fbpx

Čo som zažila na EZOfest 2019 v Košiciach

V máji som mala veľkú radosť, keď som sa na pozvanie organizátorov vybrala z Nitry do Košíc na EZOfest 2019. Bola to pre mňa prvá akcia tohto charakteru a zároveň veľmi príjemná skúsenosť. Rada by som sa poďakovala organizátorom – manželom Tóthovým, nielen za túto príležitosť, ale najmä za podporu, ktorú mi na košickom EZOfeste ako nováčikovi poskytli.

Stánok Akuira na košickom festivale EZOfest

Stánok Akuira na košickom festivale EZOfest

Do programu som prispela v piatok svojou prednáškou o Akášickom zdroji – o tom, čo to vlastne je, o elementoch a vesmírnych zákonoch. Verím, že v budúcnosti prinesiem pre návštevníkov ešte viac dôležitých informácií z Akáše pre ich osobný rozvoj a iné formy channelingu, napríklad vedenú meditáciu alebo channeling pre aktuálne naplnenie celej prítomnej komunity. Tieto veci robím pravidelne na svojich kurzoch čítania z akášických záznamov a majú pre účastníkov naozaj veľký prínos.

Akáša Akuira EZO fest 2019

Prednáška o Akáši – Akuira na EZO feste 2019

Na podujatí bola príjemná atmosféra a všetko bolo dobre zorganizované a pripravené. Napriek tomu, že boli MS v hokeji, akcia mala dobrú účasť a organizátori urobili všetko preto, aby sa do miesta konania dalo bezproblémovo dostať (vrátane podrobnej navigácie a rád, ako sa vyhnúť upchatým cestám vedúcim na hokejový štadión).

Aj Východoslováci môžu mať osobné čítanie z Akáše a kurz channelingu

Akuira poskytuje osobné čítania na EZOfeste Košice 2019

Akuira poskytuje osobné čítania na EZOfeste Košice 2019

Počas festivalu som poskytovala aj osobné čítania z akášických záznamov a konzultácie. Príjemne ma prekvapilo, že záujem o ne bol nesmierny, až taký, že na niektorých čakajúcich, žiaľ, tentoraz rada nevyšla. Môžu však využiť moje služby z hociktorého miesta na Slovensku aj zo zahraničia, napríklad osobné konzultácie cez Skype alebo čítanie z Akáše na diaľku, ktoré im zašlem e-mailom.

Takisto majú možnosť zúčastniť sa na niektorom z pripravovaných kurzov Čítania z vlastných záznamov duše – Akášické záznamy (základný kurz channelingu pre všetkých), ktorý robím v Nitre minimálne raz-dvakrát mesačne. Najnovšie sa však pripravuje aj víkendový kurz channelingu v Košiciach 13.-14. júla 2019. Viac o programe tohto kurzu, ktorý bude v príjemnej košickej Dobrej čajovni, si môžete prečítať v sekcii Podujatia na mojej web stránke akuira.sk alebo na mojej Facebookovej stránke Akuira (Nitra) – Čítanie z energetického poľa.

Zaujímavé odkazy pre návštevníkov Akuira.sk

 Najnovšie kurzy a ďalšie podujatia

 Nové i staršie channelingy

 YouTube kanál Akuira

 Facebook Akuira Čítanie z energetického poľa

 Osobné konzultácie – čítanie z Akáše

 Čítanie z akášických záznamov na diaľku

Napíšte komentár