fbpx

5G sieť nie je predmetom súčasnej pandémie korona vírusu

Veľa sa teraz píše, debatuje, polemizuje o novej sieti pre mobilné dáta 5G. Niektorí ju spájajú s vírusom COVID-19, jeho šírením a silou. Keď som sa strážcov a sprievodcov Akáše priamo dopytovala na tento fenomén, prišla mi nasledujúca odpoveď:

Sieť 5G nie je predmetom koronavírusu, pochádza z iných dimenzií. 5G sieť a korona vírus nemajú súvis – sú to dve rozdielne veci. 5G prinášajú iné civilizácie a nie je tvorená z tejto planéty, ani z tejto reality. Korona vírus je iná energia a pochádza odtiaľto.

5G sieť je “implantát” a veľmi pripomína situáciu pádu Atlantídy, keď bola energia nesprávne použitá. Šírenie tejto siete môže byť deštrukčné, a zatiaľ aj je. V rozhraní vibrácií je deštrukčná, ale teraz ešte nie je reálne použiteľná.

Momentálne 5G sieť nie je nakódovaná ani funkčná, a uvidíme, čo sa ďalej udeje. Je možné ju pretransformovať na rozhranie toho, čo ste na Zemi schopní použiť, prijať a prevádzkovať. Uvidíme, aké dohody a scenáre aliancie prinesú. Je to v rukách tých, ktorí s tým komunikujú. Aj keď sa sprevádzkuje 5G sieť, prinesie množstvo otáznikov a pochybností, je skôr odmietaná.”

Nič tu nezávisí od mocných, ale od nás samotných

ALE POZOR! Toto sú iba informácie, ktoré prúdia cez môj kanál z Akášického vedomia. Nie sú ani pozitívne ani negatívne, teda nie sú konštrukčné či deštrukčné.

Veľa závisí od nášho kolektívneho vedomia a od toho, čo každý z nás bude vyživovať. Nezávisí to od tých mocných, ako sa mnohí mylne domnievajú. Závisí to od každého jednotlivca.

Všetko nechcené, čo vnímame negatívne, prúdi z energie strachu a to sa týka čohokoľvek – nehovorme tu len o korona víruse.

V atmosfére strachu, neprejavenia svojej moci a neprebratia svojej zodpovednosti môžu akékoľvek technológie, ktoré nie sú tými najvhodnejšími pre nás, naberať na sile.

Tak isto sa všetko ešte môže otočiť spôsobom, ako keď sme si mysleli, že nebudeme potrebovať počítače, a teraz sme ich všetci prijali a nevieme si túto dobu bez nich ani predstaviť.

Ide stále iba o to, aby sme naozaj vyživovali TO, ČO CHCEME, a nie to, čo nechceme. Práve toto je tá najdôležitejšia vec, lekcia, ktorú si môžeme odniesť zo súčasnej krízy.

Každou jednou myšlienkou na veci nechcené, konšpirátorstvom, šírením strachu a obáv sa vyživujú projekty, ktoré pre ľudstvo nie sú tými najvhodnejšími.

Kým nenastane v našom kolektívnom vedomí táto zmena – že začneme svoju energiu cieliť na to, čo chceme -, budú sa naďalej šíriť a rozvíjať aj také veci a projekty, ktoré nie sú v našom najvyššom zámere.

A ako to bude ďalej s koronavírusom?

Korona vírus teraz hovorí “áno” svojmu ďalšiemu šíreniu, bude postupovať. Nie je aktuálne dôvod, aby ubúdal na sile.

Ochranné reštrikcie platné v našich krajinách, nám iba pomáhajú, ale nelikvidujú vírus samotný. Treba sa naučiť žiť s týmto vedomím, že existuje a je tu. Pracovať s tým vedomím a svojimi strachmi.

Nutné sú kolektívne zmeny v ľudskom vedomí, pretože momentálne naším kolektívnym vedomím vírus podporujeme. Aj pokiaľ som zdravý jedinec a mám v sebe nekonečné strachy, emočné cykly, vtedy môže mať vírus pre mňa horší a ťažší priebeh.

Je nevyhnutné sa naučiť s našimi strachmi zaobchádzať a žiť – a nedá sa to nijak inak, ako ich prijať. Je to nezvratná súčasť nášho kolektívneho vedomia.

Na ochranu fyzického tela pred vírusom sú najúčinnejšie betaglukány

Prišla mi aj informácia pre ochranu našich fyzických tiel, keďže v nich tu na Zemi žijeme – betaglukány sú najúčinnejšie voči koronavírusu. Najmä pre starých ľudí, už inak chorých alebo oslabených a tiež pre ľudí, ktorí žijú v neustálych strachoch, je potrebná vyššia dávka betaglukánu na naštartovanie imunity.

Aj keď ho práve neberieme, je dobré mať vždy betaglukán doma, a ak vírus dostaneme, najneskôr vtedy si ho treba nasadiť.

Zapísané s láskou v Nitre, 24. apríla 2020

Vaša Akuira

Užitočné odkazy pre vás:

Ďalšie príspevky a channelingy nájdete na webe Akuira.sk

Pre osobné, emailové, skype konzultácie sa môžete prihlásiť cez formulár v sekcii Konzultácie.

Napíšte komentár