fbpx

Ako sa s ľahkosťou vrátiť na skutočnú cestu našej duše

Tento channeling je o tom, ako jednoducho sa môžeme vrátiť na tú pravú cestu, na ktorej nám vždy bolo súdené byť. Odohráva sa to celé v ľahkosti a radosti bytia, svojho stredu, vlastného úsudku a svojich vlastných slov, v centre svojho vlastného napojenia.

S ľahkosťou si prinavraciam svoju odvekú cestu, pripomínam si a prežívam svoje dávne poslanie, plná ľahkosti a naplnených zámerov. Oslobodená od všetkého, čo už mi neslúži, od všetkého, čo už naplnilo svoj zámer, čo už viac nepotrebujem.

Vraciam sa opäť na túto cestu, po ktorej smerujem so svojím životným plánom, s vlastným naplnením, vlastnými predstavami a poslaniami duše. Prinavraciam si svoj vlastný život.

Prijímam späť všetky svoje dary, prijímam naspäť všetko, čo som kedykoľvek komu dala alebo sa toho vzdala. Prímam späť všetko, čo je moje, čo je súčasťou mňa samého a mojej duše a vyživujem všetky tieto dary na mojej ďalšej ceste, ceste svetla.

Strážcovia a sprievodcovia Akášického zdroja nás vyzývajú a prosia, aby sme úplne a bezo zbytku zanechali všetko nefunkčné, staré za sebou a vykročili späť k svojmu potenciálu a naplneniu, svojej vlastnej ceste duše.

“Dnes máte príležitosť na to, aby boli všetky vaše kroky urýchlené a podporované viac, ako kedykoľvek predtým. Prijmite s týmto slnovratom všetky tieto dary, ktoré budú vyživovať nové zámery na vašej ceste.”

Posväťte Matku Zem, poďakujte sa Otcovi Vesmíru a Slnku a žite v plnom prepojení s nimi a v súlade.

Od strážcov a sprievodcov Akáše, akášického zdroja, s láskou preberala a zapísala Akuira,

Nitra, 21. júna 2019

Užitočné odkazy pre vás

Ďalšie príspevky a channelingy nájdete na webe Akuira.sk

Pre osobné, emailové, skype konzultácie sa môžete prihlásiť cez formulár v sekcii Konzultácie.

Napíšte komentár