fbpx

Ako to vyzerá na kurze channelingu, keď je všetko v dokonalom súlade

Chcem sa s vami podeliť o zážitok z nedávneho kurzu Čítania z vlastných záznamov duše, ktorého priam dokonalé naladenie tak trochu prekvapilo aj mňa samotnú.

V príjemných a pohodlných priestoroch košickej Dobrej čajovne bola v polovici septembra 2019 éterom vyskladaná skupina 10 duší, ktoré sa navzájom obohacovali a dopĺňali presne tak, ako to bolo v danom momente žiaduce. Verím, že som to takto cítila nielen ja, ale aj jednotliví účastníci kurzu.

Účasntíci kurzu Akášických záznamov s Akuirou v Košiciach (sept 2019)

Účastníci kurzu Akášických záznamov s Akuirou v Košiciach (sept 2019)

Títo vnímaví ľudia zdieľali svoje otvorené srdcia, dokázali počas kurzu navzájom spolupracovať a plne sa rešpektovať, a tým si zabezpečili plynulosť a ľahkosť prístupu k Akášickým záznamom.

Cesta tohto víkendu s channelingom v Košiciach bola veľmi obohacujúca pre nás všetkým, mňa nevynímajúc, a ja zo srdca ďakujem týmto bytostiam za naše spoločné stretnutie.

Musím povedať, že aj krásne a prevzdušnené priestory Dobrej čajovne žehnali nášmu plynutiu a ochotní majitelia čajovne nám zabezpečili všetko potrebné.

Takto to vyzerá, keď sa všetky okolnosti aj osobnosti zbehnú v čase a priestore bez nejakých blokov a zábran. Hovorí sa tomu aj synchronicita ako v Celestínskom proroctve a je to výsledkom zákona príťažlivosti, ako sa popisuje vo filme Secret (Tajomstvo).

Presne preto mám rada to, čo robím – vďaka Akáši a záznamom duše mám možnosť prepájať ľudí, ktorí majú byť prepojení a majú spolu niečo zažiť. A najlepšie na tom je, že zažívam a posúvam sa pritom aj ja sama. Je to neustály kruh vývoja a keď sa nebránime, dejú sa zázraky.

A tak si to v marci 2020 plánujem zopakovať. Cítite to aj vy? Ak áno, môžete sa pridať na kurz Čítanie z Akášických záznamov v Košiciach 21.-22. marca 2020.

Napíšte komentár