fbpx

Prečo som sa rozhodla zrušiť cestu na Bosnianske pyramídy?

Chcete vedieť, prečo som sa rozhodla zrušiť cestu na Bosnianske pyramídy a ako ma k tomu doviedol práve Akášický zdroj? Prečo je toto plánované podujatie niečím, čo už nepotrebujem absolvovať? Prečítajte si, čo som si nacítila počas májového channelingu.

Majú bosnianske pyramídy stále silu, sú transformačné?

Z určitého pohľadu možno povedať, že každý z nás má v Bosnianskych pyramídach časť genetickej stopy, v každom z nás sa nachádza odlesk, čiastka, informácia, vlákno DNA Bosnianskej pyramídy.

Preto máme možnosť navštíviť pyramídy, transformovať a aktivovať tieto dávne informácie, ktoré sú v nás uložené alebo máme možnosť prevziať do svojich vlastných rúk aktiváciu, transformáciu, sebapoznanie, samoliečenie, sebaobjavenie.

Áno, je pravda – a potvrdzujem cez Akášické vedomie – že Bosnianske pyramídy majú obrovskú silu, sú transformačné, sú energické, je tam všetko to, čo je o nich napísané a prezentované. Rozdiel je v tom, že už to nepotrebujeme zažiť.

Prečo teda už k pyramídam nepotrebujeme cestovať?

Toto je moja cesta, ísť tam už nepotrebujem, nie je to moje. Preto túto cestu nebudem organizovať a sprevádzať pre mojich klientov, známych a priateľov. Akášický zdroj poskytuje také vedomie, pri ktorom nemusíme nikde ísť a vieme si vyžiadať a poskladať informácie z nášho miesta.

Každý z nás má silu dotknúť sa nebies, transformovať svoje vlastné DNA, vyliečiť sa, zmeniť svoj život. Vieme sa svojou vlastnou silou, energiou, odhodlanosťou, stredom, vlastným vesmírom prepojiť s celým Univerzom a nebesami.

Áno pyramídy sú priamo napojené na vesmír, jeho portál, bránu doň. Áno, spustí sa vám tu transformácia, viete vyplaviť svoje emócie, viete sa tu zmeniť. Iba na pyramídach.

Pokiaľ chcete zažiť trvalý proces a keď cítite, že pyramídy sú pre vás cestou, je potrebné v nich zostať dlhšie. Transformačný proces, pokiaľ je spustený, ale nie je vyživovaný, znamená, že ak sa vrátite do tých istých vzorcov a koľají, znovu sa vypne, deaktivuje. Na pyramídach si môžete naštartovať transformačno-liečivý proces, ale potrebujete ho neustále vyživovať.

Pyramída Visoko Bosna

Pyramídy sú prostriedok transformácie zvonku

Tak isto, ako si viete nastaviť proces spustenia, prekódovania, zmeny generovania informácie z vlastnej DNA, nastaviť si akékoľvek parametre, zmeniť čas. Viete to aj vy – sami v sebe.

Pyramídy sú prostriedkom na hľadanie informácií vonku, hľadanie transformácií vonku. Slúžia k obnove a rozšíreniu vedomia a ku kontaktu s Univerzom cez iný kanál. Tou ťažkou formou, kde nepreberáme moc do svojich vlastných rúk, ale o našom procese rozhoduje energia pyramídy. Nie my sami. V tom je ten rozdiel.

Tam sa vám spustia transformačné procesy v celom tele, DNA, Akáši. Návšteva pyramíd sa zapisuje ako trvalá do vašich záznamov. Je to skutočný akt, ktorý vami prechádza.

Zmeny vlastného bytia cez Akášické záznamy sú presne také, ako naše vedomie. Nachádzame iba to, čo je pre nás najvhodnejšie. V pyramídach sa púšťajú všetky procesy bez našej vôle.

Afirmácie, ktoré sú vhodné na túto prácu s Akášou:

Som pripravená/-ý a stávam sa súčasťou nebies a súčasťou vesmíru. Som aktivovaná/-ý a transformovaná/-ý vo svojom vlastnom nastavení, ktoré držím ja v mojich vlastných rukách.

Som súčasťou Akášického vedomia a napojenia, tu na tomto území a v tomto napojení.

Transformácia môže byť spustená. Ja už mám spojenie s nebesami. Akáša je spojenie s nebesami.

Channeling prijatý: 21.5.2019 v Nitre

Pyramídy Giza Egypt

Budem rada, ak mi napíšete vlastné komentáre, pocity a vhľady k tomu, ako na vás pôsobia pyramídy či už Bosnianske, Egyptské pyramídy alebo Pyramídy v Mexiku či Peru a iné silové miesta.

 

Užitočné odkazy pre vás

Ďalšie príspevky a channelingy nájdete na webe Akuira.sk

Pre osobné, emailové, skype konzultácie sa môžete prihlásiť cez formulár v sekcii Konzultácie.

Napíšte komentár