fbpx
Nahrávam Udalosti

« Všetky Udalosti

  • Táto udalosť už prebehla.

Vesmírne posolstvá zo Studeného hradu (séria Výlety na mystické miesta podľa Akuiry) – 8.8.

8. augusta 2020 @ 8:00 - 13:00

Volanie Matky Zeme v prepojení s éterom ma privádza k tomu, aby som vás všetkých srdečne pozvala na návštevu jedného silového a čarovného miesta blízko Nitry, ktoré sa volá Studený hrad.

Čaká nás výlet za hranice bežného vnímania a práve tu, na Studenom hrade, príjmeme spoločne dôležité posolstvo, ktoré bude ďalej viesť naše osobné cesty a zámery, ale aj naše kolektívne vedomie v tom najhlbšom prepojení. Môžete očakávať aj Akášické vhľady určené špeciálne pre našu skupinu a tiež jej jednotlivých účastníkov.

Studený hrad je opradený legendami a povesťami, ale pre mňa okrem toho znamená silne energetické miesto, kde sa hlasy civilizácií z nášho vesmíru prepájajú, otvárajú sa portály a kde môžeme komunikovať. Vždy mi prináša nezvyčajné vhľady a uvedomenia. Každého, koho toto volanie osloví, rada prevediem týmto miestom v sobotu 8.augusta 2020.

Budem rada, keď sa cestou naspäť pridáte k zámeru pomôcť vyčistiť toto panenské okolie ako poďakovanie Matke Zemi, že nám poskytla priestor na spoločné prepojenie s éterom v jej lone.

Kedy: Sobota 8.8. 2020 od 8:00 h.

Predpokladané trvanie akcie je 4 hodiny (8:00 až 13:00), bude sa to však odvíjať od nastavenia skupiny a aktuálnych posolstiev, ktoré budeme prijímať.

Stretnutie bude pri Mediahuse v Nitre alebo až v Jelenci, ako komu vyhovuje (konkrétne miesto upresníme). Odchod od Mediahausu je o 8:00 h., stretnutie v Jelenci bude cca 8:20 h.

Prineste si so sebou: nejaké občerstvenie, hlavne vodu, podsedák, vrece na smeti, prípadne rukavice, a čokoľvek osobné, čo si prajete nabiť energiou z tohto miesta alebo zdielať s ostatnými.

Cena: dobrovoľný príspevok pre OZ „Esencia Života“ do poznámky prosím uveďte – Dar. Číslo účtu vo Fio Banke : SK52 8330 0000 0026 0154 7596

Nahlasujte sa, prosím, telefonicky, emailom alebo cez formulár na webe, aby sme sa mohli organizačne zladiť 🙂

Studený hrad na Vypadni.sk

Studený hrad na Google mapy

 

Podrobnosti

Dátum:
8. augusta 2020
Čas:
8:00 - 13:00

Organizátor

Akuira
Telefón:
0907787774
Email:
akuira@akuira.sk

Miesto udalosti

Studeny hrad – Jelenec

Registrations are closed for this event

Spýtajte sa, čo najviac potrebujete vyriešiť na osobnej konzultácii

Či už hľadáte nové smerovanie v živote, chcete chápavého partnera alebo lepší vzťah, prípadne ukončiť niečo, čo vás už neposúva ďalej, túžite po práci, ktorá vám bude dávať naozaj zmysel, chcete mať väčšiu slobodu, viac času, menej stresu, Akáša, vaše informačné energetické pole, intuícia, vyššie ja, univerzálne vedomie – nazvite to, ako chcete – má informácie, ktoré vám pomôžu vydať sa tou správnou cestou, aby ste to dosiahli.

Kurz channelingu Nitra 21-22. november 2020