fbpx
Nahrávam Udalosti

« Všetky Udalosti

  • Táto udalosť už prebehla.

Kurz: Ako s ľahkosťou riešiť životné otázky, Brezno – 23.2.2019

23. februára 2019 @ 9:00 - 24. februára 2019 @ 17:00

Ako ľahko riešiť životné otázky - základný kurz channelingu pre každého, Akuira

Základný kurz “channelingu” pre každého s Akuirou

  • Túžite žiť viac v rovnováhe? Nájdite si svoju cestu životom a správny smer.
  • Vracajú sa vám stále tie isté otázky? Naučte sa ich riešiť.
  • Chcete viac energie, blízkeho človeka, prácu, ktorá vás bude napĺňať?

Na tomto víkendovom kurze objavíte nový spôsob riešenia starých problémov a zistíte ako sa dá s ľahkosťou plynúť životom. Naučíte sa napojiť na univerzálne vedomie (akášické záznamy), svoje vyššie ja, kde intuitívne nájdete to správne riešenie dôležitých otázok v živote. Nepotrebujete pritom žiadne predchádzajúce skúsenosti s channelingom, stačí otvorenosť a čistý zámer.

S Akuirou si vyskúšate jednoduché techniky, vďaka ktorým sa dokážete vymaniť z cyklicky sa opakujúcich vzorcov správania, partnerskej či finančnej nerovnováhy, rozpoznať, ktorá je tá správna cesta a ako dať priechod volaniu vašej duše, aby ste mohli žiť naplno svoj život a byť tými, ktorí udávajú smer.

Detaily o kurze: Ako s ľahkosťou riešiť životné otázky

Kurz vedie: Akuira, skúsená sprievodkyňa a channeler – prečítajte si, kto je Akuira

Miesto kurzu: Brezno, Potočná 1C
Termín: 23. – 24. februára 2019 (víkend)
Špeciálna cena vďaka sponzoringu: 120 Eur

Cena za kurz obsahuje kurzovné, vodu, kávu/čas, ovocie a podklady.

Orientačný program víkendového kurzu:

Sobota 23. februára:

9:00 – 13:00: diskusia o základných pojmoch a princípoch channelingu. Čítanie z informačného poľa univerzálneho vedomia (akášických záznamov) s cieľom zistiť spoločný zámer skupiny
13:00 – 14:00: prestávka na obed
14:00-17:00: riešenie aktuálnych tém účastníkov v bezpečnom prostredí skupiny

Nedeľa 24. februára:

9:00 – 13:00: zhrnutie poznatkov, pozorovaní a pocitov z predchádzajúceho dňa. Pokračovanie v riešení aktuálnych tém v skupine
13:00 – 14:00: prestávka na obed
14:00-17:00: pokračovanie v riešení aktuálnych tém v skupine

Čo budete potrebovať:

Z fyzických vecí len poznámkový blok, pero a pohodlné oblečenie. Najmä však otvorené srdce, ochotu prijať informácie, ktoré k vám plynú, a čistotu zámerov. 🙂

Prihlasovanie na kurz:

Prihláškou na kurz s Akuirou je registrácia na webovej stránke akuira.sk, prihláška cez e-mail, SMS správu alebo správu na Facebooku Akuira Nitra, kde uvediete meno a kontakt na vás.

Kontakty a info:

web: akuira.sk, akuira@akuira.sk

FB: akuira@citanie.z.energetickeho.pola

Tel: 0907 787 774

Pokiaľ máte ďalšie otázky, nech sa páči – pýtajte sa. Prajem krásny deň, Akuira.

Pre koho je základný kurz channelingu s Akuirou?

Tento kurz je určený pre všetkých, ktorí pociťujú volanie, túžbu po napĺňajúcom živote a plynutí. Môže sa hodiť každému, kto sa chce vymaniť z opakujúcich sa vzorcov, nerovnováhy zdravotnej, partnerskej či finančnej, kto chce naplno pocítiť a vypočuť volanie duše. Pre všetkých, ktorí chcú žiť svoj život v hmote tak, aby boli oni sami tými, ktorí si udávajú smer. Predchádzajúce znalosti o univerzálnej pamäti – akášické záznamy, informačných poliach či skúsenosti s channelingom nie sú potrebné (ale nie sú prekážkou).

Trochu viac o obsahu kurzu:

V úvodnom bloku sa budeme snažiť o precítenie a prijatie pojmov ako channeling, univerzálne vedomie, informačné pole, akášické záznamy, budeme hovoriť o tom, čo sú to vesmírne zákony a pochopiť, ako sú prepojené s elementmi. Debata sa bude týkať aj plného ukončenia minulosti, karmických cyklov a prestupu do nového časopriestoru „tu a teraz“. Tiež si povieme, ako prebieha uvedomovanie a zhmotňovanie toho, po čom naša duša volá – vytváranie našej vlastnej reality, aby sme neboli formovaní len druhými ľuďmi a vonkajšími okolnosťami.

Počas celého víkendu sa budeme riadiť tým, čo nám akáša prinesie v súvislosti s aktuálnymi témami v danej skupine účastníkov – to bude najdôležitejšie. Postupne sa bude otvárať, čo si máme povedať, čo sa môžeme jeden od druhého naučiť, ako nás môžu posunúť skúsenosti ďalších účastníkov.

V praktickej časti, ktorá bude tvoriť väčšinu kurzu, sa budú účastníci pripájať k informačnému poľu (akášické záznamy) alebo databáze univerzálneho vedomia, akášickému zdroju a budú sprievodkyňou Akuirou vedení k vlastným channelingom, ktoré im pomôžu riešiť ich osobné otázky. Cieľom je “precítiť sa” k svojej duši a tak si vytvoriť vlastný, naplnený život. A pokiaľ budete o to niekedy požiadaní, môžete pomôcť aj svojmu okoliu.

Podrobnosti

Začiatok:
23. februára 2019 @ 9:00
Koniec:
24. februára 2019 @ 17:00
Udalosť Kategória:

Organizátor

Akuira
Telefón:
0907787774
Email:
akuira@akuira.sk

Miesto udalosti

Brezno
Potočná 1C
Brezno, Slovenská republika
+ Google Map

Registrations are closed for this event

Spýtajte sa, čo najviac potrebujete vyriešiť na osobnej konzultácii

Či už hľadáte nové smerovanie v živote, chcete chápavého partnera alebo lepší vzťah, prípadne ukončiť niečo, čo vás už neposúva ďalej, túžite po práci, ktorá vám bude dávať naozaj zmysel, chcete mať väčšiu slobodu, viac času, menej stresu, Akáša, vaše informačné energetické pole, intuícia, vyššie ja, univerzálne vedomie – nazvite to, ako chcete – má informácie, ktoré vám pomôžu vydať sa tou správnou cestou, aby ste to dosiahli.

Ako ľahko riešiť životné otázky - základný kurz channelingu pre každého, Akuira