fbpx

Ako vieš, že si naozaj pripojená na Akášický zdroj?

Od svojich klientov, známych, kolegov, ktorí sa zaoberajú osobným rozvojom dostávam pomerne často otázku, že ako viem, či som naozaj pripojená na Akášický zdroj? A rôzne podotázky ako: “Čo ak je to iný kanál?” alebo “Nie je to tvoje ego?”

Dlhší čas som bola otázkou o pravosti Akášického zdroja zaskočená.

Existuje na ňu predsa jednoduchá odpoveď: “Veď to cítim.” Väčšinu ľudí však takáto odpoveď neuspokojila, a tak sme sa pustili do kratších alebo aj dlhších debát na túto tému.

Keďže podobné otázky dostávam neustále, rozhodla som sa odpoveď spracovať v písomnej podobe, aby som mohla tieto poznania, informácie a vhľady šíriť ďalej.

Možno je to pre vás úplne prvý vstup do tematiky Akáša.

V tom prípade budem rada, ak vám nasledujúce riadky pomôžu ujasniť si, či práve Akášický zdroj je ten najvhodnejší pre vás. Budem rada, ak ma budete zasypávať otázkami.

Mojím cieľom je totiž vám priniesť Akášické poznanie v čo najjednoduchšej forme pre naozajstné pochopenie. Tak to cítim a tak som k tomu zdrojom vedená.

Akáša je tu od nepamäti a práve preto nám poskytuje vibračné záznamy duší všetkých bytostí. Pripojiť sa k zdroju môže každý z nás – je to iba schopnosť, ktorú sme zabudli, keďže sme ju prestali používať.

Podmienkou vstupu do Akáše je čistý zámer.

Je to prvá a základná podmienka tejto práce a je to aj najdôležitejšie pochopenie. S čistotou srdca, s čistotou otázky. Nikdy nekonáme za iných, pokiaľ nemáme ich výslovný súhlas.

Pred vstupom do seba vyprázdnite svoju hlavu od vplyvov ega, poďakujte sa za všetko, čo je vo vašom živote a požiadajte o čo najčistejší kanál (tzn. filtre preč). Vždy pred vstupom požiadajte strážcov a sprievodcov o povolenie čítania z vašich vibračných záznamov alebo toho, pre koho informácie žiadate.

Pri čítaní z Akášických záznamov vedome dýcham.

Pravidelne, pokojne a najmä vedome dýchajte. Ponárajte sa do svojho stredu, do svojho portálu srdca, do svojej Akáše. Vaše telo je úplne uvoľnené (vždy sedíme, neležíme a nekrížime ruky ani nohy), každý váš sval, každé vaše vlákno, každá bunka sa nesie na vlne plynutia a pokoja.

Čítanie z akášických záznamov Zeme

Čítanie z Akášických záznamov bytostí na našej Zemi

Moja myseľ pri napojení do Akáše je prázdna.

Tú energiu, ktorá je vo vás, cítite – vnímate svetlo. Môže vám pískať v ušiach, môžete mať tlaky v hlave, môžete vidieť farby, cítiť vône – každý to má trochu inak. Cítite jasné “Neoblomne verím” (t.j. nepochybujem ani trošku). Máte príjemný pocit bytia.

Keď čítam z Akášických záznamov, som nastavená na prijímanie a prímam všetko, čo mi prichádza. Energia prijímania vás nepriamo i priamo ochráni pred negatívnymi kanálmi alebo nesprávnymi napojeniami. Žijem svetlo a viem, že aj tma ako jeho opak je súčasťou mňa.

Dôležité je to, čo žijem. S čistým zámerom.

V takomto stave nemajú nad vami moc iné entity alebo neprajníci. Spočiatku som bývala aj unavená, akoby fyzické telo potrebovalo dobehnúť to, čo sa dialo na duchovnej úrovni. Pokiaľ potrebujete oddychovať a všetko si spracovať, doprajte si to.

Dôležité je uviesť, že k zdroju sa nepripájame, pokiaľ sme pod vplyvom alkoholu, drog, choroby alebo liekov. Práve to vedie k iným kanálom, pretože skratky neexistujú. Pokiaľ chcete používať Akášu, robte a konajte iba v čistote či duchovnej alebo fyzickej.

Pre mňa je Akášický zdroj odpoveďou na všetko.

Cez tieto vhľady si vieme vyriešiť všetky osobné otázky a nájsť cestu k sebe. O tom viac aj na mojich seminároch alebo osobných stretnutiach.

Krásne (vnútorným) Slnkom zaliate dni vám všetkým želá Akuira.

Máte chuť sa naučiť čítať z Akáše?

Príďťe na jeden z kurzov channelingu

Chcete prísť na čítanie z vášho energetického poľa?

Objednajte sa osobnú konzultáciu

Radi by ste podporili o.z. Esencia života?

Tieto informácie a vhľady sú šírené pre kolektívne vedomie a pokiaľ to tak cítite môžete podporiť túto cestu dobrovoľným príspevkom na účet občianskeho združenia Esencia života vo Fio Banke SK52 8330 0000 0026 0154 7596. Finančné prostriedky budú použité na ďalšie kolektívne využitie.

Napíšte komentár