fbpx

Čo zažijete vďaka bránam v mandale vytvorenej pre priestor Akuira

Pred pár týždňami ste si už mohli prečítať niečo o tom, ako som sa dopracovala ku krásnej novej mandale na stene môjho priestoru, kde sa stretávam s klientmi na čítanie záznamov duše a vediem kurzy channelingu.

Ak ten príbeh k vám ešte neprišiel a cítite to tak, môžete si ho prečítať tu: Ako vznikla mandala do môjho priestoru s podporou Akášického zdroja

Teraz vám chcem tento príbeh ešte dorozprávať, aby ste plne pochopili, v čom všetkom sa môžeme nechať Akášou viesť a čo to vlastne znamená. A aj, aké úžasné môžu byť mandaly pre náš rozvoj a k čomu slúžia.

Mandala má svoje vlastné vedomie a je skutočným portálom

Mandala vytváraná cez Akášický zdroj skrýva v sebe pár prekvapení, zmien, záhad a hlavne má aj svoje vedomie. Jednotlivé farby a tvary sú aplikované pod vedením Akášického zdroja.

Svoju funkciu takisto plní kryštál uprostred , tvorí portál, a keď cezeň prejdem, ocitnem sa v záhrade. Je to miesto, kde môžem byť sama so sebou, cítim sa tam uvoľnene a pokojne.

Táto mandala však nie je len pre mňa, ale zároveň má slúžiť na rozvoj všetkým, ktorí tento priestor používajú a ktorí doň vstupujú.

Miestami nám to s Gabi (spolutvorkyňou a sprievodkyňou z Cesta mandaly) pripadalo, ako keby táto mandala mala ozubené kolesá a umožňovala priestup v čase alebo vytvárala portál k prechodu do rôznych priestorov a realít.

Brány, ktoré nás privedú k nám samým, cez emócie a vlastnosti

Pri sťahovaní informácií z Akáše sme dospeli k jednej vrstve, ktorú som pomenovala brány. Tvorí ich 19 lupeňov, ktoré sú zvonka zelenej farby. Lupene sú predstaviteľkami brán, z ktorých každá bude umožňovať prepojenie s našimi emóciami a vlastnosťami, ktoré si potrebujeme upevniť a zvedomiť.

Brány nám pomôžu otvoriť komnaty hlboko skryté v nás samotných. Keď sa proces úplne ukončí, každá z týchto brán bude predstavovať jednu vlastnosť. Polovica bude tvoriť zdanlivo pozitívne a polovica zdanlivo negatívne vlastnosti. Preto “zdanlivo”, lebo mnohé duše stále neprežili skutočnú lásku či šťastie, povedzme aj zo strachu pred sebou samými.

Brány z vnútornej strany budú mať svoje vlastné farby a musím ich farbiť ja, aby cezo mňa pretekal channeling a tak boli aktivované aj prostredníctvom mojej energie.

Zatiaľ bolo pomenovaných 6 brán plus jedna ďalšia. Brána strachu bola vložená do mandaly iným spôsobom, ale to zatiaľ ešte nebudem prezrádzať.

Prvá brána, ktorá si vybrala aktiváciu, bola brána číslo 5 – Chamtivosť a pritiahnutá k nej bola zlatá farba. Len dodám, že farby vyberám podľa toho, ktorá ma cez jasný pocit pritiahne – teda so zavretými očami s rukou nad fixkami.

Channeling k bráne 5 Chamtivosť: Čo to znamená

Chamtivosť vznikla z pocitu vlastnej nedokonalosti, nie z nedostatku či dostatku. Je to presvedčenie o vlastnej nedokonalosti. Ne-dokonalosti.

Čo sa stane, keď prejdeme portálom a otvoríme túto bránu? Za bránou je bieda, chudoba. Rozpustite v sebe programy, ktoré vás vedú k presvedčeniam o chudobe a nedostatku seba samého, svojho bytia.

Pozor, nejde tu o nedostatok hmotný či finančný, ale duchovný. To je koreňová príčina. Presvedčenia o ne-dostatku nám vytvárajú pocit ne-dokonalosti v našich životoch (podľa toho, či máme dostatok alebo nedostatok sa cítime dokonalí alebo nedokonalí).

Afirmácia na pritiahnutie dostatku a dokonalosti do života

Ja prosím a žiadam svojich sprievodcov a strážcov o zvedomenie môjho duchovného ne-dostatku, ktorý ma priviedol k týmto deštrukčným vzorcom ne-dokonalosti a je dôvodom, prečo sa mi stále prihovárajú.

Vchádzam do svojej samotnej podstaty, do svojich najhlbších skrýší a hlbín. Z hĺbky mojej duše a na všetkých úrovniach môjho bytia ďakujem za všetky skúšky, ponaučenia a zvedomenia.

Teraz s láskou prepúšťam staré programy o ne-dostatku a pocite ne-dokonalosti vo svojej duši, prepúšťam ich po celej mojej časovo-priestorovej osi cez všetky momenty bytia, všetky moje telá a vlákna.

Prinavraciam si späť do svojho života a do svojej výživy plnú podstatu. Prinavraciam si späť pôvodnú esenciu dostatku a vlastnej dokonalosti na všetkých úrovniach môjho bytia a plne to žijem.

PS: Bude ešte pokračovanie.

S láskou,
Akuira

Mandalu do fyzickej formy premieňa Gabi, ak vás to bližšie zaujíma, na Facebooku si vyhľadajte jej stránku Cesta mandaly.

Napíšte komentár