fbpx

Potrebuje váš nový pozemok, dom alebo kancelária energeticky vyčistiť?

Viacerí ma žiadate o energetické čistenie pozemku, zaujíma vás aktivácia nových priestorov na podnikanie, harmonizácia nehnuteľnosti a pozemku na bývanie alebo čistenie budov od nežiaducich energetických nánosov. Zdá sa, že obzvlášť v tomto období sú takéto služby žiadané aj potrebné.

Čo znamená energetické čistenie pozemkov a priestorov?

Ide o aktiváciu a energetické prečistenie vašich pozemkov a priestorov, ktoré majú slúžiť na bývanie alebo podnikanie. Podobne ako pri osobnom či skupinovom channelingu, sa napájam na univerzálne vedomie, Akášický zdroj, a som takto vedená k poskytnutiu alebo spracovaniu informácií o danom mieste pre vás, ako aj o vašom vzťahu k nemu.

Tak ako ľudia, aj miesta a budovy majú rôzne energetické nánosy z predchádzajúcich udalostí, tu aj od predchádzajúcich majiteľov, obyvateľov, užívateľov či návštevníkov. Na druhej strane môžete byť v nesúlade aj vy samotní, buď kvôli vášmu aktuálnemu nastaveniu alebo zámerom. Ak cítite nejakú vážnu nerovnováhu v súvislosti s nehnuteľnosťou, môže to byť signál k čisteniu.

Nehľadajte čiernu mačku ale radšej počúvajte svoju intuíciu, či potrebujete energetické čistenie pozemku cez Akášický zdroj

Nehľadajte čiernu mačku ale radšej počúvajte svoju intuíciu, či potrebujete energetické čistenie pozemku cez Akášický zdroj

Čítanie z Akášického zdroja vám prinesie aj energetickú výmenu, pokiaľ ide o vhodnosť podnikania alebo bývania na danom mieste – ak máte o nejakú nehnuteľnosť záujem a rozhodujete sa, či ju kúpiť. Keď už ste pozemok alebo priestor zakúpili, čiže ho vlastníte, môžeme doň pod vedením Zdroja vložiť nové zámery, energeticky ho prečistiť a aktivovať.

Ako prebieha energetické čistenie a aktivácia pozemkov či priestorov?

Aktivácia pozemkov a energetické čistenie nehnuteľností sú vhodné pre každého, kto si kúpil pozemok či nehnuteľnosť, buď v novopostavených priestoroch alebo tam, kde už boli predchádzajúci majitelia a najmä pre tých, ktorí intuitívne cítia, že by sa na to bolo treba pozrieť.

Lepšie je takéto čistenie robiť priamo na mieste – som pripravená s vami vycestovať do miesta, kde sa nehnuteľnosť nachádza. Ak je to z nejakých dôvodov nepraktické alebo nemožné, dá sa energetické čistenie realizovať aj na diaľku. Telefonicky alebo e-mailom si dohodneme podrobnosti, dáte mi potrebné informácie, môžete mi poslať aj fotografiu pozemku / budovy v súčasnom stave.

Potom sa napojím na Akášický zdroj, odkiaľ dostanem potrebné informácie, ktoré energeticky spracujeme a využijeme na čistenie a aktiváciu danej nehnuteľnosti. Ak to bude pre ďalší pokrok potrebné, môžeme sa o nich porozprávať podrobnejšie a získať odpovede na vaše doplňujúce otázky. Podobne, ako pri osobnom channelingu, môže byť súčasťou tejto práce aj afirmácia pre vás, týkajúca sa aktivácie tejto nehnuteľnosti na zamýšľaný zámer.

Energetické čistenie priestorov na podnikanie môže byť obzvlášť užitočné

Energetické čistenie priestorov na podnikanie môže byť obzvlášť užitočné

Ak cítite potrebu pozrieť sa na váš pozemok alebo priestory cez Akášický zdroj a chceli by ste si objednať aktiváciu a energetické čistenie nehnuteľnosti, napíšte mi cez Kontaktný formulár na tejto stránke: AKO SI OBJEDNAŤ ENERGETICKÉ ČISTENIE POZEMKU

Napíšte komentár