fbpx

Strach ako nástroj pripútanosti bytia na Zemi

Dnešný channeling ku mne prišiel zrejme ako reakcia na to, čo máme teraz všade naokolo. Je o tom, ako reagujeme na choroby a čomu veríme. Ale najmä je to o tom, ako sme v našich životoch ovládaní strachom. A to platí pre každú oblasť nášho bytia. Prečítajte si, aké informácie som k tomu dostala zo zdroja v nasledujúcom channelingu:

Strach slúži ako diablov nástroj pre ovplyvnenie reality vnútri ďalších realít. Strach pracuje tak, že pokiaľ sa dostane do jednej kvapôčky, odrazí sa do ďalších a takto sa zapracuje a zakomponuje do vašich vlákien a tiel.

Tvorí nekonečný odraz, nekonečnú sústavu prvkov, ktoré sú nám vkladané a privlastňované ako naše vlastné, čiže tomu uveríme. Predstavte si kvapky vody, pričom v každej vidíte odrazy tisícov ďalších kvapiek.

Ako uchrániť svoje bytie od týchto vzorcov

Čo treba urobiť, aby sa strach nedostal do našich odrazov, vlákien, buniek? Strach, rovnako ako vírus alebo škodná baktéria, nedokáže sa rozmnožovať v priaznivom prostredí.

Aj pokiaľ sme chorobou zasiahnutí a naše prostredie je zdravé, naše myšlienky, naše činy, náš život je v pozitívnych vibráciách, strach sa nemá šancu zakoreniť, usídliť a je našou bunkou okamžite zničený.

Opačne sa to deje, pokiaľ je prostredie nezdravé, smutné (negatívne vibrácie) – je to skvelé prostredie pre usídľovanie týchto nových programov plynúcich zo strachu.

Ako dosiahneme zdravé prostredie?

Dostávame k tomu prirovnanie: Pokiaľ verím tomu, že všetci majú chrípku a všetci sú chorí, čo sa stane? Dostanem chrípku. Pokiaľ verím, že môžem stáť v miestnosti, kde je 1000 ľudí chorých a ja ostanem zdravá/ý, bude to tak, pretože tomu verím.

To sú naše presvedčenia, to, čo žijeme. Toto funguje na 100%. Vy si týmto pozitívnym myslením (pozitívne myslenie však neznamená to, že ste nabudení od rána do večera a robíte zo seba „dieťa kvetov”) budujete veci ako zdravý rešpekt, lásku, sebaúctu sami voči sebe samému.

Choroba ako prejav je podľahnutie strachu (prijatie toho, že všetci sú chorí alebo že takto to býva), je to usídlenie strachu (chrípky) do vašej bunky. Normálne je byť absolútne zdravý.

Meditujúca žena na brehu mora

Meditácia zdravia na pláži

Opýtajte každý svojej chrípky, choroby, choďte do nej a opýtajte sa jej prečo tu je, čo vám ukazuje, čo od vás chce, porozprávajte sa s ňou. Otvorte vašu bolesť, váš strach a porozprávajte sa (s tou bolesťou, chrípkou, strachom). Zároveň sa jej poďakujte a povedzte, že ju už nepotrebujete.

Keď sa dozviete, že je následkom vášho neprijatia, nájdite cestu k prijatiu. Sú to iba vaše neprijatia. Vždy to ukazuje k vám do vnútra. Sú to vaše bolesti, vaše zranenia. Čím skôr ich začnete liečiť, tým rýchlejšie budete zdraví a chrípka nebude mať priestor, nebude sa mať kde množiť. Vírus či strach k vám buď len nahliadne a odíde alebo vojde do tela a bude zlikvidovaný. Pretože vo vás nebude mať z čoho žiť . Preto sa rozplynie.

Je to len naša vlastná voľba. Som zdravá teraz (nie zajtra). Ďakujem nekonečnému vesmíru za moje zdravie.

Channeler: Akuira,  19.2.2019 v Nitre

 

Ďalšie channelingy Akuiry

Čítanie z vášho Akášického záznamu si, prosím,objedávajte cez formulár v sekcii Konzultácie.

Aktuálne kurzy v sekcii Udalosti

 

Napíšte komentár