fbpx

Channeling ku korona vírusu: Čo je teraz pre nás najvyššia priorita?

Aktuálne k súčasnej situácii, keď sú mnohí z nás plní strachu a neistoty, ako sa to vyvinie, mi strážcovia a sprievodcovia Akáše pre vás a celé ľudstvo odovzdali nasledujúci odkaz a afirmáciu.

Odkaz sprievodcov z Akášického zdroja pre nás všetkých v čase krízy, ktorú spôsobilo rozšírenie vírusu COVID-19, znie takto:

Nebojte sa, strach je potravou pre vírus. Čím skôr sa prestanete báť, tým skôr stratí svoju silu. Pracovníci sveta, kňazi, kňažné, mnísi a iní po celom svete sa prepájajú a pomáhajú vám. Pomáhajú vám aj všetky vyššie sily, či na úrovni fyzickej alebo éterickej.

Precíťte nekonečnú vďačnosť všetkým tým, ktorí v bezpodmienečnosti presvetľujú tento svet a túto dobu. Nemusíte o nich vedieť ani ich poznať. Vedzte, že sú tu a svojimi modlitbami, meditáciami a láskou napomáhajú vašemu prebudeniu a uskutočneniu vašej vlastnej cesty k sebe samému do vášho vnútra.

Prejdite čo najhlbšie, do svojich najtajnejších túžob, do svojich poznaní, do svojho Ja. Uvedomte si, čo cítite a kto v skutočnosti ste. Spoznajte samých seba. Nežiada sa od vás teraz nič viac a nič menej.

Afirmácia na rozptýlenie strachu počas pandémie

Ja prijímam a zviditeľňujem v sebe svoje najtajnejšie túžby, svoje najodvážnejšie predstavy svoje plány. Stotožňujem sa s nimi a vynášam ich na povrch. Prestávam sa skrývať sám/sama pred sebou.

Čokoľvek, čoho som sa vzdal/-a alebo čo som odmietal/-a, všetko z mojej najväčšej hĺbky duše vynášam do svojho vedomia, zviditeľňujem to a rozhodujem sa vedome o tom, čo potrebujem prežiť.

Teraz vynášam zo svojej hĺbky všetko na povrch a ukazujem to svojej najvyššej podstate a svojmu Ja. Prestávam skrývať, kto vlastne som. Odkladám svoj závoj. Ukazujem sám/-a sebe a tomuto svetu, Bohu, kto v skutočnosti som – v tom najvyššom zámere pre mňa samého/samú.

Ja som je pre seba tá najvyššia a najsilnejšia priorita.”

Čo je vlastne strach podľa vesmírnych zákonov?

Strach je všeobecný pojem, cez ktorý je vírus šírený. Jedna z tém strachu je, že sa skrývame a neukazujeme svetu svoje Ja. Je to v nás hlboko skryté, ale tým si zároveň tvoríme odpor sami proti sebe, pretože skrývame samých aj pred sebou.

Je čas, aby sme si povedali pravdu. V tomto ide naozaj iba o nás samotných, nie o niekoho ďalšieho. Je dôležité povedať si pravdu – sami pre seba. Prestať sa načahovať za okolím a stiahnuť sa do seba. Teraz máme na to príležitosť.

Najzásadnejší odkaz pre túto kritickú dobu je:

Je nevyhnutné, aby ste poznali sami seba. Nedovoľte, aby sa cudzia energia na vás priživovala. Akýkoľvek odpor voči sebe samým oslabuje imunitu a vytvára priaznivé prostredie pre nechcené – napríklad pre corona vírus, ale zároveň pre všetko negatívne a nechcené, teda aj akúkoľvek chorobu.

Ak sa rozhodnete odhaliť sami seba, ísť do hĺbky, spoznať svoje strachy, nemusíte pritom nič s nikým zdieľať, nikomu nič hovoriť. Je to ozdravný proces, ktorý sa odohrá vo vašej najväčšej hĺbke.

Ďalšie krátke afirmácie pre uvoľnenie strachu a odhalenie JA

♥ Ja som tá najvyššia bytosť, ja som prinavrátenie darov.

♥ Ja som jedinečnosť. Ja som tvorenie Boha.

♥ Ja som najvyššie božské posolstvo.

♥ Ja som troj-jedinečnosť sama v sebe.

♥ Ja som tá najčistejšia vibrácia.

♥ Ja som vibrácia svojho vlastného tela, svojho DNA a každej bunky.

♥ Ja som prepojenie samého so sebou.

Čo teda teraz máme robiť v prvom rade?

Pripravte vaše telo, posilnite vaše bunky.

Je teraz na rade pre všetkých v našom kolektívnom vedomí, aby sme úplne prijali Prvý vesmírny zákon sebalásky a sebapoznania. Slúži ako naša najsilnejšia ochrana v súčasnej situácii.

Prebuďte svoju sebalásku. Hneď Tu a Teraz ako najvyššiu ochranu – prepojenie s éterom, ktorý všetko prestupuje, a so samým sebou.

S láskou prijala a zaznamenala Akuira 24. marca 2020

Užitočné odkazy pre vás

Ďalšie príspevky a channelingy nájdete na webe Akuira.sk

Pre osobné, emailové, skype konzultácie sa môžete prihlásiť cez formulár v sekcii Konzultácie.

Napíšte komentár