fbpx
Nahrávam Udalosti

« Všetky Udalosti

  • Táto udalosť už prebehla.

Základný kurz channelingu a Akášického vedomia – Nitra, 7.8.2021 – max. 6 účastníkov

7. augusta 2021 @ 9:00 - 16:30

70,00 €
Kurz channeling 7. august 2021 Nitra Akuira.sk

Na tomto 1-dňovom kurze sa naučíte čítať z vlastných záznamov duše (Akášické záznamy) aj ako sa prinavrátiť k svojmu pôvodnému “JA”. Je to aj cesta sebapoznania a sebarozvoja.

Kurz Channelingu a Akášického vedomia – Návrat k svojmu “Ja”: Úvodný kurz pre každého

Opätovne si rozpomeniete na vašu vlastnú cestu, ktorá je vám prirodzená a prinavrátite sa do hlbín svojej duše. Dôležité informácie, ktoré získavame v stave našej prirodzenosti počas vlastného channelingu z Akáše, nám pomáhajú vymaniť sa z opakujúcich sa vzorcov a udalostí, ktoré nám už neslúžia.

Môžeme tak uzdraviť svoje vzťahy aj telo, pohnúť sa z miesta, nájsť správnu cestu, dostať sa zo zdravotných, finančných, pracovných problémov. Cieľom je, aby ste mohli odteraz žiť svoj život v harmónii, plynutí energie a skutočne podľa volania vlastnej duše.

Akuira: “Pripravila som pre vás cez Akášické záznamy (pretože každý kurz je výsledkom channelingu z Akáše) kurz seba-poznania, lásky, rozvoja cez váš vlastný potenciál. Bude to výlet za poznaním vlastnej duše, na ktorom sa môžete načítať do najtajnejších kútov a uzavrieť všetko, čo už naplnilo svoj zámer. Budeme sa venovať preskúmaniu hlbočiny našej duše a prijatiu toho, čo je pre nás momentálne najväčšou prekážkou. Naučíte sa nasledovať intuíciu, zdroj, potenciál.”

Channeling JE pre všetkých, nie len pre vyvolených či zasvätených

Akáša je všetko obklopujúca existencia, duchovná sila, ktorá sa rozpína celým vesmírom. Prostredníctvom tejto energie vstupujeme do univerzálnej Akášickej kroniky – knižnice Akášických záznamov – teda energetického informačného poľa, kde sú uložené záznamy všetkých bytostí (inak ich voláme aj Záznamy duše).

Cieľom tohto kurzu s množstvom praktických cvičení je odovzdať vám vedomosť channelingu, ktorá je k dispozícií pre všetkých. Tieto vedomosti sú na tomto tréningu podávané čo najjednoduchšou a najprijateľnejšou formou pre účastníkov.

Každý z nás má schopnosť prinášať informácie zo sféry vyššieho Ja alebo energetických informačných polí, pokiaľ je napojený v prúde prijímania a udržiava si čistotu zámerov.

Informácie, ktoré si takto počas kurzu a neskôr sami nacítite, vám budú nápomocné v každodennom živote.

Program kurzu Channelingu a Akášického vedomia – Návrat k svojmu “Ja”

Termín: Sobota 7. 8. 2021
Začiatok o 9:00 hod. – kurz potrvá zhruba do 16:30 hod. (podľa potrieb skupiny)

Teoretická časť – prijatie a precítenie pojmov ako channeling, Akášický zdroj, diskusia o tom, čo sú to vesmírne zákony a ich plné pochopenie, aké sú dôležité v prepojení s elementmi. Plné ukončenie minulosti, karmicky sa opakujúcich cyklov a prestup do nového časopriestoru „Tu a teraz“. Uvedomenie a zhmotňovanie toho, po čom naša duša volá. Prestúpenie neba na zemi a vytvorenie vlastnej reality.

Budeme sa riadiť predovšetkým tým, čo nám Akáša prinesie a aktuálnymi témami, ktoré rezonujú v danej skupine účastníkov – to bude najdôležitejšie.

Praktická časť – účastníci kurzu budú pripájaní k Akášickému zdroju a vedení k vlastným channelingom, k tomu, aby sa precítili k svojej duši a tak si vytvorili vlastný naplnený život. Pokiaľ budete o to požiadaní, môžete potom pomôcť aj ľuďom vo svojom okolí.

Čo budete na tomto základnom kurze channelingu potrebovať

Nepotrebujete toho veľa. Najmä otvorené srdce, prijatie všetkého, čo k vám plynie a čistotu zámerov. Ďalšej nejaké pomôcky na robenie poznámok a pohodlné oblečenie. Spravíme si prestávku na obed.

Bližšie informácie budú zasielané účastníkom e-mailom ešte pred samotným kurzom.

Registrácia na Kurz Channelingu a Akášického vedomia – Návrat k svojmu “Ja”

Vzhľadom na krátkosť času a široký záber je počet účastníkov limitovaný na 6 miest. Prihláškou je registrácia na web stránke Akuira.sk / sekcia Podujatia, e-mail, SMS alebo správa na FB, kde uvediete meno a kontakt na vás. Obratom vám zašlem číslo účtu, aby ste mohli zaplatiť záväznú zálohu.

Cena kurzu: 70 Eur – z toho 30 EUR je záloha na potvrdenie vášho miesta na kurze.

Miesto konania: Krajské osvetové stredisko (KOS), Fatranská 3, Nitra

Záloha je nevratná v prípade, že sa odhlásite 3 dni pred kurzom alebo neskôr. Je však možné ju použiť ako kredit na iné podujatie alebo osobné konzultácie vybrané z ponuky Akuira.sk. Pokiaľ sa nedokážete zúčastniť na kurze a odhlásite sa najneskôr do 4.8., záloha vám bude vrátená.

Cena zahŕňa náklady na prenájom sály, čaj, kávu, ovocie, podklady a písomné zhrnutie víkendu – a špeciálny DARČEK pre účastníkov!
Cena nezahŕňa: ubytovanie a stravu.

COVID-19 – dôležitá informácia:

Pokiaľ by sa v rámci aktuálnych vládnych nariadení ku COVID-19 stalo, že budú opätovne zakázané podujatia, uhradenú zálohu v plnej výške vám vrátim alebo ju môžete využiť na niektorý z budúcich kurzov. Takisto máte možnosť ju využiť ako kredit na niektorú z mojich osobných služieb (čítanie z Akášických záznamov osobne alebo na diaľku, energetická aktivácia pozemku, duchovné meno, meditácia a pod.)

♥ Darčekom pre účastníkov mojich kurzov Channelingu je teraz aj špeciálne aktivovaná krásna sviečka s písmenom A, ktoré symbolizuje jednak meno Akuira a jednak Akášu, z ktorej dostávame všetky dôležité a potrebné informácie.

Viac informácií na www.akuira.sk, emailom na akuira@akuira.sk, alebo telefonicky na čísle 0907 787 774

Pre individuálnu konzultáciu – čítanie z Akáše (vlastných záznamov duše) – emailom alebo osobne sa môžete registrovať tu: https://akuira.sk/konzultacie/

Pokiaľ máte ďalšie otázky, nech sa páči, pýtajte sa.

Prajem vám krásny deň, Akuira

Podrobnosti

Dátum:
7. augusta 2021
Čas:
9:00 - 16:30
Cena:
70,00 €
Udalosť Kategória:
Udalosť Značky:
, , , , , , , , ,

Organizátor

Akuira
Telefón:
0907787774
Email:
akuira@akuira.sk

Miesto udalosti

Krajské osvetové stredisko Nitra
Fatranská 3
Nitra, 94901 Slovenská republika
+ Google Map

Registrations are closed for this event

Spýtajte sa, čo najviac potrebujete vyriešiť na osobnej konzultácii

Či už hľadáte nové smerovanie v živote, chcete chápavého partnera alebo lepší vzťah, prípadne ukončiť niečo, čo vás už neposúva ďalej, túžite po práci, ktorá vám bude dávať naozaj zmysel, chcete mať väčšiu slobodu, viac času, menej stresu, Akáša, vaše informačné energetické pole, intuícia, vyššie ja, univerzálne vedomie – nazvite to, ako chcete – má informácie, ktoré vám pomôžu vydať sa tou správnou cestou, aby ste to dosiahli.

Akuira kurz channelingu Návrat k sebe 19.6. 2021Kurz channeling 18. september 2021 Nitra Akuira