fbpx
Nahrávam Udalosti

« Všetky Udalosti

  • Táto udalosť už prebehla.

Akášické záznamy – spojenie so svojou podstatou duše Liptovský Mikuláš 25.5.-26.5.2024

25 mája @ 9:00 - 26 mája @ 16:30

160Eur
Akášické záznamy Akuira

Čítanie z vlastných záznamov duše (Akášické záznamy) alebo cesta seba-poznania a rozvoja

» Základný kurz channelingu pre každého – Liptovský Mikuláš «

Na tomto víkendovom kurze sa naučíte nový spôsob riešenia starých problémov. Dôležité informácie, ktoré získate počas vlastného channelingu z Akáše, nám pomáhajú vymaniť sa z opakujúcich sa vzorcov a udalostí, ktoré nám neslúžia.

Môžeme tak uzdraviť svoje vzťahy aj telo, pohnúť sa z miesta, nájsť správnu cestu, dostať sa zo zdravotných, finančných, pracovných problémov. Cieľom je, aby ste mohli odteraz žiť svoj život v harmónii, plynutí energie a skutočne podľa volania vlastnej duše.

S blížiacim sa termínom mi prichádzajú konkrétne upresnenia – o témach, ktoré budú pre našu skupinu práve v tomto období mimoriadne dôležité. Ak cítite, že nasledujúce k vám prevráva a nie ste ešte prihlásení na kurz čítania zo záznamov duše – Akuira v Liptovskom Mikuláši, máte stále možnosť sa prihlásiť. Budeme v komornejšej skupine, aby sme mali dosť bezpečného priestoru na všetko, čo je potrebné (Akuira)

♥ Zo srdca vás pozývam k prepojeniu éteru a Matky Zeme, na prepojenie tela a ducha, na prepojenie vás samých v sebe. Pozývam vás do tohto sveta, kde zákonitosti ľudskej logiky neplatia, do sveta plynutia, porozumenia sebe a druhým, ale aj vesmírnym zákonom, ktoré plynú rovnako pre nás všetkých bez ohľadu na vek, farbu pleti, postavenie.

♥ Na tomto kurze pridáme dôraz na pochopenie vesmírnych zákonov, ktoré sú nevyhnutné a ktoré každodenne žijeme. Obzvlášť v tejto dobe je dôležité zamerať pozornosť na zákon príčiny a následku a pochopenie transformácií. Na plné uvedomenie si toho, čo sa okolo nás práve deje, čo vyživujeme svojimi myšlienkami, a toho, kam smerujeme, kam upierame našu pozornosť a od čoho sa odvíjame.

♥ K novému zdieľaniu bude pre nás na kurze Čítania z Akáše – Liptovský Mikuláš plynúť z Akášického zdroja aj prijatie a pochopenie jednotlivých dimenzií, toho, ako sa v nich tvorení, a tiež postupnosť, nelineárnosť času a priestoru. Pomôže to presmerovať našu pozornosť k vyšším zámerom, na pohľad z výšky, pohľad nehodnotiacich, bezpodmienečných, plynúcich duší.

Na kurz v Liptovskom Mikuláš sa môžete registrovať cez formulár nižšie.

Channeling JE pre všetkých, nielen pre vyvolených či zasvätených

Akáša je všetko obklopujúca existencia, duchovná sila, ktorá sa rozpína celým vesmírom. Prostredníctvom tejto energie vstupujeme do univerzálnej Akášickej kroniky – knižnice Akášických záznamov – teda energetického informačného poľa, kde sú uložené záznamy všetkých bytostí (inak ich voláme aj Záznamy duše).

Cieľom tohto kurzu s množstvom praktických cvičení je odovzdať vám vedomosť channelingu, ktorá je k dispozícií pre všetkých. Tieto vedomosti sú na tomto tréningu podávané čo najjednoduchšou a najprijateľnejšou formou pre účastníkov.

Každý z nás má schopnosť prinášať informácie zo sféry vyššieho Ja alebo energetických informačných polí, pokiaľ je napojený v prúde prijímania a udržiava si čistotu zámerov.

Informácie, ktoré si takto počas kurzu a neskôr sami nacítite, vám budú nápomocné v každodennom živote.

» Program kurzu Čítanie z vlastných záznamov duše (Akášických záznamov) «

Miesto: JOGA BALANS STUDIO, gen. M.R.Štefánika (al.Štefánikova) 2, 0301 01 Liptovský Mikuláš

Termín: sobota – nedeľa, 25.5.-26.5.2024

Začiatok o 9:00 hod. – kurz potrvá zhruba v nedeľu do 16:30 hod. (podľa potrieb skupiny)

Teoretická časť – prijatie a precítenie pojmov ako channeling, Akášický zdroj, diskusia o tom, čo sú to vesmírne zákony a ich plné pochopenie, aké sú dôležité v prepojení s elementmi. Plné ukončenie minulosti, karmicky sa opakujúcich cyklov a prestup do nového časopriestoru „Tu a teraz“. Uvedomenie a zhmotňovanie toho, po čom naša duša volá. Prestúpenie neba na zemi a vytvorenie vlastnej reality.

Budeme sa riadiť predovšetkým tým, čo nám Akáša prinesie a aktuálnymi témami, ktoré rezonujú v danej skupine účastníkov – to bude najdôležitejšie.

Praktická časť – účastníci kurzu budú pripájaní k Akášickému zdroju a vedení k vlastným channelingom, k tomu, aby sa precítili k svojej duši a tak si vytvorili vlastný naplnený život. Pokiaľ budete o to požiadaní, môžete potom pomôcť aj ľuďom vo svojom okolí.

» Čo budete na tomto základnom kurze channelingu potrebovať «

Nepotrebujete toho veľa. Najmä otvorené srdce, prijatie všetkého, čo k vám plynie a čistotu zámerov. Ďalšej nejaké pomôcky na robenie poznámok a pohodlné oblečenie.

Spravíme si prestávku na obed, bližšie informácie budú zasielané účastníkom e-mailom ešte pred samotným kurzom.

» Registrácia na kurz Čítanie z vlastných záznamov duše s Akuirou «

Cena celého víkendového kurzu je 160 eur  – z toho 60 EUR je záloha na potvrdenie vášho miesta na kurze

Pre tých, ktorý už na kurze boli a radi by si ho zopakovali je cena 110 Eur. Platí pre účastníkov 2-dňových kurzov.

Záloha je nevratná v prípade, že sa odhlásite 3 dni pred kurzom alebo neskôr (t.j. od 22.5.) . Je však možné ju použiť ako kredit na iné podujatie alebo osobné konzultácie vybrané z ponuky Akuira.sk. Pokiaľ sa nemôžete zúčastniť na kurze a odhlásite sa najneskôr do 21.5., záloha vám bude vrátená.

Cena zahŕňa náklady na prenájom sály, čaj, kávu, ovocie, podklady a písomné zhrnutie víkendu – a špeciálny DARČEK pre účastníkov!
Cena nezahŕňa: ubytovanie a stravu.

♥ Darčekom pre účastníkov mojich kurzov Channelingu je teraz aj špeciálne aktivovaná krásna sviečka s písmenom A, ktoré symbolizuje jednak meno Akuira a jednak Akášu, z ktorej dostávame všetky dôležité a potrebné informácie.

Prihláškou je registrácia na web stránke Akuira.sk / sekcia Podujatia, e-mail, SMS alebo správa na FB, kde uvediete meno a kontakt na vás. Obratom vám zašlem číslo účtu, aby ste mohli zaplatiť záväznú zálohu.

Viac ku kurzu a čítaniam na emailom na akuira@akuira.sk, alebo telefonicky

na čísle 0907 787 774

Pokiaľ máte ďalšie otázky, nech sa páči, pýtajte sa.

Prajem vám krásny deň, Akuira

Podrobnosti

Začiatok:
25 mája @ 9:00
Koniec:
26 mája @ 16:30
Cena:
160Eur
Udalosť Kategória:

Miesto udalosti

JOGA BALANS STUDIO
gen. M.R.Štefánika (al.Štefánikova) 2
Liptovský Mikuláš, 0301 01 Slovenská republika
+ Google Map

Registrations are closed for this event

Spýtajte sa, čo najviac potrebujete vyriešiť na osobnej konzultácii

Či už hľadáte nové smerovanie v živote, chcete chápavého partnera alebo lepší vzťah, prípadne ukončiť niečo, čo vás už neposúva ďalej, túžite po práci, ktorá vám bude dávať naozaj zmysel, chcete mať väčšiu slobodu, viac času, menej stresu, Akáša, vaše informačné energetické pole, intuícia, vyššie ja, univerzálne vedomie – nazvite to, ako chcete – má informácie, ktoré vám pomôžu vydať sa tou správnou cestou, aby ste to dosiahli.

Akášické záznamy AkuiraAkášické záznamy Akuira