fbpx

Čo to znamená Jednota ľudského bytia

„Jednota“

Tento channeling vznikol na Akášickom kurze v Nitre v skupine piatich úžasných bohýň s poznaním života. Keďže bol mimoriadne emočne silný bola som vedená ho zdieľať s ostatnými.

Zdieľanie pre ľudské bytosti v časoch, kedy sa otvárajú nebeské brány. Na radu prichádza „Jednota“ ako najslabší článok ľudskej existencie, spracovanie v kolektívne téme.

Čo môžeme urobiť pre Jednotu Tu a teraz?

Skupenstvo žien nie je nikdy náhodné a predurčuje nový smer kolektívneho vnímania na tému od-prevádzania k nebeským bránam. Sme tu na to, aby sme to pochopili a prijali v našich životoch a aby sme boli pripravené prijatiam, ktoré budú prichádzať v nasledujúcich obdobiach.

Ako prijať v sebe Jednotu, ako to uchopiť?

Je o absolútnom prijatí tých druhých. Presnejšie o úplnom skoncovaním s posudzovaním a porovnávaním čiže skrz pochopenie energie toho druhého. Posudzovanie, hodnotenie má energiu odporu, odporu voči druhému. A tým je jednota a integrita porušená.

Pokiaľ si sami želáme, aby sa ľudia cítili dobre (aj v hodine dvanástej) potrebujeme ich vnímať len cez naše vibrácie, pocity a naše úplne prijatie či miesta, osoby, charakteru, smrti, života…absolútne prijatie.

Duše naše vibrácie cítia a ako keby odchod (smrť, odsťahovanie sa, nikdy sa nestretneme) do niečo iného, nového naplní človeka (bez pocitu výčitiek, ublíženia, zranenia), dušu a naše vzťahy budú ukončené (nevznikajú karmické cykly) a môžeme neustále plynúť. To je úplne naplnenie, spokojnosť duše.

Ako s týmto najvyšším zámerom pracovať?

My sa stávame majákmi, osobami, dušami u ktorých nachádzajú ostatní prístav bez zrnka pochybnosti. Staňme sa tými, ktorí svietia na cestu a naozaj tí, ktorí za nami prichádzajú nemajú žiadnu pochybnosti. V tomto období budú prichádzať za nami veľmi rôznorodé duše (ľudia) a dostaneme skúšky ako všetko zvládame cez naše egá a vlastnú realitu.

Naozaj sa pokoriť a skloniť pred bytosťou, ktorú považujeme za nižšiu (čo plynie z nášho posudzovania, polarizovania, hodnotenia). Toto sa ešte potrebujeme naučiť a to je to absolútne prijatie, absolútnej rovnosti od základu. Všetci sme si rovný, úplne od spodku, základu. S láskou a pokorou. Akoby nám mali prísť skúšky ako máme pochopené a uchopené základné Tajomstvá života.

Toto je v kolektívnom vedomie. To je základná podmienka tvorená zo srdca. Pokiaľ budeme mať toto spracované ostatné nám pôjde samé (sebaláska, seba prijatie – 1. vesmírny zákon). Hľadieť na ľudí ako na malých bohov, aby naozaj našli u nás ten skutočný pokoj a kľud a čokoľvek sa deje ich v živote oni budú vyrovnaní.

Sústreďme sa na naše prijatia, čo prímam a čo odmietam v živote. Poďme hlbšie do seba a vytiahnime si kúsky odmietnutí, vytiahnime to, čomu sa stále bránime, uvedomme si nevedomé podvedomie. Buďme čistými krištáľovými bytosťami.

Začnime spracovávať tieto prijatia. Cesta sa posúva ďalej každého jedného z nás. Prestaňme otáľať a váhať, špekulovať, rozmyslieť si to…už je čas vzlietnuť. Ísť na naše vlastné cesty.
„Prijímam jednotu svojho bytia ako moju celistvosť a moje naplnenie duše“.

Channeler: Akuira,  10.3.2019 v Nitre

Ďalšie channelingy Akuiry

Čítanie z vášho Akášického záznamu si, prosím,objedávajte cez formulár v sekcii Konzultácie.

Aktuálne kurzy v sekcii Udalosti

 

Napíšte komentár