fbpx
Nahrávam Udalosti

« Všetky Udalosti

  • Táto udalosť už prebehla.

Kurz: Objavte nové riešenia na vaše dôležité otázky, Nitra 9.3.2019

9. marca 2019 @ 9:00 - 10. marca 2019 @ 17:00

120€
Ako ľahko riešiť životné otázky - základný kurz channelingu pre každého, Akuira

Základný kurz “channelingu” pre každého s Akuirou

  • Vracajú sa vám stále tie isté vážne otázky? Naučte sa ich riešiť.
  • Túžite žiť viac v rovnováhe? Nájdite si svoju cestu životom a správny smer.
  • Chcete viac energie, blízkeho človeka, prácu, ktorá vás bude napĺňať?

Na tomto víkendovom kurze objavíte nový spôsob riešenia starých problémov a zistíte ako sa dá s ľahkosťou plynúť životom. Naučíte sa napojiť na univerzálne vedomie, svoje vyššie ja, kde intuitívne nájdete to správne riešenie dôležitých otázok v živote. Nepotrebujete pritom žiadne predchádzajúce skúsenosti s channelingom, stačí otvorenosť a čistý zámer.

S Akuirou si vyskúšate jednoduché techniky, vďaka ktorým sa dokážete vymaniť z cyklicky sa opakujúcich vzorcov správania, partnerskej či finančnej nerovnováhy, rozpoznať, ktorá je tá správna cesta a ako dať priechod volaniu vašej duše, aby ste mohli žiť naplno svoj život a byť tými, ktorí udávajú smer.

DETAILY O KURZE: Objavte nové riešenia na vaše dôležité otázky

Kurz vedie: Akuira, skúsená sprievodkyňa a channeler – prečítajte si, kto je Akuira

Miesto kurzu: Nitra, Mediahaus – OZ Esencia života, Fr. Mojtu 18
Termín: 9. – 10. marca 2019 (víkend)
Špeciálna uvádzacia cena: 120 Eur (20 Eur záloha pri rezervácii)

Cena za kurz obsahuje kurzovné, vodu, kávu/čas, ovocie a podklady.

ORIENTAČNÝ PROGRAM VÍKENDOVÉHO KURZU:

Sobota 9. marca:

9:00 – 13:00: diskusia o základných pojmoch a princípoch channelingu. Čítanie z informačného poľa univerzálneho vedomia s cieľom zistiť spoločný zámer skupiny
13:00 – 14:00: prestávka na obed
14:00-17:00: riešenie aktuálnych tém účastníkov v bezpečnom prostredí skupiny

Nedeľa 10. marca:

9:00 – 13:00: zhrnutie poznatkov, pozorovaní a pocitov z predchádzajúceho dňa. Pokračovanie v riešení aktuálnych tém v skupine
13:00 – 14:00: prestávka na obed
14:00-17:00: pokračovanie v riešení aktuálnych tém v skupine

ČO BUDETE NA KURZE CHANNELINGU POTREBOVAŤ:

Z fyzických vecí len poznámkový blok, pero a pohodlné oblečenie. Najmä však otvorené srdce, ochotu prijať informácie, ktoré k vám plynú, a čistotu zámerov. ♥

PRIHLASOVANIE NA KURZ: Objavte nové riešenia na vaše dôležité otázky

Prihláškou na kurz s Akuirou je registrácia na webovej stránke akuira.sk, prihláška cez e-mail, SMS správu alebo správu na Facebooku Akuira Nitra, kde uvediete meno a kontakt na vás. Miesto si zaistíte uhradením zálohy 20 eur.

KONTAKTY A INFO NA ORGANIZÁTORA KURZU:

web: akuira.skakuira@akuira.sk

Facebookakuira@citanie.z.energetickeho.pola

Tel: 0907 787 774

Pokiaľ máte ďalšie otázky, nech sa páči – pýtajte sa cez SMS, e-mailom alebo správu na Facebooku.

PRE KOHO JE ZÁKLADNÝ KURZ CHANNELINGU S AKUIROU?

Tento kurz je určený pre všetkých, ktorí pociťujú volanie, túžbu po napĺňajúcom živote a plynutí. Môže sa hodiť každému, kto sa chce vymaniť z opakujúcich sa vzorcov, nerovnováhy zdravotnej, partnerskej či finančnej, kto chce naplno pocítiť a vypočuť volanie duše. Pre všetkých, ktorí chcú žiť svoj život v hmote tak, aby boli oni sami tými, ktorí si udávajú smer. Predchádzajúce znalosti o univerzálnej pamäti – akáši, informačných poliach či skúsenosti s channelingom nie sú potrebné (ale nie sú prekážkou).

TROCHU VIAC O OBSAHU TOHTO ZÁKLADNÉHO KURZU S AKUIROU:

V úvodnom bloku sa budeme snažiť o precítenie a prijatie pojmov ako channeling, univerzálne vedomie, informačné pole, akášický zdroj, budeme hovoriť o tom, čo sú to vesmírne zákony a pochopiť, ako sú prepojené s elementmi. Debata sa bude týkať aj plného ukončenia minulosti, karmických cyklov a prestupu do nového časopriestoru „tu a teraz“. Tiež si povieme, ako prebieha uvedomovanie a zhmotňovanie toho, po čom naša duša volá – vytváranie našej vlastnej reality, aby sme neboli formovaní len druhými ľuďmi a vonkajšími okolnosťami.

Počas celého víkendu sa budeme riadiť tým, čo nám akáša prinesie v súvislosti s aktuálnymi témami v danej skupine účastníkov – to bude najdôležitejšie. Postupne sa bude otvárať, čo si máme povedať, čo sa môžeme jeden od druhého naučiť, ako nás môžu posunúť skúsenosti ďalších účastníkov.

V praktickej časti, ktorá bude tvoriť väčšinu kurzu, sa budú účastníci pripájať k informačnému poľu alebo databáze univerzálneho vedomia, akášickému zdroju a budú sprievodkyňou Akuirou vedení k vlastným channelingom, ktoré im pomôžu riešiť ich osobné otázky. Cieľom je “precítiť sa” k svojej duši a tak si vytvoriť vlastný, naplnený život. A pokiaľ budete o to niekedy požiadaní, môžete pomôcť aj svojmu okoliu.

Podrobnosti

Začiatok:
9. marca 2019 @ 9:00
Koniec:
10. marca 2019 @ 17:00
Cena:
120€
Udalosť Kategória:

Organizátor

Akuira
Telefón:
0907787774
Email:
akuira@akuira.sk

Miesto udalosti

Mediahaus
Fraňa Mojtu 281/18
Nitra, 94901 Slovenská republika
+ Google Map
Telefón:
0907787774

Registrations are closed for this event

Spýtajte sa, čo najviac potrebujete vyriešiť na osobnej konzultácii

Či už hľadáte nové smerovanie v živote, chcete chápavého partnera alebo lepší vzťah, prípadne ukončiť niečo, čo vás už neposúva ďalej, túžite po práci, ktorá vám bude dávať naozaj zmysel, chcete mať väčšiu slobodu, viac času, menej stresu, Akáša, vaše informačné energetické pole, intuícia, vyššie ja, univerzálne vedomie – nazvite to, ako chcete – má informácie, ktoré vám pomôžu vydať sa tou správnou cestou, aby ste to dosiahli.

Ako ľahko riešiť životné otázky - základný kurz channelingu pre každého, Akuira