fbpx
Nahrávam Udalosti

« Všetky Udalosti

  • Táto udalosť už prebehla.

Kurz: Liečenie mentálneho tela a práca s kryštálmi

26. októbra 2019 @ 9:00 - 16:30

60Eur
Liečenie mentálneho tela, práca s kryštálmi - Akuira, Nitra, 26.10.2019

Pozývam vás na nový 1-dňový kurz, vedený Akášickými sprievodcami

Sprievodcovia z Akáše ma viedli k tomu, aby som pre vás pripravila nový kurz na tému liečenia mentálneho tela a použitia kryštálov. Súzvuk mojej duše je silne atlantsky prepojený, preto je komunikácia s kryštálmi pre mňa prirodzenosťou.

Kryštály k nám prehovárajú vždy, keď otvárame naše vnímanie, keď naše postoje a myšlienky prechádzajú čistými zámermi a sme v napojení na éter.

Kryštály nám prinášajú dávno ukryté informácie, liečivú silu a energiu

Počas tohto kurzu splynieme s energiou kryštálov, povieme si niečo o Atlantíde, budeme počúvať, čo nám hovoria kryštály a vnímať ich energiu.  Pozorovať všetko, čo nám prinášajú, prepojíme sa s nimi. Naučíme sa, ako s nimi pracovať, čítať z nich, komunikovať cez svoje vlastné napojenie. Všetko bude prebiehať pod energiou Akášických sprievodcov, tak ako aj zámer a poslanie pre celú skupinu účastníkov tohto kurzu.

V našom mentálnom tele sú aktívne energie našich postojov a myšlienok, ktoré nám častokrát bránia v sebarozvoji, realizácii alebo v napojení na zámery našej vlastnej duše či už v podobe prijatých deštrukčných programov, opakovaných skúseností, ktoré stále vyživujeme, alebo v odmietaní samých seba.

Vďaka práci, ktorú na tomto kurze absolvujeme, prejdú naše postoje a myšlienky do ladnosti a súhry s našimi dušami, aby sme tak mohli plne precítiť prepojenie s univerzálnym zdrojom.

Program kurzu Liečenie mentálneho tela a práca s kryštálmi

Termín kurzu: Sobota 26.10. 2019
Začiatok bude o 9:00 hod. a kurz potrvá zhruba do 16:30 hod. (podľa potrieb skupiny)

Na úvod sa porozprávame o tom:

  • čo pre nás znamená Atlantída a atlantské dedičstvo,
  • ako prebieha práca s kryštálmi,
  • a čo je to mentálne telo.

Dôležité bude uvedomenie a zhmotňovanie toho, po čom naša duša volá, prestúpenie neba na Zemi a vytvorenie vlastnej reality.

Budeme sa riadiť predovšetkým tým, čo nám Akáša prinesie a aktuálnymi témami, ktoré rezonujú v danej skupine účastníkov – to bude najdôležitejšie.

Potom už nastupuje praktická práca:

Účastníci kurzu budú pripájaní k Akášickému zdroju a vedení k vlastným channelingom pomocou kryštálov.

Budeme zažívať komunikáciu a prepojenie s Akášickým zdrojom a kryštálmi, liečenie mentálneho tela a vkladanie žiadaných zámerov.

Čo budete na kurze Liečenie mentálneho tela s Akuirou potrebovať?

Nepotrebujete toho veľa. Najmä otvorené srdce, prijatie všetkého, čo k vám plynie a čistotu zámerov. Ďalšej nejaké pomôcky na robenie poznámok a pohodlné oblečenie. Pokiaľ máte obľúbený kryštál, môžete si priniesť aj ten, prípadne aj viac kusov.

Spravíme si prestávku na obed, bližšie informácie budú zasielané účastníkom e-mailom ešte pred samotným kurzom.

Počet účastníkov je limitovaný na 8 miest.

Ako sa zaregistrovať na kurz Liečenie mentálneho tela a práca s kryštálmi

Cena kurzu: 60 Eur – z toho 30 EUR je záloha na potvrdenie vášho miesta na kurze.

Cena za kurz zahŕňa náklady na prenájom, čaj, kávu, ovocie, podklady a písomné zhrnutie víkendu so špeciálnym channelingom pre skupinu, s ktorými môžete ďalej pracovať.

Prihláškou je registrácia na tento kurz cez moju web stránku Akuira.sk / sekcia Podujatia, e-mail, SMS alebo správa cez Facebook Akuira Nitra, kde uvediete meno a kontakt. Obratom vám zašlem číslo účtu, aby ste mohli zaplatiť záväznú zálohu.

Viac informácií na www.akuira.sk, akuira@akuira.sk, alebo telefonicky na čísle 0907 787 774

Pre individuálnu konzultáciu – čítanie z Akáše, čítanie vašich záznamov duše – emailom alebo osobne sa môžete registrovať tu: https://akuira.sk/konzultacie/

Pokiaľ máte ďalšie otázky, nech sa páči, pýtajte sa.

Prajem vám krásny deň, Akuira

Podrobnosti

Dátum:
26. októbra 2019
Čas:
9:00 - 16:30
Cena:
60Eur
Udalosť Kategória:

Organizátor

Akuira
Telefón:
0907787774
Email:
akuira@akuira.sk

Miesto udalosti

Mediahaus
Fraňa Mojtu 281/18
Nitra, 94901 Slovenská republika
+ Google Map
Telefón:
0907787774

Registrations are closed for this event

Spýtajte sa, čo najviac potrebujete vyriešiť na osobnej konzultácii

Či už hľadáte nové smerovanie v živote, chcete chápavého partnera alebo lepší vzťah, prípadne ukončiť niečo, čo vás už neposúva ďalej, túžite po práci, ktorá vám bude dávať naozaj zmysel, chcete mať väčšiu slobodu, viac času, menej stresu, Akáša, vaše informačné energetické pole, intuícia, vyššie ja, univerzálne vedomie – nazvite to, ako chcete – má informácie, ktoré vám pomôžu vydať sa tou správnou cestou, aby ste to dosiahli.

Kurz Akáša Nitra 23.-24. nov 2019Akuira na Esoterika Biostyl 2019