fbpx
Nahrávam Udalosti

« Všetky Udalosti

  • Táto udalosť už prebehla.

Kurz channelingu: Čítanie z Akášických záznamov Košice 20-21.6.2020

20. júna 2020 @ 9:00 - 21. júna 2020 @ 17:00

130,00 €
Akuira kurz channelingu Košice 20 jún 2020

Čítanie z vlastných záznamov duše (Akášické záznamy) alebo cesta seba-poznania a rozvoja

» Základný kurz channelingu pre každého – Košice, 20. – 21. 6. 2020 «

Na tomto víkendovom kurze sa naučíte nový spôsob riešenia starých problémov. Dôležité informácie, ktoré získate počas vlastného channelingu z Akáše, nám pomáhajú vymaniť sa z opakujúcich sa vzorcov a udalostí, ktoré nám neslúžia.

Môžeme tak uzdraviť svoje vzťahy aj telo, pohnúť sa z miesta, nájsť správnu cestu, dostať sa zo zdravotných, finančných, pracovných problémov. Cieľom je, aby ste mohli odteraz žiť svoj život v harmónii, plynutí energie a skutočne podľa volania vlastnej duše.

Akuira: “Pripravila som pre vás cez Akášické záznamy (pretože každý kurz je výsledkom channelingu z Akáše) kurz seba-poznania, lásky, rozvoja cez váš vlastný potenciál. Bude to výlet za poznaním vlastnej duše, na ktorom sa môžete načítať do najtajnejších kútov a uzavrieť všetko, čo už naplnilo svoj zámer. Budeme sa venovať preskúmaniu hlbočiny našej duše a prijatiu toho, čo je pre nás momentálne najväčšou prekážkou. Naučíte sa nasledovať intuíciu, zdroj, potenciál. Otvoríme Kvet života, posvätnú Merkabu.”

Na kurz v Košiciach sa môžete registrovať cez formulár nižšie.

Channeling JE pre všetkých, nielen pre vyvolených či zasvätených

Akáša je všetko obklopujúca existencia, duchovná sila, ktorá sa rozpína celým vesmírom. Prostredníctvom tejto energie vstupujeme do univerzálnej Akášickej kroniky – knižnice Akášických záznamov – teda energetického informačného poľa, kde sú uložené záznamy všetkých bytostí (inak ich voláme aj Záznamy duše).

Cieľom tohto kurzu s množstvom praktických cvičení je odovzdať vám vedomosť channelingu, ktorá je k dispozícií pre všetkých. Tieto vedomosti sú na tomto tréningu podávané čo najjednoduchšou a najprijateľnejšou formou pre účastníkov.

Každý z nás má schopnosť prinášať informácie zo sféry vyššieho Ja alebo energetických informačných polí, pokiaľ je napojený v prúde prijímania a udržiava si čistotu zámerov.

Informácie, ktoré si takto počas kurzu a neskôr sami nacítite, vám budú nápomocné v každodennom živote.

» Program kurzu Čítanie z vlastných záznamov duše (Akášických záznamov) «

Miesto: Dobrá čajovňa v Košiciach

Termín: sobota – nedeľa, 20. – 21. 6. 2020

Začiatok o 9:00 hod. – kurz potrvá zhruba v nedeľu do 16:30 hod. (podľa potrieb skupiny)

Teoretická časť – prijatie a precítenie pojmov ako channeling, Akášický zdroj, diskusia o tom, čo sú to vesmírne zákony a ich plné pochopenie, aké sú dôležité v prepojení s elementmi. Plné ukončenie minulosti, karmicky sa opakujúcich cyklov a prestup do nového časopriestoru „Tu a teraz“. Uvedomenie a zhmotňovanie toho, po čom naša duša volá. Prestúpenie neba na zemi a vytvorenie vlastnej reality.

Budeme sa riadiť predovšetkým tým, čo nám Akáša prinesie a aktuálnymi témami, ktoré rezonujú v danej skupine účastníkov – to bude najdôležitejšie.

Praktická časť – účastníci kurzu budú pripájaní k Akášickému zdroju a vedení k vlastným channelingom, k tomu, aby sa precítili k svojej duši a tak si vytvorili vlastný naplnený život. Pokiaľ budete o to požiadaní, môžete potom pomôcť aj ľuďom vo svojom okolí.

» Čo budete na tomto základnom kurze channelingu potrebovať «

Nepotrebujete toho veľa. Najmä otvorené srdce, prijatie všetkého, čo k vám plynie a čistotu zámerov. Ďalšej nejaké pomôcky na robenie poznámok a pohodlné oblečenie.

Spravíme si prestávku na obed, bližšie informácie budú zasielané účastníkom e-mailom ešte pred samotným kurzom.

» Registrácia na kurz Čítanie z vlastných záznamov duše s Akuirou «

Cena celého víkendového kurzu je 130 eur (mínus zľava pre páry). 
Cena zahŕňa náklady na prenájom, čaj, kávu, ovocie, podklady a písomné zhrnutie víkendu – a špeciálny DARČEK pre účastníkov!

♥ Darčekom pre účastníkov mojich kurzov Channelingu je teraz aj špeciálne aktivovaná krásna sviečka s písmenom A, ktoré symbolizuje jednak meno Akuira a jednak Akášu, z ktorej dostávame všetky dôležité a potrebné informácie.

♣ ZĽAVA pre páry: Ak prídete dvaja (manželia, kamaráti, matka s dcérou a pod.). Zľava je platná aj pre tých, ktorí už kurz absolvovali a chcú si ho zopakovať.

Ušetríte 20 eur / os.

Prihláškou je registrácia na web stránke Akuira.sk / sekcia Podujatia, e-mail, SMS alebo správa na FB, kde uvediete meno a kontakt na vás. Obratom vám zašlem číslo účtu, aby ste mohli zaplatiť záväznú zálohu.

♠ SPRIEVODNÁ AKCIA: OSOBNÉ ČÍTANIA Z AKÁŠE

KOŠICE POZOR: Ponúkam pre účastníkov kurzu alebo aj iných záujemcov osobné čítania z Akáše v piatok pred začiatkom kurzu 20. 6. Voľné sú LEN 2-4 termíny! Ak máte záujem, objednajte sa čo najskôr cez moju stránku: Čítanie KOŠICE ? 19.6

Viac ku kurzu a čítaniam na emailom na akuira@akuira.sk, alebo telefonicky na čísle 0907 787 774

Pokiaľ máte ďalšie otázky, nech sa páči, pýtajte sa.

Prajem vám krásny deň, Akuira

Podrobnosti

Začiatok:
20. júna 2020 @ 9:00
Koniec:
21. júna 2020 @ 17:00
Cena:
130,00 €
Udalosť Kategória:

Organizátor

Akuira
Telefón:
0907787774
Email:
akuira@akuira.sk

Miesto udalosti

Dobrá čajovňa, Mäsiarska 42, 040 01 Košice
Slovenská republika + Google Map

Registrations are closed for this event

Spýtajte sa, čo najviac potrebujete vyriešiť na osobnej konzultácii

Či už hľadáte nové smerovanie v živote, chcete chápavého partnera alebo lepší vzťah, prípadne ukončiť niečo, čo vás už neposúva ďalej, túžite po práci, ktorá vám bude dávať naozaj zmysel, chcete mať väčšiu slobodu, viac času, menej stresu, Akáša, vaše informačné energetické pole, intuícia, vyššie ja, univerzálne vedomie – nazvite to, ako chcete – má informácie, ktoré vám pomôžu vydať sa tou správnou cestou, aby ste to dosiahli.

akuira košice kurz 10-10-2020Nitra kurz channelingu pokročilí 13 júna 2020