ako kredit na niektorú z mojich osobných služieb (čítanie z Akášických záznamov osobne alebo na diaľku, en energetická aktivácia pozemku, duchovné meno, meditácia a pod.)

Cena za stretnutie s Akášou zahŕňa:

náklady na prenájom miesta, podklady a písomné zhrnutie víkendu s aktuálnym channelingom, s ktorými môžete ďalej pracovať. Špeciálnym darčekom je sviečka vytváraná na energii pripojenosti k zdroju. Cena NEZAHŔŇA: Ubytovanie a strava

Prihláškou na toto podujatie je registrácia na web stránke Akuira.sk / sekcia Podujatia, e-mail, SMS alebo správa na FB, kde uvediete meno a kontakt na vás. Obratom vám zašlem číslo účtu, aby ste mohli zaplatiť záväznú zálohu.

Viac informácií na www.akuira.sk, emailom na akuira@akuira.sk, alebo telefonicky na čísle 0907 787 774

Pre individuálnu konzultáciu – čítanie z Akáše (vlastných záznamov duše) – emailom alebo osobne sa môžete registrovať tu: https://akuira.sk/konzultacie/

Pokiaľ máte ďalšie otázky, nech sa páči, pýtajte sa.

Prajem vám krásny deň, Akuira

Podrobnosti

Začiatok:
11. decembra 2021 @ 9:00
Koniec:
12. decembra 2021 @ 16:30
Cena:
130,00 €
Udalosť Kategória:
Udalosť Značky:
, , , , , ,

Organizátor

Akuira
Telefón:
0907787774
Email:
akuira@akuira.sk

Miesto udalosti

Centrum Šťastná rovnováha
Lýcejná 4
Bratislava, 81103 Slovenská republika
+ Google Map
Webstránka:
www.stastnarovnovaha.sk

Registrations are closed for this event

Spýtajte sa, čo najviac potrebujete vyriešiť na osobnej konzultácii

Či už hľadáte nové smerovanie v živote, chcete chápavého partnera alebo lepší vzťah, prípadne ukončiť niečo, čo vás už neposúva ďalej, túžite po práci, ktorá vám bude dávať naozaj zmysel, chcete mať väčšiu slobodu, viac času, menej stresu, Akáša, vaše informačné energetické pole, intuícia, vyššie ja, univerzálne vedomie – nazvite to, ako chcete – má informácie, ktoré vám pomôžu vydať sa tou správnou cestou, aby ste to dosiahli.

Kurz channeling 30 oktober 2021 NitraKurz channelingu 20 novembra 2021 Nitra