fbpx

Ako vznikla mandala do môjho priestoru s podporou Akášického zdroja

Vlastné skúsenosti ma inšpirovali k zdieľaniu tohto príbehu aj pre vás ostatných. Tak mi to v éteri plynie, a preto to nasledujem.

S kamarátkou (Gabi z Cesta mandaly) sme sa dohodli, že v mojich priestoroch v Mediahaus Nitra bude postavená stena z OSB dosky, na ktorú mi ona vytvorí mandalu – špeciálne pre mňa a môj priestor.

Mandala Akuira Cesta mandaly 2019

Stena bola postavená pomerne rýchlo, ale potom nasledovalo niekoľko mesiacov čakania, čo bude ďalej. Stena ju jednoducho nepúšťala k tvorbe. Raz, keď som odchádzala domov, som sa stene prihovorila a povedala som jej, že už je čas. Čakania stačilo.

Ale na ceste k mojej mandale bolo ešte treba niečo urobiť. Výsledkom tohto môjho rozhodnutia boli channelingy od mojej kamarátky, ktoré sa týkali môjho priezviska. Tieto informácie k nej prichádzali, aby mi ich mohla odovzdať a ja aby som si ich mohla zvedomiť, teda s nimi pracovať.

Mandala na stene mala byť vytváraná cez prepojenie na Akášické energie, a preto sme nasledovali tok energie. A tak, po mesiacoch čakania a premenovávania toho, čo vlastne mandala prináša, sa mohol začať proces jej skutočnej tvorby vo fyzickom svete.

Mandala sa začala vytvárať nielen pre mňa a tento konkrétny priestor, ale aj pre všetky duše, ktoré doň prichádzajú, aby tu získali podporu na svojej ceste k sebe, s pomocou mojej energie.

Mandala vytváraná cez Akášický zdroj neraz prekvapí

Počas festivalu v bratislavskej Incheba sme si pozerali rôzne kryštály. Do stredu mandaly mal byť totiž zapracovaný kryštál a práve od neho sa mandala mala odvíjať. Stáli sme nad hŕbou ponúkaných kameňov, rozprávali sa, vnímali.

Len tak v ľahkosti a plynutí tej energie sme spoločne vybrali jeden z nich. Bolo to veľmi nenútené a rozhodli sme sa preň skôr s takým ľahkým pocitom, že “Tento je fajn”, než z nejakého neskutočného pociťovania silných energií.

Po návrate do Nitry sme kryštál prilepili na stenu a tvorba mandaly okolo neho sa mohla začať. Kamarátka mi položila závažnú otázku, že ako sa ten kameň vlastne volá. Ohúrila ma ňou, lebo som musela priznať, že netuším. Vzápätí však prišla do priestoru ďalšia kamarátka a hovorí: “Dievčatá, veď vy tu máte selenit!”

Selenit v srdci mojej novej manadaly - Akuira / Cesta mandaly 2019

Pozreli sme si, čo sa o selenite a jeho vlastnostiach píše na internete a na jednej stránke  sme sa dočítali, že: „selenit sa vyznačuje jemnými vibráciami. Do mysle vnáša jas a otvára korunnú ako aj vyššiu korunnú čakru. Umožňuje prístup k anjelskemu vedomiu a duchovnému sprievodcovi.” To je ako dokonalé potvrdenie účelu tohto priestoru!

Ďalej sme sa dozvedeli, že tento priehľadný jemne sa trblietajúci kameň “ponúka spojenie s vyšším svetelným telom a pomáha ukotviť ho v pozemských vibráciách. Inak selenit pomáha udržiavať hlboký pokoj, vďaka čomu sa hodí ako podpora k meditácii a duchovnej práci. Používa sa na vytvorenie ochrannej mriežky okolo domu a nastolenie pokoja v priestore, kam nemajú zasahovať vonkajšie vplyvy.” Toto všetko potvrdzovalo, že výber kameňa pre mandalu Akuira bol správny.

Internetová encyklopédia kryštálov tiež tvrdí, že “ak niekto drží v ruke selenit, ktorý má rýdze vibrácie, je schopný telepatie. Najčistejší priesvitný biely selenit je vraj obdarený nadpozemskými vlastnosťami a jeho domovom je oblasť, ktorá je niekde medzi svetlom a hmotou. A hoci pochádza z dávnoveku, selenit patrí k najsilnejším kryštálom vzhľadom na nové pozemské vibrácie.”

Moja nová mandala - priestor Akuira - Cesta mandaly 2019

Týmto príbehom nám éter krásne ukázal, že vedenie z Akáše má najväčšiu moc. Nemusíte všetko vedieť – ako sa čo volá a čo vám to má prinášať. Jednoducho sa nechajte viesť svojím inštinktom, intuíciou, a nepochybujte o tom.

Zdroj vás potom neomylne zavedie k všetkému, čo potrebujete tu a teraz a netreba na to robiť analýzy a študovať kde-kade, čo je pre vás najvhodnejšie. To viete iba vy sami. Preto sa nalaďujte na svoje energie, na svoje zámery, na svoje Ja a nechajte sa plne viesť.

Afirmácia:

Ja si plne prinavraciam a žijem vieru vlastného poznania a vlastného plynutia. Ja som plne prepojený/-á so svojím zdrojom a bezpodmienečne prímam jeho vedenie. Z hĺbky srdca ďakujem svojim Akášickým strážcom a sprievodcom.

P.S.1: Pokračovanie mandalových príbehov príde čoskoro…

P.S.2: Ak by ste aj vy chceli mandalu na harmonizáciu svojho priestoru, či už doma alebo v práci, kontaktujte Gabi cez Facebook – Cesta mandaly

S láskou,
Akuira

Napíšte komentár