fbpx

O tom, prečo je Akáša pre mňa tá najlepšia cesta

Prečo práve Akáša? Prečo čítať Akášický zdroj a čo obsahuje naše energetické informačné pole (alebo aj naše vyššie Ja) Čo nám vôbec prináša napojenie k Akáši? + Denná afirmácia pre vás všetkých

Akáša je tu od prvopočiatku a vždy bude.

Spĺňa všetky dosiahnuteľné možnosti vstupu pre nás pozemské bytosti. Pokiaľ ju používate pre seba v najčistejších zámeroch, je tu pre každého. Dokonca zadarmo, tak ako slnko, vzduch, bezpodmienečná láska.

Je k dispozícií kedykoľvek a kdekoľvek. Viete si z nej prečítať informácie v akejkoľvek podobe je vám to najprirodzenejšie: môžete ju vidieť, cítiť, písať, maľovať, vyšívať – prepojiť sa formou, akú potrebujete. Všetko, čo vám prináša blažený stav a pocit, to, čo srdcom milujete, pri čom sa cítite sami v sebe.

Zdroj je jeden. Je to neobmedzený zdroj.

Nemusíte nikomu platiť za licenciu, ani vstupné poplatky, za pokroky, stupne dosiahnutia a nebodaj nejaké zasvätenie. Nič také neexistuje. Všetko je vo vás. To je presne práca na sebe samom, ktorá je nenahraditeľná a nedá sa ani preskočiť ani obísť. Je potrebné si ju odpracovať a to každodenne.

Je to vlak, z ktorého sa nevystupuje. Keď už raz naň nasadnete, ostávate v ňom. Vlak však pôjde takou rýchlosťou, akú si určíte sami. Rozhodnete sa sami za seba, či chcete sedieť v osobnom vlaku a vystúpiť o pár zastávok (pretože to neviete alebo to u vás takto nefunguje) alebo pôjdete rýchlovlakom okolo sveta či do vesmíru (všetko je možné ?).

Všetko je postavené na našich ľudských obmedzeniach. Sami si určujeme tempo, kedy, ako…všetko je len na nás. To sú recepty, ktoré nám nikto nedá. Je to jedinečný pohľad do svojho vnútra, do svojej vlastnej Akáše (nápomocné môžu byť napr. meditácie). Tak v malom, ako aj vo veľkom, ako hore, tak aj dole. Práve preto je Akáša neobmedzený zdroj, je tu v čistote zámerov, je tu pre každého, je na vlne bezpodmienečnej lásky.

Ja už predsa všetko mám. Tvorím tu a teraz.

Netvorím ani včera, ani o minútu, tvorím „Tu a Teraz“. Už si nepotrebujem vytvárať ďalšie a ďalšie karmy a čistiť ich a myslieť na budúcnosť, kde budem o 5 rokov, kde sa vidím. Nemám už tú potrebu. Nemám potrebu napĺňať tieto ciele. Pretože žijem tak, aby som o 5 rokov bola stále napojená na svoj zdroj, na svoj vesmírny pokoj, napĺňala svoje vnútro.

V súčasnosti veľmi aktuálna téma, ktorú som už zverejňovala: Opustite svoju minulosť a prestaňte sa v nej „bahniť“. Všetko je naplnené, dočistené. Už len tým, že v prítomnosti konáte vedome a nepadáte do tých istých vzorcov, neopakujete tie isté chyby, už len tým karmu rozpúšťate. Nevyživujete ju viac, neplní už svoju funkciu, kolobeh. Stačí, pokiaľ ku všetkému budete pristupovať vedome a každý jeden čin, ktorý urobíte, bude vo vysokej frekvencií a ladiť s vami.

Nevytvárajte si nové karmické cykly, neopakujte staré. Robte všetko tak, aby to ladilo s tou najvyššou frekvenciou vášho vnútra. Akáša vám vie pomôcť vo všetkých smeroch, ktoré potrebujete. Vždy je tu pre vás, môžete sa kedykoľvek na ňu obrátiť, sprevádza vás. Podporuje vaše kroky a činy, možnosti. Priťahuje vám do života to, čo si sami priťahujete, vaše vlastné impulzy.

Zhrnutie: Ako , Kedy, Prečo Akáša a čítanie z Akášických záznamov

Pre všetkých, vždy dostupná z voľného zdroja, z každého miesta, kedykoľvek.

Môžete si sami určiť formu (hudba, ktorá vás previbruje, tanec alebo je možnosť aj sedieť na svojom gauči a precestujete celý svet a vesmír……).

Je to len na vás. Pretože vy ste tí, ktorí určujú podmienky, vy ste tí, ktorí tvoríte, nikto iný to nie je. To je to úžasné a nekonečné.

Afirmácia o Akáši a z Akáše:
„Ja som majstrovské dielo svojho vlastného života. Ja som samotný boh, zdroj, neobmedzená energia, Akáša. Ja som bytosť s nekonečným potenciálom. Ja som všetko.“

S láskou, Vaša Akuira

Užitočné odkazy pre vás

Ďalšie príspevky a channelingy nájdete na webe Akuira.sk

Pre osobné, emailové, skype konzultácie sa môžete prihlásiť cez formulár v sekcii Konzultácie.

Chcete podporiť OZ Esencia života?

Tieto informácie a vhľady sú šírené pre kolektívne vedomie a pokiaľ to tak cítite, môžete podporiť túto cestu dobrovoľným príspevkom na účet občianskeho združenia Esencia života vo Fio Banke SK52 8330 0000 0026 0154 7596. Finančné prostriedky budú použité na ďalšie kolektívne využitie.

Napíšte komentár