fbpx

Ako sa môžeme prenastaviť na novú realitu

Aktuálna téma z Akášického zdroja je prenastavenie z aktuálneho bodu do bodu nového nastavenia. Ide o prenastavenie či už mysle, ega, fyzického tela alebo jednohmotných tiel a prepis všetkých informácií, ktoré nám už viac neslúžia.

Ocitli sme sa v bode, keď má každý z nás šancu presne si stanoviť, čo bude v  živote nasledovať. Je čas na vytvorenie tzv. vlastnej reality, ktorá bude podporovaná, sprevádzaná, hýčkaná našimi sprievodcami. Je to presne ten okamih, keď si z bodu „Tu a teraz“ vytvárame nové reality.

Nastavte sa na vlastné srdcia, stred, Akášu, Boha, a zadajme si, čo je pre nás práve teraz na rade, čo chceme v skutočnosti žiť (nie, čo by sme “mohli žiť” alebo čo by sme “mali”..). Z bodu “nula” sa dostávate do nového smeru a rozmeru.

Toto je afirmácia na prenastavenie reality:

Uvoľňujem a dovoľujem si zo svojho nulového bodu vložiť také ciele a také množstvo realít, ktoré sú v ladnosti bytia so mnou spojené a ktoré mi prinášajú na mojej ceste ten najvyšší úžitok a sú zároveň prejavom môjho najhlbšieho vedomia a môjho najčistejšieho srdca, absolútneho bytia cez moje otvorené srdce.

Som pripravený/-á prevziať do svojich rúk všetky svoje rozhodnutia a ďalšie postupy, záväzky, zodpovednosti. Všetko si vytváram ja zo svojej vlastnej reality, môjho stredu a vyskladávam si všetky okolnosti tak, ako je to v súlade a harmónii s mojím bytím.

Toto nám odkazujú Strážcovia a sprievodcovia elementu vody a Akášického zdroja

Prijaté: 22.7. v Nitre

Užitočné odkazy pre vás

Ďalšie príspevky a channelingy nájdete na webe Akuira.sk

Pre osobné, emailové, skype konzultácie sa môžete prihlásiť cez formulár v sekcii Konzultácie.

 

Napíšte komentár