fbpx

Správa od našej vesmírnej rodiny: Po búrke vyjde slnko

Tento odkaz som v rámci channelingu dostala pre nás všetkých z hviezdneho portálu, od hviezdnych duší, ktoré sú naša vesmírna rodina. Ak sa cítite v ostatných dňoch a týždňoch ťažko, môže vás povzbudiť a posilniť.

Ako sme prepojení s vesmírnou rodinou

Naše vesmírne rodiny k nám zostupujú a hovoria „Vydržte“. Nepoddávajte sa zlým náladám, ťažkým stavom, skúškam. Po búrke vždy vyjde slnko, inak to nejde. Vesmírne rodiny sú tu a stoja pri nás bližšie, než kedykoľvek predtým (priam fyzicky sme sa priblížili).

Majú poslania a úlohy pre každého z nás a pripravujú nás k novému žitiu, ktoré  bude napĺňané cez nich. Prepojíme sa znovu so svojím pôvodom, tým, odkadiaľ pochádzame, odkiaľ sme sem prišli.

V čom nám naša vesmírna rodina pomáha

Tieto prepojenia nám tiež napomôžu k rastu a ďalšiemu vývoju. Ešte stále prechádzame skúškami podľa toho, čomu veríme a zároveň sa pre nás tvoria nové poslania v éteri. Ešte sa tvoria, je tam ešte čas, ktorý slúži na to, aby sme sa naladili.

Pre každého z nás platí, že pokiaľ má byť v úplnosti prepojený s vesmírnou rodinou, tak je potrebné vedieť, kým sme, za čím si stojíme, čo v skutočnosti napĺňame v tomto živote , čo otvárame, prinášame a kam chceme plynúť. Vedieť naozaj, kto sme. Prečo je tento život taký dôležitý, sledovať, ako sa naše vedomie neustále otvára, stúpa. Pochopiť, prečo sme takí dôležití.

Afirmácia, ktorá sa hodí na tento účel

Ďakujem  tu a teraz mojej vesmírnej rodine za to, že ma sprevádza a vedie po všetkých uličkách a cestách k môjmu cieľu.

S láskou,

Vaša Akuira

30. 5. 2019 v Nitre

Užitočné odkazy pre vás

Ďalšie príspevky a channelingy nájdete na webe Akuira.sk

Pre osobné, emailové, skype konzultácie sa môžete prihlásiť cez formulár v sekcii Konzultácie.

Napíšte komentár