fbpx

Už len chvíľu budú otvorené brány na plynulý prechod

Myslím, že každý z nás navštívil miesto, na ktorom pocítil návrat domova, energiu, naplnenie a všetky tie skvelé pocity, ktoré máme, keď sme tam, kde byť máme a cítime sa celiství a naplnení. Miesto, kde máme možnosť všetko precítiť do hĺbky a naplno.

Čo sa odohralo na mojom silovom mieste pri Nitre

Jedno z takýchto “mojich” miest si ma v tomto týždni zavolalo, aby mi mohli byť odovzdané informácie, ktoré sa týkajú aj kolektívneho vedomia. Viem, že sa na toto miesto čoskoro prinavrátim, možno aj s tými, ktorí budú mať záujem prežiť tam spoločnú meditáciu a zdieľanie.

Toto krásne miesto sa nachádza neďaleko Nitry a volá sa Studený hrad. ?

A tento channeling mi práve na Studenom hrade prišiel k téme kolektívneho vedomia a prechodu každého z nás na úroveň vyšších vibrácií a vedomia. Týka sa nášho kolektívneho vedomia, spoločného poznania, naplnenia a pochopenia:

“Každý z vás, kto momentálne prechádza obdobím (a vieme, že je vás veľa), keď cítite, že nemáte absolútnu kontrolu ani moc nad vaším životomcítite sa nenaplnení, chorí a vyčerpaní, sa takto cíti len preto, že stále nie ste pripojení sami na seba, vo svojom vnútri, a nemáte dostatočnú dôveru.

Veľmi dôležité pre kolektívne zámery ľudstva

Čas na prirodzené a rýchle uchopenie duše, napojenie sa na svoj zdroj a premostenie sa neúprosne kráti. Nie je to tak, že budete mať túto istú možnosť kedykoľvek. Hviezdne brány a portály sa znova uzatvoria. Je iba na vás, či ostanete stáť pred dverami, a v tom istom ako dosiaľ, alebo chcete ísť ďalej.

Tento čas neustáleho navyšovania vibrácií sa čoskoro skončí a brána sa znova uzatvorí. Bude iba na vás, či ňou teraz prejdete alebo nie.

Toto sú informácie odovzdávané do kolektívneho vedomia ľudstva a sú určené pre tých, ktorí stále rozmýšľajú a váhajú, či dôverujú alebo nie. Majú vám napomôcť, aby ste sa rozhodli o dôvere/nedôvere.

Práve teraz máme možnosť transformačného procesu a prechodu na novú úroveň takýmto rýchlym spôsobom. Vždy budú možnosti prechodu, ale povedzme, že už nebudú také plynulé.

Aj ostatní sú neustále podrobovaní skúškam, ktoré testujú, ako dôverujú a či sa touto cestou naozaj rozhodli ísť. Je to cesta, z ktorej sa už neodchádza a nie je na to ani dôvod. Cesta, ktorá je v absolútnom súlade s nami aj s čistotou každej myšlienky a zámeru.”

S láskou prebrala a zapísala Akuira,

Studený hrad, 6. júna 2019

 

Užitočné odkazy pre vás

Ďalšie príspevky a channelingy nájdete na webe Akuira.sk

Pre osobné, emailové, skype konzultácie sa môžete prihlásiť cez formulár v sekcii Konzultácie.

Napíšte komentár