fbpx

Arturiáni

Channeling: Akuira https://akuira.sk/, prijatý 5.9.2018

Channelujem pre všetkých ľudí sveta, pre všetky národy, pre všetky kultúry. JE ČAS.

Je čas, roztriediť sa medzi nové a staré, krásne a múdre, hlúpe. Je to ťažké v sebe prijať.

LÁSKA vo svetle.

Je čas, prípravy sa končia.

Lightworkers prebuďte sa, všetci hromadne, povedieme Vás cestou, ktorou musíte vykročiť.

Prevedieme Vás všetkými krokmi, ukážeme Vám všetky zákutia, nastavíme Vaše mysle, ovplyvníme Vaše životy pre Matku Zem, pre súčasť na Zemi. Pre splynutie a pre pochopenie.

Potrebujete pochopiť, že je čas, čas ísť.

To sú priame slová.

Matka Zem spí a je vyčerpaná, Lemúria sa prebúdza, svetlo je silnejšie. Potrebujeme , aby ste sa rozhodli. Čo máme robiť? Príjmať……prímať channelingy, zdielať…..

S Akuirou práve hovoria Arturiáni:

Každá bylina, každý strom, každý hmyz, motýľ, všetko potrebuje Vašu nekonečnú lásku. Pokiaľ v tejto láske splyniete bude všetko dokonalé. Tak dokonalé, že si to nevie ani ľudská mysel predstaviť.

Dokonalosť vyplýva z najmenšieho zrnka, z toho najmenšieho zárodku, z najmenšej bunky, ktorá pokiaľ bude programovaná láskou tá sa rozrastie do našich domovov, tam sa umocní, umocní sa  v nás. Potrebujete sa infikovať, naočkovať láskou. Zabudli ste čo to slovo znamená L-Á-S-K-A.

Sme Arturiánska rada a snem. Sme poslovia svetla pre Vás. Príjmite posolstvo lásky, príjmite ju, precíte ju, maznajte sa s ňou, nechajte sa unášať týmto prúdom. Je čas pochopiť, čo je to láska.

Je čas byť jej súčasťou. Je čas počúvať a príjmať. Je čas obímnuť Matku Zem a povedať jej ako ju milujete, ako ju potrebujete. Je čas pochopiť základné pravidlá – 5 pravidiel božieho svetla, 5-pravidiel pomsty, 5- pravidiel lásky. Potrebujete šíriť lásku – to je všetko.

Čo Arturiáni požadujú? Chcú nás ochrániť a previesť.

Pozn. Pravidlá budú channelované a prinesené pre Vás

https://akuira.sk/konzultacie/

Napíšte komentár