fbpx

Matka zem

Channeling: Akuira, 11.11.2018

Matka Prírody, Matka Zeme – „JA SOM“

Súčasť každého z Vás. Tvorím bunky vo Vašich telách, pretože som zabudovaná v každom Vašom vlákne, v každej mriežke DNA. Ja som Vaša Matka – Matka Zem. Som biologická Matka – ste manifestovaná hmota, súčasť mňa a ja som súčasť Vás. Uvedomte si, že ste moje deti a keď budem chorá ja, budete choré aj Vy. Ak budem zdravá ja, budete zdraví aj vy. Toto je vibrácia  odovzdania, a pochopenia. Žijete vo vesmírnych zákonoch, kde aj ja som súčasťou a všetci sme spolu navzájom prepojení. Potrebujete pochopiť toto plné uvedomenie ako všetko so všetkým súvisí, jedno nevie žiť bez druhého a tvorí jeden natiahnutý vzorec, z ktorého sa nedá nič vynechať alebo pridať navyše.     Je to majstrovské dielo, vytvorené Bohom, Éterom a to od nepamäti.

Úloha pre ľudstvo:

Aj napriek tomu, že táto planéta je experimentálna a vy ľudia ste experiment, toto je jedna z Vašich najväčších úloh vo Vašich  životoch. Prijať a pochopiť význam Matky Zeme a tým byť súčasť transformácie, znovuzrodenia, prebudenia, prechodu do vyššieho vedomia. Pokiaľ to urobíte naplno môžete žiť život v inej úrovni, 5D. Je na dosah, je veľmi blízko.

Posolstvo ženskej esencií Matky Zeme:

Ja som – Každá Žena (esencia ženy, Slovania, Atlantída..) Ja som Matka Zem (Matka Zem, nielen tá po ktorej chodíme) . Ja som Matka Zem, som všetko – Éter, Boh, nekonečný vesmír, najväčšie prijatie. Ja som neobmedzená bytosť. Uvedomujeme si akí sme veľkí a majestátni, žiadny pešiaci čo nič neznamenajú, každý jeden je dôležitý a má silu veci meniť.

Obrad:

Môžeme ho robiť aj fyzicky (na pôde, v záhrade) aj duchovne (so zavretými očami, doma z obývačky, keď sa nacítime na svoje vyššie Ja), Matka Zem sa nachádza aj v nás tým ďakujeme sami sebe, že sme súčasťou prírody, sme majestátny, obrovský. Duchovnom tvoríme hmotu, to je najvyšší zámer, aby sme hmotne žili čo sa nám premieta z éteru.

Pozdrav Slnku, skloníte hlavu na Zem (stačí raz, precítene) a na zemi:                                            Ďakujem, že som tvoja súčasť, tak ako vo vnútri, tak aj navonok.

To čo teraz sa odohráva je hmota, je to skutočné, tvoríme hmotu. Ak máte akékoľvek pochybnosti, pustite ich. Tvoríme realitu.

Posolstvo Pyramíd

Budeme k nim vedení viac aj na Slovensku, budú odkrývané v závislosti od toho ako prijmeme Matku Zem v nás. Zatiaľ sa nám neodkývajú, pretože nemáme prijatú Matku Zem. Stále ju chápeme ako zemeguľu, ale neuvedomujeme si, že my sami sme Matka Zem, to je ten rozdiel. Tak isto ako ubližujeme jej, ubližujeme aj sami sebe. Matka Zem nám vyberie pyramídy sama, ktoré nás vyliečia, sú tu, sú všade okolo nás, budú nás liečiť duchovne alebo fyzicky (je to to isté).

Stačí ju vidieť, počuť.

Otvorte svoje oči, klamú Vás. Vypnite si rozum (ego), zatlačte gombík Stop a všetko sa Vám zlepší  – vnemy sluch, zrak. Nemusíte nikam chodiť, všetko máte tu. Preto ste  boli privolaní sem, preto ste tu, už to pochopte (naliehame na Vás). Všetko tu máte, otvorte oči: Hľadajte,  Kto hľadá nájde. Nepotrebujete nič – auto, peniaze, všetko tu máte.

Nájdete tu pokoj, zdravie, všetko čo chcete – aj navyše, aj tam kde Vaša fantázia nesiaha, len to pochopte, prijmite. Zbytočne sa chodíte prechádzať do lesov, keď vy nič nevidíte, neviete, nepočujete…stromy (každý jeden strom) na Vás rozprávajú, zvieratá…nič nepočujete. Otvorte sa. Boh Vám dal uši , aby ste počuli, to čo Vám príroda hovorí. Presne Vám hovorí, čo máte robiť , aby ste žili v jednote, hojnosti pre každého. Dokáže Vás živiť les, nepotrebujete ani polia ani fabriky, uživí aj to množstvo ľudí, ktoré sa tu nachádza. Zvieratá sú tu pripravené, na obetu, na nasýtenie v správnych nastaveniach, byliny…všetko je tu.

Prestaňte sa hnať za niečo čo nie je Vaše, nepatrí Vám, Vašej kultúre, Vášmu národu. Duša si vybrala toto miesto, aby tu žila, tu bude naplnená.  Mala na to dôvod a so zámerom, si vybrala  rodičov. Je to tak prijmite to . Fyzický rodičia, aj vy ste transformátormi duše na hmotu. Rodičov si viete vystriedať. Duša sa rozhodne predovšetkým podľa miesta, čo potrebuje žiť a napĺňať a potom akoby hľadala rodičov (väčšinou sú prepojenie z minulosti, že sme boli na rovnakým miestach), zámer duše je miesto. Prvotný kameň splynutia s matkou prírodou a s možnosťou, aby duša mohla pracovať na svojich predchádzajúcich zámeroch.

Akášická afirmácia: „Ja Som“

súčasť tohto dokonalého bytia v tomto dokonalom fyzickom, mentálnom, astrálnom, duševnom svete a  kdekoľvek existujem. Som dokonalá bytosť v tomto dokonalom tele, dokonalom  prijatí. Prijímam všetko ako vo vnútri , tak aj na vonok. Splývam s Matkou Zemou, s prírodou, so živlami, som ich neoddeliteľnou súčasťou, som s nim prepojená. Toto dedičstvo začínam žiť od bodu tu a teraz.

Ďakujem a prímam Matku Zem.

Za dary, ktoré nám prináša, z láskou ich prímam ako každodennú súčasť a s láskou odovzdávam nové vyživenie a novú energiu pre ďalší rast. Prímam kolobeh – rovnováhy (prijmem, dám – nič medzi tým). Ak cítite akýkoľvek nepomer v primaní a dávaní ste v nerovnováhe. Súčasne dávam aj prímam. Okamžite, výmenný obchod na našej úrovni. Okamžite v jednom momente a tak to funguje so všetkým s partnermi, deťmi…Vaše presvedčenia Vás ženú do katastrofy, sú Vám blokádami na Vašej ceste.

Kolektívne pochopenie

čím všetkým si bránime – pochopenie, prijatie, aby sme mohli žiť naplno – naplnení v hmote, šťastní, usmiati  od rána do večera, odťažení, v ľahkosti bytia. Všetci sme jednota. Tak je to aj s deťmi, všetko je všetkých, dieťa porodila Matka Zem, nie vy (vzišli sme s Matky Zeme). Dieťa je súčasťou Matky Zeme, vy ste prostriedok (v dieťati je znovu Matka Zem). Prichádzajú čisté deti, s novými nastaveniami. Nám sa všetko zrúti ( systém školstva), nič nebude fungovať – prichádzajú nové čisté duše, bez záťaží, bez nastavením do nového časopriestoru, s novým tvorením, s novou iskrou. Prinesú niečo čo mi ani nepoznáme, prinesú novú čistú dušu. Nefixujte sa na nič, nič neexistuje. Žijeme vlastné výmysly (príčiny) a znášame ich následky.

Vedomé dýchajte, upokojte sa, nájdite rovnováhu v sebe posaďte sa na obláčik šťastia, poďakujte za všetko čo máte, dýchate a prijímajte krásu okolo Vás.

Napíšte komentár