fbpx

Stratené duše

Channeling: Stratené duše, 14.11.2018, Akuira

 

Tu z tohto posvätného priestoru strážcovia Akáši, Karmická rada Vás vyzývajú k LÁSKE. K neobmedzenej, skutočnej, nezväzujúcej, priamo zo srdca. Prosia a žiadajú Vás, nájsť, objaviť stratené duše, ktoré zblúdilo chodia medzi nami a mi ich môžeme aktivovať svojou láskou.

Zblúdila duša

Veľmi smutná duša = zblúdila duša. Môžu byť kdekoľvek, v nemocniciach, na psychiatrii alebo len tak na ulici. Našou úlohou je im pomôcť v tomto živote, aby nemuseli viac svoju karmickú záťaž niesť donekonečna, cyklicky. Nemusíte nič robiť, ani byť majstri umenia, aby ste niekoho milovali. Je to všetko čo sa od Vás vyžaduje. Úprimná čistá láska, z hĺbky Vašej duše, z hĺbky Vášho srdca. Touto láskou, sa zmeníte na majáky a všetci viete a máte schopnosť pomôcť vytiahnuť tieto duše z bažín. Viete im pomôcť dostať sa na druhú stranu. Viete zabezpečiť prejavom lásky celý proces, vystúpenia z cyklu a k prechodu k Vám k majákom. Oni to urobia, potrebujú iba terapiu láskou.

Terapia láskou

Ako ju prejavovať? Je to zadarmo, zblúdile duše nepotrebujú oblečenie, ubytovanie, stravu. Potrebujú, aby ste sa im pozreli hlboko do očí, povedali im, že je všetko v poriadku, že sú v bezpečí, milovaní, chránení. Naštartujete v nich proces znovuzrodenia, znovu obnovy.

O toto Vás žiada Karmická a Galaktická rada, Strážcovia Akáši. Je to pomoc pre tých, ktorí sa neustále točia v svojich cykloch. Buďte im nápomocní, buďte im blízky. Nerobte nič viac, nič menej.

Akášická afirmácia

„Ja z mojej pozície duše som pripravený/á pomôcť terapiou úprimnej lásky, úprimného citu dušiam, ktoré  potrebujú prísť k môjmu majáku a tým vystúpiť z cyklu v ktorom sa neustále točia. Ďakujem za tento dar a s vedomým ho užívam“.

 

S láskou Akuira

 

V tomto channelingu som bola vedená k novej téme kurzu, Terapia láskou, kde budú preberané témy ako zákroky do hlbín duše, vedomé meditácie spájania sa so srdcom, prepojovanie. Kurz pred Vianocami, pre všetkých , ktorí už chcú začať rok s novými vibráciami, prepismi, nastaveniami, úplne, úplne v novom. Je to pre tých , ktorí sa chcú podrobiť a splynúť na špirále lásky. Je to pre tých, ktorí sú pripravení prestúpiť do nového časopriestoru a pracovať na otvorení svojho srdca. Channelingy budú posielané a pripravované.

Napíšte komentár