fbpx

Doplnky stravy, áno alebo nie?

Myslím, že na túto otázku väčšina z Vás pozná odpoveď. Vzhľadom na to, že si vedome ničíme pôdu, vodu a plytváme darmi Matky Zeme, firmy zaoberajúce sa doplnkami stravy majú čoraz viac zelenú. Príroda je veľkorysá a my vieme akým spôsobom obnoviť zdroje, ktoré sme poškodili. Pokiaľ si toto uvedomíme, prijmeme a pretvoríme prejde dosť veľa času. Keď sa teraz nad tým zamýšľam, zrejme iná cesta nie je, potrebujeme nechať niečo aj pre ďalšie generácie (tomu pevne verím).

Pri svojej práci vidím ľudí ako žijú v tých istých uzavretých cykloch, ako sa nechcú pustiť istôt, ktoré žijú, vyhovárajú sa na partnerov, deti, zamestnávateľov a základný vesmírny zákon sebaláska im nič nehovorí. Žijeme svet vonku nie vo vnútri a to je koreňový problémom v kolektívnom (ne)vedomí. Tak ako vnímame seba, ako k sebe pristupujeme, taký svet sa nám zhmotňuje, to žijeme….a v takom istom meradle majú na nás vplyv jedlo, voda a doplnky stravy, ktoré do seba vkladáme. Pokiaľ máme negatívny vstup, výsledok je negatívny.

Snažím sa Vám povedať o rovnováhe v nás, pokiaľ ju žijeme  jedlo, ktoré do seba vkladáme je posvätné, vodu, ktorú pijeme je vibračná a pramenistá, doplnky stravy nám to krásne všetko zharmonizujú, prepoja a účinky sa násobia, pretože sme v pozitívnom nastavení a tým tvoríme v sebe viac pozitívneho (neustále sa všetko násobí). Všetko dáva zrazu zmysel.

Poďme sa však venovať téme, napr. čo ak sme v prestupnej stanici, čo ak sme chorí, čo ak nám sused nepraje, čo ak, čo ak……Na základe mojich skúseností je prvoradý prístup k sebe – sebaláska. Je to prvý krok práce na sebe. Čím viac ju premieňame zrazu si vyberáme potraviny, zrazu nie sme ochotní zjesť niečo čo vieme, že nám vedome škodí, zmeny prichádzajú postupne a vedome. Aj vtedy Vám doplnky stravy vedia uľahčiť cestu, naštartovať telo, pretože už tvoríte pozitívny zámer. Preto ak niekto nasilu užíva doplnky, je zdravé jedlo a nie s tým stotožnený, je to iba plytvanie času a prostriedkov.

Veľký význam pripisujem aj bio kozmetike a kvalite, je šetrná k Matke Zemi a k nám (čo je vlastne to isté). Sme súčasť Matky Zeme, je v každom z nás.

Na trhu si môžete vybrať z množstva výrobkov a je veľmi dôležité, aby ste z doplnkov (sú to vlastne vaše potraviny) niečo cítili. Skúste sa zamerať iba na ten produkt, zavrieť si oči, vedome dýchať a čo Vám prvé napadne je to to správne. Áno, všetko má svoju energiu, ktorú je možné dokonca merať. Vy viete takýmto jednoduchým spôsobom vybrať si to, čo je pre Vás správne.

Ja už som si vybrala, teraz je na Vás akou cestou pôjdete.

Krásny a naplnený deň Vám všetkým.

Akuria

Napíšte komentár