fbpx
Nahrávam Udalosti

« Všetky Udalosti

  • Táto udalosť už prebehla.

Utorkové besedy: Partnerstvá a vzťahy novým vnímaním

14. mája 2019 @ 17:00 - 19:30

Utorkové besedy na tému i bez témy alebo utorkové vhľady: Partnerstvá a vzťahy novým vnímaním svojho vnútorného Ja

Na stretnutí sa budeme venovať vašim vzťahom (partnerským, rodinným, pracovným, osobným) a prinesieme vhľady na vaše otázky: Prečo som bez partnera? Prečo sa mi opakujú tie isté vzťahy dokola? Prečo si nerozumiem s mojím partnerom? Kde robím chybu? Prečo sa podceňujem? Prečo si nerozumiem z kolegami?
Spoločne v skupine prinesieme odpovede pomocou vlastného zdroja a potenciálu, všetky odpovede sa nachádzajú v nás, iba to sami nevidíme. Často krát sme natoľko ovplyvnení okolím, že nedôverujeme vlastnému zdroju (intuícií) a nasledujeme to, čo nám hovoria iní.
Cieľ skupiny: podpora individuálnych a kolektívnych zámerov, vždy na tému, ktorú si vyberiete alebo téma bude vybratá. Podpora vašich premien ale aj stability, toho čo je pre Vás práve aktuálne. Vítané sú aj vaše vlastné príspevky a témy, ktoré chcete zdieľať s ostatnými. Cieľom je napĺňať vlastný život a odchádzať domov v rovnováhe ( a vysmiata/y).
Frekvencia stretávania: každý druhý utorok (vždy zverejním na FB)
Teším sa na vaše postrehy, otázky, nové témy, čokoľvek pre zámer skupiny alebo jednotlivca.
Ďalšie udalosti nájdete na stránke: https://akuira.sk/udalosti/
Na osobnú konzultáciu sa môžete objednať tu: https://akuira.sk/konzultacie/
Pre ďalšie otázky som vám k dispozícií.
Akuira

Podrobnosti

Dátum:
14. mája 2019
Čas:
17:00 - 19:30

Registrations are closed for this event

Spýtajte sa, čo najviac potrebujete vyriešiť na osobnej konzultácii

Či už hľadáte nové smerovanie v živote, chcete chápavého partnera alebo lepší vzťah, prípadne ukončiť niečo, čo vás už neposúva ďalej, túžite po práci, ktorá vám bude dávať naozaj zmysel, chcete mať väčšiu slobodu, viac času, menej stresu, Akáša, vaše informačné energetické pole, intuícia, vyššie ja, univerzálne vedomie – nazvite to, ako chcete – má informácie, ktoré vám pomôžu vydať sa tou správnou cestou, aby ste to dosiahli.

Zákon príťažlivosti v praxiAkuira čítanie z akáše EZO festo košice 17. máj 2019