fbpx

Aktivácia lightworkers

Channeling: 4.6.2018, Akuira, Nitra

Kolektívne vedomie, nevedomie. Čo to vlastne znamená.

Je to spôsob akým prichádzajú informácie na planétu zem cez vibračné telá, ktorá majú priame napojenie na vesmír, vesmírnu energiu, na zdroj, ktorý sa nachádza vo viacerých časopriestoroch.

Je to vedomie, v ktorom sa nachádzame, v ktorom žijeme, prežívame svoje bytie, aj napriek tomu, že s tým nesúhlasíme. Je to vedomie každého z nás, ktoré prechádza po celej  časovo-priestorovej osi a my sme s ním v prijatí alebo neprijatí, každopádne je to vedomie – stav, ktoré ovplyvňuje náš pozemský život. Je potrebné si uvedomiť, že prijatie aj neprijatie je v podstate to isté.

Je to stav, ktorom prežívame svoju vonkajšiu aj vnútornú realitu v ktorej sme napojení. Je to presne to, že sme tvorcom vlastného vedomia, vlastného osudu. Prijímatelia týchto channelingov, týchto vibrácií chcú previesť kolektív do vyššieho vedomia. Je je to súčasť ich práce,  súčasť ich poslania, ktoré potrebujú plniť, preto budú všetci channelers prebudení, pretože je najvyšší čas plniť svoje poslania. Prechádzame do nových vibrácií, ktoré budú intenzívnejšie a prebúdzanie bude tkz. drastickejšie. Veľa ľudí zažije tkz. kvantový skok zo dňa na deň, kedy sa im otvoria brány do nových časopriestorov. Je to určené channelerom, pracovníkom svetla, ktorí potrebujú hromadne a masívne začať ľudí posúvať do iných dimenzií a podieľať sa na ich ceste, byť im oporou, vodcami, učiteľmi, rečníkmi, koučami…

Sú to ľudia, ktorí v rámci hromadnej dohody prišli v rovnakom čase na Zem, prebúdzajú planétu, prebúdzajú hromadné vedomie, resp. nevedomie. V letných mesiacoch bude väčšina z nás už prebudených. Je potrebné, aby sme si navzájom pomáhali a spájali channelingy do jedného celku. Jednota sa stáva veľmi dôležitou, pri prechode ľudstva do vyšších dimenzií. Jednota vo všetkých časopriestoroch je veľmi dôležitá. Prestaneme rozlišovať, čo je dobré a zlé, malé a veľké, pekné a škaredé, hlúpe a múdre a vznikne iba jedno, to je dôležité pochopenie a channelers, lightworkers, a všetci pracovníci svetla potrebujú toto učenie v sebe prijať, aby ho mohli šíriť.

Poprosím všetkých , ktorí cítia prebudenie alebo to, že sa prebúdzajú, aby požiadali o pomoc, o a bude im vyhovené. Ľudstvo potrebuje pomoc, Matka Zem sa zo všetkým vyrovná (svojím spôsobom) , ale ľudstvo nie, ľudstvo potrebuje vidieť v svetlo.

„Každý z nás je tvorcom vlastného šťastia a vlastných rozhodnutí. Toto je nutné v sebe prijať a pochopiť to. Sprevádzajme sa na našej ceste a pomáhajme si navzájom.“

Napíšte komentár