fbpx
Nahrávam Udalosti

« Všetky Udalosti

  • Táto udalosť už prebehla.

Osobné čítania z Akáše – Košice 19. júna 2020

19. júna 2020 @ 15:00 - 17:30

50,00 €
Čítanie zo záznamov duše - osobné konzultácie

Ako sprievodnú službu k nadchádzajúcemu kurzu channelingu v Košiciach (20.-21.6.2020) som sa rozhodla ponúknuť aj zopár termínov na osobné čítania z Akáše.

Budú prebiehať v piatok poobede od 15:00 v dvojhodinových intervaloch. POZOR: vzhľadom na náročnosť čítania sú voľné len 2-4 miesta! Takže pokiaľ riešite dôležitú životnú otázku a chcete sa pohnúť z miesta, objednajte si svoj termín čo najskôr.

Čítania začínam o 15:00 hod., potom ďalšie o 17:00 hod a možné sú ešte max. dva termíny podľa záujmu. Upozorňujem, že počas víkendového kurzu už priestor na osobné čítania nebude.

Prihláste sa cez formulár REGISTRÁCIA (nájdete ho nižšie na tejto stránke) – obratom vám potvrdím rezerváciu a dohodneme si čas čítania.

Ak vám 19.6. nevyhovuje, ale chcete osobné čítanie, môžete si objednať na neskôr čítanie na diaľku, cez Skype alebo osobne v Nitre.

Čo môžem riešiť počas čítania Akášických záznamov?

  • Hľadáte nové smerovanie v živote?
  • Chcete lepšie vzťahy s partnerom, rodinou?
  • Vystúpiť z bludného kruhu?
  • Chcete mať v živote väčšiu slobodu?

Čítanie z Akášických záznamov – z energetického poľa vašej jedinečnej osobnosti duše – vám dá všetky potrebné informácie, aby ste tieto alebo iné ciele vo vašom živote mohli dosiahnuť. Sami si stanovíte otázky, na ktoré chcete poznať odpovede.

So sedením súvisia aktuálne témy pre vás. Podľa vašej otvorenosti a pripravenosti urýchľujeme otvorenie srdca, prepojenie s vaším stredom a potenciálom duše. Vždy podľa vedenia strážcov a sprievodcov Akáše. Je to podporná energia k riešeniu kľúčových vecí vo vašom živote a prepísaniu nefunkčných vzorcov.


Ako prebieha osobné čítanie z Akáše ?

Počas osobnej konzultácie otvoríme váš záznam duše cez Akášický zdroj informácií. Na vašu žiadosť sa napojím na informačný kanál, cez ktorý vám Univerzum ukazuje smer vášho bytia, pomáha vám rozhodnúť sa, kadiaľ a ako ísť ďalej.

Môžete mi položiť jednu až dve otázky, ktoré vás najviac trápia alebo sa len nechať viesť odpoveďou na jednoduchú ale zásadnú otázku: Čo je teraz na rade v mojom živote?

Okrem odpovedí na vaše kľúčové otázky dostanete aj afirmáciu, ktorá vám pomôže dosiahnuť cieľ, po ktorom v duši túžite.  Môžete si však navyše vyžiadať aj osobnú meditáciu na podporu zámerov alebo vaše duchovné meno, ktoré ďalej podporí vaše súčasné procesy (tieto dva doplnky sa objednávajú samostatne).

Cena jedného čítania z energetického poľa (osobne) je 50 €. Táto cena za sedenie predstavuje rovnováhu voči energii, ktorú vkladám pre čítanie zdroja vašej duše.

♥ NA SAMOTNÝ KURZ ♥  sa môžete prihlásiť cez stránku KURZ CHANNELINGU: ČÍTANIE Z AKÁŠICKÝCH ZÁZNAMOV – KOŠICE 20.-21.6.2020

 

Podrobnosti

Dátum:
19. júna 2020
Čas:
15:00 - 17:30
Cena:
50,00 €
Udalosť Kategória:
Udalosť Značky:
, , , , ,
Webstránka:
https://akuira.sk/udalost/osobne-citania-z-akase-kosice-20-marca-2020/

Organizátor

Akuira
Telefón:
0907787774
Email:
akuira@akuira.sk

Miesto udalosti

Košice
Spýtajte sa, čo najviac potrebujete vyriešiť na osobnej konzultácii

Či už hľadáte nové smerovanie v živote, chcete chápavého partnera alebo lepší vzťah, prípadne ukončiť niečo, čo vás už neposúva ďalej, túžite po práci, ktorá vám bude dávať naozaj zmysel, chcete mať väčšiu slobodu, viac času, menej stresu, Akáša, vaše informačné energetické pole, intuícia, vyššie ja, univerzálne vedomie – nazvite to, ako chcete – má informácie, ktoré vám pomôžu vydať sa tou správnou cestou, aby ste to dosiahli.

Kurz Akášické záznamy 22 - 23 február 2020 Akuira Nitraakuira košice kurz 10-10-2020